Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 12

Prezidentas Bolsonaro žada sunaikinti Naująją pasaulio tvarką: "Mirsiu kovodamas už savo mylimą Braziliją"

Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro (Jair Bolsonaro) penktadienį paskelbė, kad ketina "kovoti iki mirties" už Braziliją ir neleisti globalistiniam elitui įvykdyti perversmo jo mylimoje šalyje.

Šis pareiškimas paskelbtas po to, kai Brazilijos kariuomenė oficialiai paskelbė J. Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" ir pradėjo vykdyti egzekucijas išdavikams Lula da Silva pareigūnams.

Prezidentas Jairas Bolsonaro pareiškė:

Aš esu čia, kad išklausyčiau žmones. Mano ištikimybė priklauso Brazilijos žmonėms.

Žmonės vėl išdidžiai mojuoja savo vėliava ir turi vilties dėl savo šalies ateities. Dabar turime susivienyti.

Brazilijai nereikia daugiau įstatymų - reikia gerbti tuos, kuriuos turime.

Esu vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas. Ginkluotosios pajėgos yra paskutinis bastionas prieš komunizmą. Jos yra ištikimos Brazilijos žmonėms. Jų pareiga - ginti mūsų laisvę.

Mūsų laukia sunkūs ir skausmingi sprendimai. Jei jie bus nesėkmingi, tai todėl, kad mes, vadovai, patyrėme nesėkmę. Todėl nekritikuokite, nebūdami visiškai tikri dėl to, kas vyksta.

Visi žino, kas įvyko per pastaruosius 4 metus ir ką pasakė Aukščiausiasis rinkimų teismas. Tai, kas vyksta mūsų šalyje, yra absurdiška. Brazilijoje būtų lengva įvesti diktatūrą.

Todėl neklauskite, ką aš galiu padaryti dėl jūsų, o ką jūs galite padaryti dėl savo šalies. Būtent jūs, žmonės, nuspręsite, kokia bus mano ateitis ir ką darys ginkluotosios pajėgos.

Aš galiu būti laimingas tik tada, jei jūs būsite laimingi. Padarysiu, ką galiu. Tačiau pats vienas nieko negaliu įgalioti. Tai nėra tik vieno žmogaus sprendimas.

40 dienų tylos skaudėjo mano sielą. Niekada nemačiau, kad žmonės išeitų į gatves, reikalaudami, kad prezidentas pasiliktų. Paprastai jie nori, kad jis pasitrauktų. Niekada nemačiau nieko panašaus!

Dar niekas neprarasta. Tikiu, kad pergalė ateis, laikantis įstatymų ir Konstitucijos.

Aš atiduosiu gyvybę už savo šalį! Pasišvęskime sau, susivienykime ir ieškokime išeities. Kiekvienas padarykime, ką galime, kad išgelbėtume savo šalį!  Pirmyn į pergalę!

Protestuoti yra demokratinė teisė! Jūs esate šios šalies piliečiai! Daugiau nebesielkite taip, kaip elgiamasi su jumis!

Viskas išsispręs - niekas neprarasta! Mes laimėsime!

Valdžia ateina iš žmonių! Viskam savas laikas!

Thegatewaypundit.com praneša: Munduruku vadas Raimundo Guajajara, kalbėdamas su Bolsonaro prie Alvorados rūmų, sakė:

Jau 39 dienas mes drąsiai kentėme saulę ir lietų, nes tikime jumis.

Nutraukite mūsų agoniją. Savo reikalavimus pateikėme visų lygių valdžiai (Senatui ir Kongresui), bet jie visi yra korumpuoti, kaip ir (Senato pirmininkas Rodrigo) Pacheco ir Egg Head "Kiaušinių galva" (Aukščiausiojo teismo pirmininkas Alexandre de Moraes).

Nutraukite mūsų agoniją pasinaudodami savo plunksna.

Jei to nepadarysite, išgirsite, kad ketiname užimti Braziliją.

Prezidente, mūsų Didysis Vadove, šiandien mes nesame čiabuviai, ūkininkai ar sunkvežimių vairuotojai, bet MES ESAME VIENI ŽMONĖS, KURIE šaukiasi jūsų ginti mūsų šalį.

Žinome, kad susiduriate su korumpuota Sistema, bet su jumis yra žmonės, jūs turite galios, ir MES JUS ĮGALIOJAME viską užbaigti dabar, kad galėtume laimingai grįžti namo, susijungti su savo artimaisiais ir mėgautis šventėmis.

Esame čia, kad Jus palaikytume, ir jei reikės, mes mirsime už Jus, mes mirsime už savo šalį!

Penktadienį nuteistas komunistas Lula da Silva paskelbė savo pirmuosius ministrus, tarp kurių finansų ministru tapo radikalus kairiųjų pažiūrų Fernando Haddad, ir dėl to Brazilijos rinkos ir valiuta patyrė smūgį. Būsimasis gynybos ministras José Múcio Monteiro paskelbė, kad išvalys kariuomenę nuo patriotų, vadindamas tai "depolitizacija". Tai dar labiau spaus kariuomenės vadus imtis veiksmų.

Pro-Lula vyriausiasis teisėjas Alexandre de Moraesas skyrė baudas protestuotojams ir nurodė konfiskuoti 177 sunkvežimius Mato Groso valstijoje už dalyvavimą blokadose, o jų savininkus nubaudė 100 000 R$ (19 000 JAV dolerių) bauda už demokratinius protestus. Korumpuotas kairysis teisėjas Moraesas taip pat įsakė nušalinti Tapuros merą Carlosą Alberto Capeletti (Carlos Alberto Capeletti) už demokratijos palaikymą.

Sekmadienį, gruodžio 11 d., argentiniečių konsultantas Fernando Cerimedo, pirmosios ataskaitos apie rinkimų klastojimą autorius, svetainėje Brazilwasstolen.com dar kartą pateiks rinkimų klastojimo spalio 30 d. rinkimuose įrodymų. "Mes sužinosime viską, kas įvyko Brazilijos rinkimuose. Dėl sukčiavimo ir cenzūros visa šalis nutildyta", - sakė Cerimedo. "Nėra jokios priežasties, kad Aukščiausiasis rinkimų teismas vykdytų cenzūrą su "Facebook" bendrininkavimu", - pranešė "Rio Times". Cerimedo neseniai kalbėjo Brazilijos Senate apie tai, ką daugelis laiko rinkimų sukčiavimu Brazilijoje, ir užsipuolė Aukščiausiojo teismo pirmininką Alexandre'ą de Moraesą:

"Koks planas, pone Moraesai? Kodėl bijote atversti knygas, kad parodytumėte, kaip vyko procesas? Kas yra tas bailumas, kuris slepiasi po cenzūra?" - klausė A. Cerimedo Federalinio Senato Skaidrumo, valdymo ir finansų komiteto surengtame klausyme prieš pilną salę Brazilijos įstatymų leidėjų.

Brazilija šiuo metu ruošiasi konfrontacijai tarp Lulą remiančio Aukščiausiojo Teismo ir už Bolsonaro pasisakančios kariuomenės, laidoje "Karo kambarys" (War Room) Steve'ui Bannonui (Steve Bannon) sakė Brazilijos stebėtojas Mattas Tyrmandas (Matt Tyrmand): Tam tikri generolai pasakė: "Apsirūpinkite grynaisiais pinigais, maistu ir dujomis", ir žmonės tai daro. Pamatę tankus ir APC visoje šalyje, susišaudymus favelose su Venesuelos sukarintomis grupuotėmis... Sugedo (kariuomenės) rezervo plėtros interneto svetainė. Visi bando patekti į rezervą ir kovoti. Aš tikrai manau, kad kažkas vyksta."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Jei manote, kad jums tokios naujienos svarbios, dalinkitės su kitais... arba, tylėkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau