Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Donaldas Trumpas: ‘Kitas prezidentas turi būti sutelkęs dėmesį į Naujosios pasaulio tvarkos sunaikinimą’

Donaldas Trumpas (Donald Trump) perspėjo, kad kitas prezidentas turi būti sutelkęs dėmesį į "Naujosios pasaulio tvarkos" sunaikinimą, kad sužlugdytų elito planus sunaikinti Ameriką.

Buvęs prezidentas CPAC susirinkusiai miniai sakė, kad naujasis JAV prezidentas turi "pašalinti nesąžiningus biurokratus ir išrauti giluminę valstybę":

Kitas svarbus būsimo Kongreso ir prezidento prioritetas bus kartą ir visiems laikams nusausinti pelkę, kad būtų pašalinti nesąžiningi biurokratai ir išrauta giluminė valstybė. Kongresas turėtų priimti novatorišką reformą, suteikiančią prezidentui teisę užtikrinti, kad bet kuriam korumpuotam, nekompetentingam ar darbui nereikalingam federaliniam darbuotojui būtų galima pasakyti: "Jūs atleistas." Ar kada nors tai girdėjote? Jūs atleistas.

Breitbart.com praneša: D. Trumpo komentarai pasirodė po to, kai neseniai pasirodė pranešimų, kuriuose teigiama, kad D. Trumpas pasinaudos savo įsaku dėl F sąrašo ir atleis beveik 50 000 vyriausybės biurokratų, jei 2024 m. grįš į Baltuosius rūmus. D. Trumpas tarsi patvirtino šiuos pranešimus, kai praėjusį mėnesį sakydamas kalbą JAV studentų aukščiausiojo lygio susitikime "Turning Point USA's Student Action Summit" paminėjo vykdomąjį įsaką.

D. Trumpas skundėsi, kad dabartinis federalinio biurokrato atleidimo iš pareigų procesas yra ilgas ir vidutiniškai trunka penkerius metus:

Dabartinis mūsų apeliacinis procesas, kuriuo siekiama pašalinti šiuos biurokratus, žmones, kurie iš tiesų gali būti blogi, jie gali būti net vagys. Juos galima pagauti vagiant dideles pinigų sumas. Jūs turite pereiti trijų etapų apeliacinį procesą, kurio kiekvienas etapas vidutiniškai trunka penkerius metus. Po 15 metų jūsų nebeliks; per tą laiką jūs jau būsite išėję iš pareigų.

D. Trumpas sakė, kad ilgas terminas atbaido kitus politikus pradėti biurokratų pašalinimo procesą, nes jis trunka ilgiau nei jų kadencijos.

"Kitaip tariant, norint atleisti blogai dirbantį žmogų, jei laimės vyriausybė, pagal dabartinę sistemą prireiks daugiau nei dešimtmečio. Beveik visi politikai nepradės šio proceso, nes jų jau nebebus ir jie tai žino", - sakė D. Trumpas ir pridūrė:

Žinote, daugelis politikų, atėję į Vašingtoną, jie jau būna nusiteikę. Tada jie susižavi žmonėmis, kurie sako: "Ei, aš čia būsiu daug ilgiau nei tu", ir politikas tiesiog eina toliau gražiai vakarieniauti. Mes nebegalime to daryti. Turime tinkamai valdyti šią šalį, nes atėjo metas išvalyti namus Vašingtone, ir mes daug ką padarėme, bet niekas nežinojo, kad ta gili valstybė yra tokia gili. Mes daug ką padarėme.

Nors D. Trumpas yra užsiminęs, bet oficialiai nepaskelbęs apie kandidatavimą į prezidentus 2024 m., pagal Dalase vykusioje CPAC apklausoje surengtą "šiaudinę" apklausą jis turėtų daugumos respublikonų palaikymą.

D. Trumpas surinko net 69 proc. balsų, t. y. 45 proc. daugiau nei kitas artimiausias pretendentas, Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas (R), kuris sulaukė tik 24 proc. dalyvių palaikymo.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau