Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugpjūčio » 17

Vanga prognozavo beždžionių raupų protrūkį ir sausrą

Akla bulgarų pranašė Vangelija Guštarova (Вангелия Гуштерова / Vanga) mirė 1996 m., tačiau per savo gyvenimą ji išpranašavo tiek daug dalykų, kad daugelis žmonių nuolat juos peržiūri, ieškodami sutapimų su dabartine krize. Ir, žinoma, jie tai daro.

Klausimas, ar Vangos prognozes reikėtų vertinti rimtai, yra sudėtingas. Atrodo, kad ji išpranašavo Kursko povandeninio laivo katastrofą, 2001 m. rugsėjo 11 d. teroristinį išpuolį ir keletą kitų įvykių. Taip, tai tiesa. 

Tačiau apskritai dauguma jos pranašysčių yra bendro pobūdžio klišės stiliaus "bus badas, sausra ir ligos", nelabai besiskiriančios nuo Nostradamo kanonų, kurias kiekvienas iššifruoja savaip ir pagal esamą padėtį.

Po 2022 m. vasario pasaulio vaizdas ėmė taip smarkiai keistis, kad nepraeina nė mėnuo be sensacingos žinios, jog Vanga "vėl išpranašavo" kitą katastrofą. 

Gegužės mėnesį kelios Rusijos žiniasklaidos priemonės rašė, kad Vanga numatė beždžionių raupų protrūkį. Tai prisiminė Sergejus Kostornojus (Сергей Косторной) - Vangos pusbrolis. 

Apie šiuos žodžius jis pasakė žurnalistams prieš porą metų, koronaviruso protrūkio metu, ir tada jie buvo priskirti koronaviruso pranašystei. Tačiau Kostornojus sako, kad tai buvo klaida, nes kovidozė yra nauja liga, o Vanga tuo metu kalbėjo apie "seną ir pamirštą ligą".

"Tuo metu kalbėjomės su ja apie ligas. paklausiau jos: "Kas tai? Maras?" Mes išgyvenome daugybę ligų, marą, raupus... ir tada ji pasakė: "Ak, raupai, beždžionė bėga į medį, juokiasi, ir štai jums staigmena", - prisiminė Kostornojus.

Toliau Vanga jam pasakojo, kad ši liga užklups žmoniją kaip bausmė už viską, kas vyksta dabar. Ir kad tai įvyks "dvejetų metais", kurie artėja prie 2022-ųjų. Be raupų tais metais žmonija susidurs su tokiomis nelaimėmis kaip aukšto pastato griūtis, vieno iš pasaulio stebuklų praradimas ir žlugimas bei didžiulis potvynis JAV.

Nė vienas iš šių dalykų, išskyrus raupus, dar neįvyko, tačiau metai dar toli gražu nesibaigė...

O štai anądien, kai Europoje tęsiasi neįprastų karščių banga, nuo kurios pradėjo džiūti upės, žurnalistai prisiminė kitus Vangos žodžius apie sausrą. Ypač ji turi tokį posakį: 

"Įvyks katastrofa. Vandens nebus. Žmonės neturės ko gerti. Visi kovos dėl vandens. Užrakinti bankuose. Jis taps brangesnis už naftą ir auksą. Žmonės eis ir keis auksą į vandenį.

Kalbant apie kitas įdomias Vangos prognozes apie ateitį, galima išskirti šias:

"Ateis diena, kai nuo žemės paviršiaus išnyks įvairūs augalai, daržovės, gyvūnai... Pirmiausia svogūnus, česnakus ir paprikas. Tada ateis bičių eilė." (Vanga pasakojo 1995 m.)

"Būkite įspėti: netrukus mus užklups naujos, žmonėms nežinomos ligos. Žmonės kris gatvėse be jokios aiškios priežasties, be jokios aiškios ligos. Sunkiai suserga net niekada jokia liga nesirgę žmonės. Tačiau viso to vis dar galima išvengti, nes tai yra mūsų galioje. (Vanga pasakė 1981 m.).

"Ateis diena, kai vėžys bus sukaustytas geležinėmis grandinėmis. Vaistas turės daug geležies."

"Žmonės žemėje kaus šulinius ir iškas auksą, kuris suteiks jiems šviesos, greičio ir energijos (galbūt turima omenyje naftos gavyba, dar vadinama "juoduoju auksu"), o žemė verks karčiomis ašaromis, nes jos paviršiuje yra daug daugiau aukso ir šviesos nei viduje. Žemė kentės nuo šių atvirų žaizdų." 

"Netrukus pasaulį pasieks seniausia doktrina. Žmonės manęs klausia: "Ar greitai ateis tas laikas?" Ne, ne greitai. Sirija dar nesugriuvo!"

"Viskas ištirps kaip ledas, tik vienas dalykas liks nepaliestas - Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė. Buvo paaukota per daug. Niekas negalės sustabdyti Rusijos. Jis nušluos viską nuo savo kelio ir ne tik išgyvens, bet ir taps pasaulio valdovu.

"Rusija bus gera, o Bulgarija ir Makedonija - ne. Moterys Rusijoje pagimdys daug gerų vaikų, kurie pakeis pasaulį. Tuomet įvyks stebuklas, ateis nuostabūs laikai. Mokslas parodys, kas senosiose knygose yra tiesa, o kas - ne, kosmose bus rasta gyvybė ir išsiaiškinta, iš kur ji atsirado Žemėje. Žemėje bus atkastas didelis miestas. Iš dangaus ateis nauji žmonės ir įvyks dideli stebuklai. Bet mes turime palaukti, neturime skubėti, tai įvyks ne greitai."

"Bus pasaulio pabaiga, Žemė nusigręš nuo Saulės. Ten, kur buvo karšta, bus ledas, išnyks daug gyvūnų. Žmonės kovos dėl energijos, bet jie turės širdies sustoti. Tada laikas grįš atgal."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Vieni sako, kad Vanga, tai slaptųjų tarnybų projektas... O, ką jūs manote? Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau