Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 11

5 akivaizdūs ženklai, kad santykiuose negerbiate savęs

Niekada nesu sutikusi žmogaus, kuris sąmoningai negerbtų savęs. Kartais tai darome pasąmoningai. Tai – viena didžiausių santykių problemų. Jei nesi tikra, ar tavo santykiuose esama problemų, atkreipk dėmesį į šiuos požymius:

Tu nesi sau prioritetas

Būtina suprasti, kad būtent tu – pagrindinis tavo prioritetas. Daugelis merginų apleidžia save santykiuose, leidžia, kad viskas būtų taip, kaip nori partneris. Tau gali atrodyti, kad tu irgi nori to paties, tačiau įsiklausyk į save: ar tikrai taip yra?

Per dažnai atsiprašinėji

Tu negali atsiprašyti už viską, kas nutiko tavo gyvenime. Jei tavo vaikinui buvo bloga diena darbe ir dabar jis nervinasi, tau nereikia atsiprašinėti – tu nesi jo blogos nuotaikos priežastis. Tačiau tu gali pasakyti, kad jį supranti ir gali ką nors padaryti, kad jį nudžiugintum. Visada sustabdyk save prieš atsiprašydama: ar tikrai esi dėl to kalta?

Niekada nesakai to, ką galvoji

Kiekviena pora turi dominuojantį narį ir tą, kuris seka paskui jį. Antrasis dažniausiai retai kalba tai, ką iš tikrųjų galvoja, nes nenori įskaudinti partnerio jausmų. O kaipgi tavo jausmai? Tu negali pasakyti „taip“, jei tai tau reiškia „ne“. Kokia prasmė? Tu iškėlei žmogų aukščiau savęs ir nesi tikra, ar jis to nusipelnė.

Dėvi drabužius, kurie jam patinka jam, bet ne tau

Blogiausias dalykas santykiuose. Jei dėvi tai, kas tau patinka, o jis baiminasi, kad sugundysite kitus, tai yra jo pavydo, o ne tavo problema. Niekada nesikeisk, kol pati to nenori.

Tu su juo nesiginčiji

Sveikus santykius palaikantys žmonės daug ginčijasi. Tai savo nuomonės išreiškimas! (kalba eina būtent apie ginčus, o ne apie barnius). Jei niekada nepasakysi to, kas jaudina tavo širdį, nebūsi laiminga santykiuose. Negalima visko laikyti savyje. Vieną dieną tu paprasčiausiai sprogsi.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau