Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 11

Brazilijos kariuomenė paskelbė Bolsonaro "aukščiausiuoju Brazilijos vadu", nes kariai įvykdė egzekuciją "išdavikams"

Brazilijos kariškiai paskelbė, kad Jairas Bolsonaro liks "aukščiausiuoju Brazilijos vadu", nes toliau vykdo "išdavikiškų" Lula da Silva pareigūnų egzekucijas.

Šis pranešimas paskelbtas po to, kai Brazilijos kariškiai stojo Brazilijos žmonių pusėn ir paskelbė J. Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu", nes buvo įrodyta, kad rinkimai buvo suklastoti.

"Aš esu vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas", - sakė J. Bolsonaro tūkstančiams brazilų, apsupusių Alvorados prezidento rūmus.

"Ginkluotosios pajėgos yra paskutinė kliūtis socializmui. Esu įsitikinęs, kad jos yra vieningos. Jos privalo būti ištikimos žmonėms ir gerbti Konstituciją. Ir jos yra atsakingos už mūsų laisvę", - miniai sakė J. Bolsonaro.

"Kas sprendžia, kur aš eisiu, esate jūs. Kas sprendžia, į kurią pusę eis ginkluotosios pajėgos, esate jūs", - pridūrė Bolsonaro.

"Skirtingai nei kiti žmonės, mes ketiname laimėti", - sakė jis ir pridūrė, kad "niekas nėra prarasta".

Apie tai praneša Infowars.com: Kreipimasis į šalininkus nuskambėjo po kelias savaites trukusių protestų, brazilams ginčijant pavogtus rinkimus, kurių abejotini rezultatai rodė išrinktojo prezidento socialisto Luizo Inacio Lula da Silvos pergalę.

Taip pat praėjus kelioms dienoms po to, kai kariuomenė neįprastu būdu įsiveržė į Rio de Žaneiro favelas ir nukovė narkotikų kartelio "Comando Vermelho" ("Raudonoji komanda"), remiančio Silvą, kuris anksčiau buvo nuteistas ir įkalintas už pinigų plovimą ir korupciją, aukščiausius lyderius.

Kariuomenė taip pat atsisakė atmesti "galimą sukčiavimą" kaip Lulos pergalės priežastį.

J. Bolsonaro nepripažino tariamos nedidelės Lulos pergalės spalio mėn. rinkimuose, nes buvo pranešta apie balsavimo anomalijas kartelių kontroliuojamose valstijose.

Brazilijos nacionalinė rinkimų institucija rinkimus turi patvirtinti pirmadienį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau