Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 15

E. Macronas kritikuojamas dėl slidinėjimo vandens motociklais po to, kai Prancūzijos piliečiams liepė taupyti energiją

TEGUL VALGO KEKSĄ....

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron) sukėlė tautiečių pasipiktinimą dėl to, kad jo vadovaujama Prancūzija susiduria su didžiausia per pastaruosius dešimtmečius energetikos krize.

Ekologai jį taip pat pavadino ekohipokritu po to, kai jis buvo nufotografuotas besinaudojantis dujas ryjančiu vandens motociklu po to, kai pareikalavo, kad piliečiai taupytų energiją.

Dėl vandens motociklų pramogos, kuri įvyko praėjus vos trims savaitėms po to, kai E. Macronas paprašė tautiečių "pasiruošti" energijos trūkumui ir taupymo planams, jis buvo palygintas su Marija Antuanete, kuri buvo paskutinė Prancūzijos karalienė prieš Prancūzijos revoliuciją. Ji buvo garsi tuo, kad sakė, jog jei badaujantys žmonės negali nusipirkti duonos, valstybė turėtų "leisti jiems valgyti pyragą".

Breitbart praneša: Prancūzijos vadovas, ką tik patyręs skaudų pralaimėjimą Nacionalinės asamblėjos rinkimuose, praradęs įstatymų leidėjų daugumą ir sužlugdęs savo svajones apie "jupiteriškąjį" prezidentavimą, o kartu ir viltis tapti neginčijamu Europos lyderiu, pabėgo iš Paryžiaus atostogauti su žmona Bridžita į Bregansono fortą, kuris nuo 1968 m. yra oficiali Prancūzijos prezidento rezidencija.

Praėjusią savaitę paparacų darytose nuotraukose Prancūzijos vadovas matomas besiilsintis saulėje ir plaukiojantis po Viduržemio jūrą ne itin ekologišku vandens motociklu, praėjus mažiau nei mėnesiui po to, kai paragino visuomenę imtis "solidarumo pastangų" ir sumažinti energijos suvartojimą dėl dujų stygiaus Europoje vykstant karui Ukrainoje.

Šis skandalas taip pat buvo palygintas su kitu istoriškai abejotinu, tačiau labai simbolišku Europos istorijos momentu - imperatoriaus Nerono maivymusi degant Romai, nes Prancūziją sausringą vasarą apėmė didžiuliai miškų gaisrai, kurių metu liepsnojo tūkstančiai hektarų žemės.

Liepos mėn. apsilankęs gaisrų nuniokotame regione, Prancūzijos vadovas pareiškė, kad miškų gaisrai yra "klimato kaitos pasekmė".

Nepaisant to, kad E. Macronas remia Didžiojo atsinaujinimo žaliąją darbotvarkę, jo atostogos vandens motociklais sulaukė kritikos iš Prancūzijos politikos žaliųjų sparno, o garsi Europos ir ekologijos žaliųjų partijos parlamentarė Sandrine Rousseau peikė prezidentą.

"Tai patvirtina nuolatinį įspūdį, kad jis nesupranta klimato kaitos", - sakė ji. "O šiais laikais nesuprasti to yra nusikaltimas".

Eliziejaus rūmai kol kas atsisako komentuoti prezidento atostogas slidinėjant vandens motociklu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Įdomu, mes visi žinome, kad tai politinis reikalas, ta klimato kaita. Visi šaukia, už klimato kaitą... Laikas, ir Lietuvoje ieškoti ir reikalauti iš tų pačių, kaip naudoja energetinius resursus, kokiomis mašinomis važinėjasi, kaip keliauja ir t.t. Manau, metas tuos visus kur šaukia stebėti... Tie įtakotojai, įdomu su kokiomis važinėja mašinomis? Ar dažnai važinėjasi? Gal geriau persėsti į viešą transportą? Išvažiuoti pora kartų į savaitę... Atsisakyti traukinio, tai varomi dyzelinu... Dvigubi standartai. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


avatar
0
1
Argi, kas vyksta neapsurdas? Kokia, jūsų nuomonė į tai?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau