Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 5

Robertas F. Kenedis jaunesnysis sako, kad svarsto galimybę kandidatuoti į prezidentus

Robertas F. Kenedis jaunesnysis sako, kad svarsto galimybę

Robertas F. Kenedis jaunesnysis sakė, kad svarsto galimybę mesti iššūkį Džo Baidenui 2024 m. Demokratų partijos pirminiuose prezidento rinkimuose.

Svarbu, kad jis sakė, jog tai pritaria!

"Aš galvoju apie tai taip. Aš įveikiau didžiausią kliūtį, kad mano žmona tam uždegė žalią šviesą", - penktadienį sakė R. F. Kennedy miniai Naujajame Hampšyre.

Kennedy sulaukė pirmaujančio Jungtinės Karalystės kardiologo daktaro Aseemo Malhotros, kuris ne kartą ragino atšaukti kovidų vakcinas dėl sunkių nepageidaujamų reakcijų, palaikymo.

Infowars praneša: Kenedis, buvusio prezidento Džono F. Kenedžio sūnėnas, visą gyvenimą yra tradicinis liberalas, tikintis žodžio laisve ir asmens teisėmis, t. y. dviem pagrindinėmis teisėmis, kurių šiuolaikinė Demokratų partija atsisakė po COVID ir Donaldo Trampo išėjimo į politinę sceną.

Kenedis, organizacijos "Vaikų sveikatos apsauga" (Children's Health Defense) įkūrėjas, garsiai kritikavo tironiškus COVID-19 įpareigojimus ir eksperimentines injekcijas.

Jis taip pat išleido knygą apie daktaro Anthony Fauci COVID protokolus "Tikrasis Anthony Fauci" ("The Real Anthony Fauci"), kurios 2022 m. buvo parduota daugiau nei milijonas egzempliorių.

Kenedžio svarstymai dėl demokratų kandidato gali būti potenciali grėsmė Bidenui, nes apklausos rodo, kad dauguma demokratų nenori, jog Bidenas vėl kandidatuotų 2024 m.

Be to, apklausos rodo, kad labiausiai pripažintos alternatyvos nėra labai mėgstamos demokratų rinkėjų.

"Nėra aišku, kas pakeistų Bideną biliete, jei jis nekandidatuotų perrinkimo rinkimuose. Kamala Harris, kaip dabartinė viceprezidentė, būtų intuityvus pasirinkimas vadovauti bilietui, nors jos katastrofiški pritarimo reitingai gali pasirodyti problemiški", - rašė "Forbes".

"Kol kas niekas nepaskelbė ketinantis kandidatuoti, nors apklausų dalyviai kaip galimus pretendentus įžvelgė tokius asmenis kaip Gavinas Newsomas, J. B. Pritzkeris ir Gretchen Whitmer - atitinkamai Kalifornijos, Ilinojaus ir Mičigano gubernatorius, transporto sekretorius Pete'as Buttigiegas ir Vermonto senatorius Bernie Sandersas."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau