Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 26

Klimato aktyvistai žada išskersti milijoną šunų, kad ‘sumažintų anglies dvideginio pėdsaką’

Klimato aktyvistai ragina paskersti milijonus šunų visame pasaulyje, kad būtų sumažintas anglies dvideginio pėdsakas, kurį jie palieka valgydami mėsą.

Taip, tikrai.

Naujausioje CNN skiltyje rašoma, kad šunys, katės ir kiti naminiai gyvūnai, valgantys mėsą, niokoja Žemės klimatą. (Įdomu, kas nusprendė, kad jie "žmonės" gali spręsti gamtos likimą?)

Per pastaruosius kelerius metus iš didžiosios žiniasklaidos ir globalistinio elito sklindanti skuba "gelbėti planetą" išaugo iki svaiginančių aukštumų. Nuo ankstyvųjų perspėjimų "nesimaudykite duše kiekvieną dieną" iki šiandieninių atvirų diskusijų apie eugeniką. Bandymas išniekinti ikoninius meno kūrinius, deja, yra tik pradžia, dabar jie bando atvirai žudyti mūsų naminius gyvūnus, o galiausiai pereis ir prie žmonių.

Wnd.com praneša: Mokslininkai, kurie rašo ekoideologų finansuojamus straipsnius, kuriuose pateikia išvadas, kad galėtų parašyti kitą ekoideologų finansuojamą straipsnį, naudoja bet kokias priemones žmonėms įbauginti. Dešimtmečiai, kai dangus nesugriuvo, reiškia, kad tik nedidelė visuomenės dalis tiki gandais, todėl palaiko kraštutines pozicijas dėl populiacijos kontrolės, o dabar net ir dėl gyvūnų kontrolės.

Prieš kelerius metus karvių pūtimai turėjo sutrukdyti pasauliui pasiekti klimato tikslus, todėl Bessie buvo nukreipta prieš jos anglies dvideginio pėdsaką.

Tai buvo vaikų žaidimas, palyginti su CNN skiltimi, kurioje apibendrinamas tyrimas, kuriame teigiama, kad norint sustabdyti artėjančią klimato katastrofą būtina imtis skubių veiksmų. Jų sprendimai? Neįsileiskite į namus stambių veislių gyvūnų ir, kad ir kokio dydžio jie būtų, šerkite Fido ar Fluffy tik vabzdžių maistu.

CNN skiltyje rašoma: "Jų (naminių gyvūnėlių) mityba, kuriai pagaminti reikia daug energijos, žemės ir vandens, labiausiai prisideda prie jų anglies dioksido pėdsakų susidarymo. O gaminant gyvūnų augintinių maistą išmetami didžiuliai planetą šildančių dujų kiekiai... Jei mūsų kailiniai draugai sudarytų atskirą valstybę, ji užimtų penktą vietą pagal mėsos suvartojimą pasaulyje po Kinijos, JAV, Brazilijos ir Rusijos."

Man, kaip naminių gyvūnėlių savininkui, mintis, kad paaukosiu kurį nors iš savo šešių šunų - tris mažų veislių ir tris, kurių kiekvieno svoris viršija 45 kg - yra juokinga ir erzinanti. Mano mergaičių priežiūra, šėrimas, sveikata ir fizinis aktyvumas yra aukščiausio lygio, o jų svarba mano šeimai viršija viską, ko pasaulis nepasiektų, jei atsisakytų trijų didesnių šunų arba retkarčiais jautienos ar vištienos skanėstus pakeistų gruzdintuve, žiogeliu ar žibuokle.

Amerikos veterinarijos gydytojų asociacijos duomenimis, JAV yra 80 milijonų šeimų, kuriose gyvena daugiau kaip 135 milijonai šunų ir kačių. Besąlygiška gyvūnų meilė šioms šeimoms yra neišmatuojama, o pamokos, kurias vaikai išmoksta rūpindamiesi naminiais gyvūnais, yra pagrindas tiems, kurie vėliau gyvenime taps vaikų tėvais.

Didesnių veislių šunys teikia emocinę paramą, saugo kitus gyvūnus, naudojami transportui ir prekybai plėsti mano gimtojoje Aliaskos valstijoje, įskaitant legendines Iditarodo šunų kinkinių lenktynes, vykstančias kiekvieną kovą.

Amerika turėtų atmesti prieš šunis nukreiptą kraštutinių ekologinių judėjimų darbotvarkę. Juk stambių veislių šunims taip pat reikia meilės.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
2
Žudyti šunis?.Kodel ne žmones ? Ne gyvunai ,o žmones naikina žeme ,tersia ,žudo ,...Gal pradekit nuo saves , Išsigimliai !!!
avatar
-1
1
Man, tik įdomu, ką jie patys valgys viską sunaikinę? Patys save.... kaip manote ar jie turi dar proto... ar čia jau tampa liga? Štai jums ir elitas...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau