Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 22

Emmanuelis Macronas atvirai: "Mums reikia bendros pasaulinės tvarkos"

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron), sakydamas kalbą Bankoke vykusiame "Apec" aukščiausiojo lygio susitikime, į kurį susirinko pasaulio lyderiai, paragino sukurti "vieną pasaulinę tvarką".

Šiuos komentarus E. Macronas išsakė kalbėdamas apie Rusijos ir Kinijos galios interesus ir karo grėsmę. 

"Esame džiunglėse ir turime du didelius dramblius, kurie bando vis labiau susinervinti", - sakė jis.

 "Jei jie taps labai nervingi ir pradės karą, tai bus didelė problema likusiai džiunglių daliai. Reikia, kad bendradarbiautų daug kitų gyvūnų, tigrų, beždžionių ir t. t.", - pridūrė E. Macronas.

"Jūs esate JAV ar Kinijos pusėje? Nes dabar palaipsniui daug kas norėtų, kad šiame pasaulyje būtų dvi santvarkos. Tai didžiulė klaida, net ir JAV, ir Kinijos atžvilgiu".

"Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos, - užbaigė jis. 

E. Macrono žodžiai neabejotinai suklaidins "faktų tikrintojų" pramonę, kuri ir toliau atkakliai tvirtina, kad teiginiai apie "naująją pasaulio tvarką" arba vieną pasaulinę vyriausybę yra nepagrįsta sąmokslo teorija. 

Iš tiesų, praėjusią savaitę kilo daug juoko, kai paaiškėjo, kad "Google" priklausanti "YouTube" veiksmingai patikrino faktus vaizdo įraše, paskelbtame "The World Government Summit 2022".

Šiame vaizdo įraše diskusijų grupės vedėjas klausia JAE prezidento diplomatinio patarėjo J. E. Dr. Anwaro bin Mohammedo Gargašo (H.E. Dr. Anwar bin Mohammed Gargash): "Ar esate pasirengęs naujai pasaulio tvarkai?

Po vaizdo įrašu yra faktų apie "Naująją pasaulio tvarką" patikrinimo langelis, kuriame pateikiama nuoroda į Vikipedijos straipsnį, kuriame teigiama: "Naujoji pasaulio tvarka (NWO) - sąmokslo teorija, kurioje keliama hipotezė apie slapta kuriamą totalitarinę pasaulinę vyriausybę." 

Straipsnio tonas paneigia mintį, kad siekiama "Naujosios pasaulio tvarkos", nepaisant to, kad Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviai atvirai diskutavo būtent apie tokią darbotvarkę.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau