Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 5

Prezidentas D. Trumpas: ‘Aš visiškai sunaikinsiu Naująją pasaulio tvarką’

Prezidentas D. Trumpas

Prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pareiškė, kad jei bus išrinktas prezidentu, "sunaikins Naująją pasaulio tvarką", ir pažadėjo šalininkams, kad jis yra jų "karys" ir "atpildas".

"2016 m. paskelbiau, kad esu jūsų balsas. Šiandien pridedu, kad esu jūsų karys. Aš esu jūsų teisingumas. O tiems, kurie buvo nuskriausti ir išduoti, aš esu jūsų atpildas", - pareiškė D. Trumpas, sakydamas pagrindinę kalbą Konservatyviųjų politinių veiksmų konferencijoje (CPAC) Vašingtone.

Apie tai praneša Breitbart.com: 45-asis prezidentas, kuris šiuo metu pirminiuose rinkimuose turi tik du deklaruotus varžovus, pažadėjo "visiškai sunaikinti "giliąją valstybę", o tai paskatino skanduoti "USA".

"Aš atleisiu nerinktus biurokratus ir šešėlines jėgas, kurie apginklavo mūsų teisingumo sistemą taip, kaip ji dar niekada nebuvo apginkluota. Sergantys - tai sergantys žmonės. Aš vėl grąžinsiu žmonėms vadovavimą šiai šaliai", - sakė jis.

Įdomu: Robertas F. Kenedis jaunesnysis sako, kad svarsto galimybę kandidatuoti į prezidentus

Šios savaitės pradžioje D. Trumpas paskelbė naujausią savo politinį vaizdo įrašą nuo lapkričio mėn. kampanijos pradžios. 45-asis prezidentas pasiūlė "iš esmės proamerikietišką mūsų mokesčių ir prekybos politikos pertvarką", kuria siekiama pagerinti Amerikos gamybą ir panaikinti priklausomybę nuo Kinijos.

Jis planuoja "palaipsniui įvesti visuotinių bazinių tarifų sistemą daugumai užsienio produktų", padidindamas tarifus prekėms iš šalių, kurios nuvertina savo valiutą. Be to, D. Trumpas daug dėmesio skyrė prekybos politikai su Kinija.

"Panaikinsime Kinijos didžiausio palankumo prekyboje statusą ir patvirtinsime ketverių metų planą, pagal kurį palaipsniui atsisakysime visų iš Kinijos importuojamų būtiniausių prekių, pradedant elektronika, plienu ir baigiant vaistais", - sakė jis.

Anksčiau šeštadienį D. Trumpas laimėjo CPAC GOP pirminių rinkimų apklausą, surinkęs 60 proc. paramos, palyginti su 20 proc. gubernatoriaus Rono DeSantiso (R-FL) palaikymu, kaip pažymėjo "Fox News".

Įdomu: Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Antradienį paskelbta "Yahoo-/YouGov" apklausa parodė, kad D. Trumpas beveik dviženkliu skaičiumi pirmauja prieš savo potencialų pagrindinį varžovą R. DeSantisą, prieš tris savaites atsilikęs nuo jo kitoje apklausoje, kurią atliko ši apklausos organizacija. Šis pokytis reiškė grynąjį 12 punktų pokytį D. Trumpo naudai. Jo pranašumas taip pat išaugo prieš didesnį pirminių rinkimų lauką.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau