Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 22

Nustokite ieškoti meilės, ji pati jus suras (o ne atvirkščiai)

Būkite savimi. Gyvenkite savo gyvenimą. Ir meilė ateis. Taip yra visada.

Netikiu, kad absoliučiai viskas atsitinka dėl kokios nors priežasties. Daugeliui mus ištikusių įvykių mes būname visiškai nepasiruošę. Mūsų gyvenimas neretai visiškai neprognozuojamas, susilaukiame įvairiausių siurprizų, viskas, ką taip ilgai kūrėme, gali sugriūti per akimirką, bet nežiūrint į nieką, mes visgi surandame būdų eiti toliau.

Surandame jėgų savo drebančioms kojoms, kad žengtume toliau, nors neturime supratimo, kas atsitiks ir kokios dar bėdos laukia mūsų ateityje.

Mes turime tik savo praeitį ir dabartį. Ir viena, ir kita mes garantuotai žinome. O ateitis – švarus lapas. Gali atsitikti, kas tik norite, tiek bloga, tiek gera.

Šitas faktas tuo pat metu ir ramina, ir velniškai baugina.

Vienas geriausių dalykų, kuris, kaip viliamės, mus ištiks – meilė. Ir kadangi troškimas mylėti ir būti mylimu yra dalis mūsų prigimties, dauguma mūsų pasirengę paskirti visą gyvenimą nuostabių santykių ieškojimui.

Kai kam pasiseka surasti savo žmogų iš karto, bet tai greičiau išimtis, o ne taisyklė. Ir dalis tų, kurie vis dar ieško, pradeda lyginti save su draugais, giminaičiais ar atsitiktiniais žmonėmis – su tais, kurie surado meilę. Ir tampa ciniškais ir piktais. Nusikankinusiais. Liūdinčiais.

Savo ruožtu mumyse auga įsitikinimas, kad esame nepageidaujami ir nepatrauklūs. Sudarinėjame sąrašus priežasčių, kodėl šiuo konkrečiu momentu esame be poros ir vėl sugrįžtame prie tų priežasčių, kai pasidaro jau per vėlu, kai pasijaučiame vienišais ir ligotais žmonėmis.

Užburtas ratas.

Bet žinote, ką? Dauguma dalykų gyvenime mus ištinka tada, kai mes jų visai nelaukiame. Mus tie įvykiai pastoviai užklumpa nepasiruošusius ir apstulbintus.

Mes nežinome, kas atsitiks rytoj ir netgi šiandien, tai kodėl turėtume manyti, kad meilė į mūsų gyvenimą gali ateiti kaip nors kitaip?

Meilė suras mus tada, kai mažiausiai jos lauksime.

Kai kas vadina tai įžvalgumu, leidžiančiu surasti tai, ko jau nustojome laukti. Kiti vadina tai likimu, nuo kurio nepabėgsi. Kad ir kokios jėgos visa tai tvarkytų, jūs būtinai sutiksite meilę, jei tik patys šito norėsite.

Suplanuoti to neįmanoma. Nėra jokių formulių ir algoritmų. Tai ne mokslas. Nėra jokių dėsnių ir dėsningumų, kurie galėtų paaiškinti, kodėl neradote meilės anksčiau. Mes visada manome, kad turime būti kažkur kitoje vietoje, su kažkokiu žmogumi, galvojame, kad kažką darome neteisingai, tačiau tiesa yra ta, kad visada esame būtent ten, kur mums ir reikia būti šiuo konkrečiu momentu.

Paleiskite situaciją. Tegu plėtojasi taip, kaip jai lemta. Tegu viskas būna taip, kaip būna.

Liaukitės kentėti santykius, kurie, kaip patys suprantate giliai širdyje, jums netinka. Liaukitės lakstyti paskui žmones, kurie nenori, kad jūs juos pasivytumėte. Geriau būkite savimi. Gyvenkite savo gyvenimą. Ir meilė ateis. Taip visada atsitinka.

Duokite jai laiko, nustokite jos ieškoti, nes meilė pati mūsų ieško ir mus susiranda, o ne atvirkščiai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau