Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 30

D. Trumpas ragina nedelsiant surengti naujus rinkimus, nes atsirado daugiau požymių, kad 2020 m. rinkimai buvo pavogti

Buvęs Prezidentas Donaldas Trumpas (Donald Trump), kaip ir dauguma iš dešimčių milijonų jo šalininkų, 2020 m. atidavusių už jį savo balsą, puikiai žino, kad jo perrinkimą iš jo pavogė kairioji gilioji valstybė.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Ir dabar jis pagaliau reikalauja, kad su tuo būtų kas nors daroma.

"Taigi dabar galutinai paaiškėjo, kad FTB PAGRINDĖ HUNTERIO BIDENO LAPTONO STORIJĄ PRIEŠ RINKIMUS, žinodamas, kad jei to nebūtų padaręs, "Trumpas būtų lengvai laimėjęs 2020 m. prezidento rinkimus", - paskelbė Trumpas savo platformoje "Truth Social".

"Tai yra masinis KALTAVIMAS IR RINKIMŲ INTERFERENCIJA tokio lygio, kokio mūsų šalyje dar nebuvo. SPRENDIMAS: paskelbti teisėtą nugalėtoją arba, ir tai būtų minimalus sprendimas, paskelbti, kad 2020 m. Rinkimai nepataisomai sukompromituoti, ir nedelsiant surengti naujus Rinkimus!" - pridūrė jis.

Nereikia nė sakyti, kad tikimybė, jog valdžia surengs naujus rinkimus, yra nulinė, o jei kas nors rimtai pabandytų juos paskelbti, tikrieji kairieji vidaus teroristai be perstojo keltų riaušes, kol juos numalšintų arba kol neliktų ką deginti.

Vis dėlto tai, kad amerikiečiai leido atvirai pavogti prezidento rinkimus (ir, kas žino, kiek daug kitų rinkimų), yra ženklas, kad mūsų demokratinė respublika gali būti per silpna, kad dar ilgai išsilaikytų. Nes nėra jokių abejonių, kad rinkimai buvo pavogti.

"Turime surengti klausymus. Ir būtent to aš laukiu respublikonų daugumos Atstovų Rūmuose", - gegužės mėnesį sakė respublikonas Laurenas Boebertas (Lauren Boebert) (R-Colo.), pažiūrėjęs Dinesho D'Souzos (Dinesh D’Souza) prodiusuotą dokumentinį filmą "2000 mulų".

Filme pateikiami visi įrodymai, kurių politinis ir žiniasklaidos isteblišmentas reikalavo nuo tada, kai D. Trumpas ir jo teisininkų komanda praėjus kelioms savaitėms po 2020 m. lapkričio mėn. rinkimų pareiškė, kad rinkimų rezultatai buvo pakeisti neteisėtai - įrodymais, kuriais D. Britanijos "gilioji valstybė" ir jų bičiuliai žiniasklaidoje vis dar atsisakė patikėti.

"Jei galime turėti geografinį sekimą, kai kalbama apie sausio 6 d., ir atvykti į žmonių, kurie laikė ženklą prie Kapitolijaus, namus ir juos apklausti - FTB juos apklausė... tada tikrai manau, kad galime naudoti tą pačią technologiją, kad patikrintume žmones, kurie galbūt neteisėtai rinko balsavimo biuletenius ir galbūt, potencialiai, net mokėjo už tai ne pelno siekiančioms organizacijoms", - sakė ji ir pridūrė, kad norėtų tyrimo, "jei kuri nors iš tos" filme pateiktos informacijos "yra įrodoma".

Balandžio mėn., prieš pasirodant dokumentiniam filmui, Turning Point USA įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Čarlis Kirkas (Charlie Kirk) davė interviu rinkimų sąžiningumo grupei "True the Vote" priklausantiems Catherine Engelbrecht ir Greggui Philipsui (Gregg Philips), kurie dirbo pagrindinėje "2000 mulų" tyrimo grupėje. Abu jie teigė, kad rado daug vaizdo įrašų ir mobiliųjų telefonų įrodymų, patvirtinančių, jog balsadėžės buvo prikimštos neteisėtų biuletenių už Džo Bideną (Joe Biden).

CharlieKirk.com pranešė:

Philipsas pažymėjo, kad balsadėžės įvairiose šalies dalyse - daugiausia svyruojančiose valstijose - buvo pildomos pagal nuoseklų modelį: kiekvienoje operacijoje buvo "rinkėjų grupė, visų biuletenių surinkimo vieta arba slėptuvė, tų biuletenių surišimas, o tada tuos biuletenius [į balsadėžes] įmesdavo, kaip mes vadinome, "mulai".

"Kai pradėjome dėlioti detales ir dalis į visumą, mums iš tiesų nušvito: "Na, tai skamba kaip tai, kas vyksta Atlantoje arba San Luise, Arizonoje"... Tai buvo sąmokslas, tai buvo organizuotas nusikalstamumas", - sakė jis.

Vienoje interviu vietoje Engelbrechtas aptarė "lemtingą akimirką", kai pažvelgė į Philipsą ir paklausė: "Kaip sunaikinti kartelį?"

"Tuomet pradėjome vartoti tokius terminus kaip slėptuvės, išlaipinimo punktai, mulos, prekyba žmonėmis ir piktnaudžiavimas rinkėjais, nes būtent to mes ir siekiame", - paaiškino ji.

Nėra abejonių, kad 2020 m. rinkimai buvo pavogti iš D. Trumpo. Jis turi pilną teisę reikalauti naujų rinkimų, net jei jų niekada nesulauks.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau