Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 9

Masiniai areštai ir "federalinė intervencija" Brazilijoje po to, kai Bolsonaro šalininkai šturmavo vyriausybės pastatus

Prezidentas Lula, reaguodamas į protestą, paskelbė "federalinę intervenciją" iki sausio 31 d., o policija suėmė dešimtis žmonių.

Daugiau per The Brazilian Report: 

* * *

Atrodo, kad tūkstančiai buvusio Brazilijos prezidento Jairo Bolsonaro šalininkų sekmadienį šturmavo Nacionalinio kongreso pastatą Brazilijoje, taip pat prezidento rūmus ir šalies aukščiausiąjį teismą, praneša naujienų agentūra LUSA.

Masiniai areštai ir "federalinė intervencija" Brazilijoje

Protestuotojai reikalauja karinės intervencijos, kad būtų nuverstas praėjusią savaitę inauguruotas prezidentas Luizas Inacio Lula da Silva.

Nuo spalio 30 d. įvykusių rinkimų, kuriuose Lula įveikė Bolsonaro, šimtai žmonių stovyklauja prie kariuomenės būstinės Brazilijoje.

Socialinėje žiniasklaidoje pasidalytuose kadruose matyti šimtai žmonių, plūstančių į pastatą. Protestuotojus policija pasitiko ašarinėmis dujomis. 

Vienas Brazilijoje gyvenantis reporteris socialiniame tinkle "Twitter" pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame tariamai matyti, kaip protestuotojai šturmuoja pastatą. - DW

Lula kaltina Bolsonaro

"Visi žino, kad tai paskatino buvęs prezidentas, - sakė Lula. "Jis paskatino trijų valdžios šakų invaziją. Tai jo ir jį remiančių partijų atsakomybė. Mes ketiname nuodugniai ir greitai atlikti tyrimą."

LUSA duomenimis, grupė, vilkinti geltonais ir žaliais marškinėliais bei Brazilijos vėliavomis, įveikė policijos užtvaras ir užlipo ant rampos, kuria galima patekti ant Deputatų rūmų ir Senato pastatų stogo.

Ir tiesioginė transliacija:

Ar kas nors matė šį vaikiną?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau