Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 6

Brazilijos kariuomenė pradeda vykdyti mirties bausmes Lula da Silva pareigūnams

Brazilijos kariuomenė įvykdė mirties bausmę keliems aukščiausiems su komunistais susijusio liūdnai pagarsėjusio "Raudonosios komandos" kartelio vadovams, šaliai ruošiantis išrinktojo prezidento Žairo Bolsonaro (Jair Bolsonaro) inauguracijai.

Ankstyvą rytą įvykdytos egzekucijos buvo įvykdytos praėjus kelioms dienoms po to, kai Brazilijos kariuomenė paskelbė J. Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu", įrodžius, kad rinkimai buvo suklastoti.

Thegatewaypundit.com praneša: Kariuomenė žengė kariuomenei neįprastą žingsnį - įsiveržė į Rio de Žaneiro favelas ir nukovė narkotikų kartelio "Comando Vermelho" (Raudonoji komanda), remiančio komunistų nusikaltėlį Luizą Inácio Lula da Silvą (Luiz Inácio Lula da Silva), aukščiausius vadovus. Stebėtojai mano, kad tai reiškia federalinės karinės intervencijos pradžią. Narkotikų gaujos vienintelės šventė tariamą nusikaltėlio Lulos pergalę rinkimuose spalio 30 d., šaudydamos iš automatinių ginklų į orą favelose. Prezidentas J. Bolsonaro griežtai susidorojo su Brazilijos narkotikų gaujomis.

"Morro do Juramento" ir "Juramentinho" narkotikų prekybos vadovai, įvardyti kaip Rodrigo Barbosa Marinho, žinomas kaip Rolinha arba Titio Rolinha, ir Heveltonas Nascimento Júnioras, "Blogas berniukas", atitinkamai buvo nužudyti ketvirtadienį (1 d.) per karo policijos operaciją Vicente de Carvalho mieste. Dar trys įtariamieji per šią akciją žuvo, o vienas, kuris taip pat buvo sužeistas, įkalintas ligoninėje", - praneša "O Dia".

Narkotikų karteliai yra ginkluotas komunistų sparnas. Comando Vermelho kontroliuoja dalį Rio de Žaneiro teritorijos. 1979 m. susikūrė kaip kartelių ir komunistų aljansas. Jei jie bus pašalinti, gerokai sumažės pilietinio karo pavojus.

Baideno patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Siulivanas (Jake Sullivan) šiandien, pirmadienį, 5 d., atvyks į Braziliją susitikti su korumpuotu nusikaltėliu Lula ir jo perversmo dalyviais. "Pagrindinis darbotvarkės klausimas - įpareigojimas Brazilijos vyriausybei aiškiai pasmerkti karą Ukrainoje ir įsitraukti į JAV ir Europos partnerių ginklų tiekimą Zelenskio režimui", - praneša "O Antagonista". CŽV kenkia rinkimų sąžiningumui Brazilijoje bent jau nuo praėjusių metų, kai Sullivanas ir Bideno CŽV direktorius Williamas Burnsas lankėsi Brazilijoje ir tiesiogiai grasino prezidentui J. Bolsonaro.

Savaitgalį šimtai tūkstančių brazilų vėl protestavo, stovėdami prie kariuomenės bazių ir prašydami, kad kariuomenė išgelbėtų jų šalį nuo komunistų ir kartelių.

Korumpuotas Aukščiausiasis rinkimų teismas perkėlė pavogtų rinkimų patvirtinimo datą iš gruodžio 19 d. į gruodžio 12 d., pirmadienį, 14 val. Stebėtojai mano, kad prokomunistinis Teismas nori skubiai iškelti savo kandidatą Lulą da Silvą, galbūt net perkeldamas vogtų rinkimų patvirtinimą į šią savaitę. Inauguracija numatyta 2023 m. sausio 1 d.

Tai daro spaudimą karinei vadovybei veikti, kol dar nevėlu. Kalbėdamas su Steve'u Bannonu, Brazilijos apžvalgininkas Mattas Tyrmandas atkreipė dėmesį į tai, kad už Bolsonaro pasisakančiai Kariuomenei iškiltų grėsmė būti išvalytai, jei į valdžią ateitų korumpuotas nusikaltėlis Lula. "Tuomet teks keliauti į gulagus", - pažymėjo Tyrmandas.

Kariuomenės generalinio prokuroro pavaduotojas Carlos Frederico de Oliveira Pereira lapkričio 25 d. išsiuntė laišką kariuomenės generaliniam prokurorui Antonio Pereira Duarte, kuriame atkreipė dėmesį į tai, kad "tikrinant elektroninę balsavimo sistemą nebuvo laikomasi Gynybos ministerijos reikalaujamų veiksmų". Laiške taip pat buvo skundžiamasi dėl "galimo užsienio bendrovių kišimosi į rinkimų procesą, kurio nebuvo galima patikrinti, nes minėtos grupės kariškiai neturi plačios prieigos prie informacijos, susijusios su rinkimų procesu, priešingai nei šios didžiųjų technologijų bendrovės, kurios palaiko partnerystę su Rinkimų teismu. Turėtų būti atliktas tyrimas dėl galimo nusikaltimo prieš šalies išorinį saugumą, susijusio su galima kibernetine ataka", - teigiama laiške.

Oficialus 142 straipsnio, pagal kurį kariuomenei leidžiama įsikišti kilus konfliktui tarp valdžios šakų, paskelbimas numatomas šią savaitę. Buvo matyti, kaip kariai prisijungė prie protestuotojų ir nurodė jiems išlikti ramiems, kai bus imtasi veiksmų. Vairuotojai sveikino karinius konvojus, dislokuotus strateginėse šalies vietose.

Kariai buvo dislokuoti prie Venesuelos sienos, kad saugotų nuo komunistų invazijos:

Kalbėdamas Brazilijos Senate, į pensiją išėjęs regioninių rinkimų teisėjas Sebastião Coelho dar kartą paragino suimti korumpuotą vyriausiąjį teisėją Alexandre'ą de Moraesą, kuris nešė vandenį komunistų perversmui:

Coelho pareiškė, kad rugpjūčio 19 d. pasitraukė iš teisėjų kolegijos protestuodamas prieš Moraesą, kuris "kariauja prieš savo šalį. Bet aš tikiu, kad Brazilijos žmonės nugalės". Moraesas "vykdo nusikaltimus", sakė Coelho. "Kiekvienas neteisėtas jo sprendimas yra nusikaltimas". Pasak jo, Moraesas davė Coelho 3 dienas atšaukti savo raginimą suimti Aukščiausiojo Teismo pirmininką, "bet aš dar kartą patvirtinu šį raginimą!" Coelho sakė, kad jam plojo stovėdami.

"Brazilijos žmonės yra Aukščiausiojo Teismo įvykdyto perversmo aukos", - sakė Coelho. "Todėl Prezidentas turi remtis Konstitucijos 142 straipsniu, kad ginkluotosios pajėgos galėtų veikti. Tai bus vaizduojama kaip perversmas, tačiau iš tikrųjų tai yra kontrperversmas".

Brazilijos indėnai taip pat protestuoja prieš sukčiavimą, nes už J. Bolsonaro esą balsavo nulis indėnų teritorijų gyventojų. "Visi jau žino, kad rinkimai buvo pavogti", - 11/30 d. Senate sakė vadas Roni. "Ko mes laukiame?" Brazilijos indėnai remia Bolsonaro, nes rasistiniai, neokolonijiniai Vakarų "klimato aktyvistai" bando atimti iš jų pragyvenimo šaltinį ir priversti vėl gyventi skurde.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau