Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 6

Robertas F. Kenedis jaunesnysis ketina mesti iššūkį J. Bidenui dėl demokratų kandidatūros 2024 m. prezidento rinkimuose

Robertas F. Kenedis jaunesnysis ketina mesti iššūkį J. Bidenui

Robertas F. Kenedis jaunesnysis pateikė dokumentus kandidatuoti į 2024 m. Demokratų partijos kandidatus į JAV prezidentus ir mesti iššūkį Joe Bidenui, kuris dar oficialiai nepaskelbė savo kandidatūros.

Pasak 69 metų R. F. Kenedžio, kuris apie kandidatavimą į prezidento postą pradėjo šmaikštauti šių metų kovą, jo svarbiausias prioritetas bus nutraukti korupcinį valstybės ir korporacijų valdžios susiliejimą.

Jei atrodys, kad galiu surinkti pinigų ir sutelkti pakankamai žmonių, kad laimėčiau, aš dalyvausiu lenktynėse, - tuomet jis rašė tviteryje. Jei kandidatuosiu, mano svarbiausias prioritetas bus nutraukti korumpuotą valstybės ir korporacijų valdžios susiliejimą, kuris sugriovė mūsų ekonomiką, sužlugdė viduriniąją klasę, užteršė mūsų kraštovaizdį ir vandenis, užnuodijo mūsų vaikus ir atėmė iš mūsų vertybes bei laisves.

Kenedis jaunesnysis yra žymus vakcinų saugumo gynėjas, kuris buvo vienas iš nedaugelio visuomenės veikėjų, pasisakiusių prieš valdžios institucijas per pražūtingą eksperimentinės vakcinos Covid-19 diegimą.

Jo labdaros organizacija "Children's Health Defense" (Vaikų sveikatos apsauga), kovojanti su vakcinomis, pandemijos metu klestėjo: remiantis labdaros reguliavimo institucijoms pateiktais dokumentais, 2020 m. jos pajamos išaugo daugiau nei dvigubai - iki 6,8 mln. dolerių.

2021 m. Kenedis išleido knygą "The Real Anthony Fauci" ("Tikrasis Anthony Fauci"), kurioje apkaltino vyriausiąjį JAV infekcinių ligų gydytoją, kad jis padeda vykdyti "istorinį perversmą prieš Vakarų demokratiją", ir propagavo alternatyvius COVID-19 gydymo būdus, tokius kaip ivermektinas, skirtas parazitams gydyti, ir vaistas nuo maliarijos hidroksichlorochinas.

Jis yra mirusio generalinio prokuroro ir senatoriaus Roberto F. Kenedžio, kuris 1968 m. buvo nužudytas Kalifornijoje, kai siekė prezidento posto, sūnus. Kenedis yra prezidento Džono F. Kenedžio, kuris buvo nužudytas 1963 m. Dalase, Teksaso valstijoje, sūnėnas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau