Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 1

"Fox News" pereina į "tamsiąją pusę", uždraudžia Trumpui rodytis eteryje

"Fox News" uždraudė Donaldui Trumpui (Donald Trump) rodytis televizijos eteryje, nes, kaip pranešama, taip siekiama sumažinti jo galimybes būti perrinktam 2024 m.

D. Trumpas daugiau kaip 100 dienų nesirodė "Fox News" laidoje, o tai, atrodo, yra dalis tyčinių pastangų pakenkti jo kandidatūrai 2024 m. rinkimuose. Tuo tarpu "Fox" savininko Ruperto Murdocho (Rupert Murdoch) šeimos nariai buvo demaskuoti aukojantys demokratams.

Paskutinį kartą balandžio 13 d. pasirodęs Seano Hannity (Sean Hannity) laidoje, pats D. Trumpas skundėsi, kad "Fox", atrodo, "nebekreipia į jį dėmesio".

"@foxandfriends" ką tik labai sugadino mano apklausų duomenis, be abejo, tyčia. Ta laida buvo siaubinga - perėjo į "tamsiąją pusę". Jie greitai cituoja didelę "Turning Point Poll" apklausos pergalę beveik 60 punktų prieš antrąjį numerį užėmusį respublikoną, o paskui užmuša mane išsišokimais. Tiesą sakant, beveik visose apklausose aš pirmauju prieš visus respublikonus ir Bideną LABAI daug", - rašė D. Trumpas savo socialinės žiniasklaidos platformoje "Truth Social".

Pasak "Newsmax", tai aiškus ženklas, kad "Fox" apskritai "uždraudžia" D. Trumpą dalyvauti šiame tinkle, nes ruošiasi visu svoriu mesti visas jėgas už Floridos gubernatorių Roną DeSantisą (Ron DeSantis).

Dešinysis naujienų portalas atkreipė dėmesį į prieš dvi savaites "Fox News" išleistą propagandinį vaizdo įrašą, kuriame buvo rodomi "žmogaus iš gatvės" stiliaus interviu su vadinamaisiais D. Trumpo šalininkais, kurie sakė nenorintys, kad jis vėl kandidatuotų, ir "vieningai palaikė R. DeSantisą 2024 m.".

politika, Trumpas, Fox News

Daugelio pranešimų duomenimis, "aukščiausiu lygiu" "Fox" patronuojančioje bendrovėje ir Murdochų šeimoje buvo priimtas sprendimas visiškai vengti Trumpo.

"Fox News" priešinosi Trumpui 2016 m., kai tai buvo svarbu, o prieš pat 2020 m. rinkimus "Daily Beast" pranešė, kad Rupertas Murdochas (Rupert Murdoch) prognozavo, jog Trumpas pralaimės "su kaupu", - nurodo Chrisas Menahanas.

"The Daily Beast" už šią sensaciją dėkojo "trims su Murdochu bendravusiems žmonėms", tačiau įtariu, kad Murdochas tiesiog pats jiems pateikė šią istoriją."

Summit ataskaita: D. Trumpas ne kartą yra užsiminęs, kad 2024 m. vėl sieks prezidento posto, nors daugelis šalininkų tikėjosi, kad jis apie savo kandidatavimą paskelbs liepos mėnesį, tačiau taip ir neįvyko.

Buvęs prezidentas vis dar svarsto, ar apie tai paskelbti prieš šių metų vidurio kadencijos rinkimus, kuriuos, kaip tikimasi, tvirtai laimės respublikonai, ar po jų.

Praėjusį mėnesį "YouTube" aptiktame nepublikuotame vaizdo įraše buvo matyti, kaip D. Trumpo lėktuvas naujai dažomas, o tai leidžia manyti, kad jis gali ruoštis paskelbti apie savo 2024 m. paraišką grįžti į Baltuosius rūmus.

Pranešama, kad D. Trumpas neseniai sakė sąjungininkams, kad jei bus perrinktas, jis įves "giluminės valstybės" "valymą" ir ištaisys savo pirmosios kadencijos klaidas.

P rekomenduoja analitinį straipsnį: Jie negali jo įsileisti atgal (Trumpo).

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau