Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 28

Kvynslando mokyklos "drausmins" mokytojus, kurie atsisakė būti apnuoginti, sumažindamos jų atlyginimus

Kvinslendo (Australija) mokytojams, atsisakiusiems skiepytis nuo Kovido, kaip "drausminė priemonė" beveik penkis mėnesius bus mokamas mažesnis atlyginimas.

Apie tai pranešta Švietimo departamento generalinio direktoriaus pavaduotojos Anne Crowley pasirašytame laiške, kuris pirmadienį elektroniniu paštu buvo išsiųstas mokytojams ir kitiems mokyklų darbuotojams.

2021 m. gruodį Kvynslandas įpareigojo visus mokytojus "skiepytis" nuo kovido, o atsisakiusieji laikytis šio reikalavimo buvo nušalinti nuo darbo be atlyginimo ir "tiriami".

Šių metų birželį šis įgaliojimas buvo atšauktas, tačiau dabar į darbą grįžtantiems mokytojams dar 18 savaičių mažinamas darbo užmokestis.

Taigi mokytojams, kurie jau buvo kelis mėnesius nušalinti nuo darbo be atlyginimo, dabar gresia papildomos baudžiamosios priemonės už atsisakymą laikytis taisyklės, kuri net nebegalioja.

Apie tai praneša "Sky News": Sprendimas buvo paskelbtas Švietimo departamento generalinio direktoriaus pavaduotojos Anne Crowley laiške, kuris pirmadienį elektroniniu paštu buvo išsiųstas darbuotojams. 

Keturių puslapių laiške teigiama, kad departamentas iš pradžių siūlė 20 savaičių sumažinti darbo užmokestį, tačiau apsistojo ties laipsnišku mažinimu per 18 savaičių, pranešė "The Courier Mail". 

Departamentas teigė "praradęs pasitikėjimą" mokytojais ir tvirtino, kad jie, nepaisydami visuomenės sveikatos rekomendacijų, elgėsi "netinkamai". 

"Labai atidžiai apsvarsčiau jūsų atsakymą. Tačiau jūsų pateiktose pastabose nėra nieko, kas leistų man manyti, kad drausminės nuobaudos skyrimas nėra pagrįstai tinkamas ir proporcingas rezultatas", - sakė M. Crowley.

"Tačiau pastebėsite, kad drausminė nuobauda, kurią nusprendžiau skirti, yra mažesnė už pasiūlytąją.

"Jūsų elgesys, kai nevykdėte nurodymo, kėlė pavojų jūsų bendradarbių, studentų ir visuomenės narių sveikatai ir saugumui, kurį sumažino tik veiksmai, kurių ėmėsi departamentas, nušalindamas jus nuo pareigų."

Kvynslando švietimo departamentas portalui SkyNews.com.au sakė, kad drausminė priemonė bus susijusi su nedidelio masto laikinu 25-90 JAV dolerių per savaitę prieš mokesčius sumažinimu. 

Tai nėra neįprasta nuobauda, kuri gali būti drausminio proceso rezultatas, - teigė jis.

"Šiuo metu departamentas baigia drausmines procedūras maždaug 900 mokyklų darbuotojų (įskaitant mokytojus, mokytojų padėjėjus, administracijos darbuotojus, valytojus, mokyklų tarnautojus ir t. t.), kurie nevykdė teisėto darbdavio nurodymo, vykdančio vyriausiojo sveikatos apsaugos pareigūno nurodymą skiepytis nuo COVID-19, atžvilgiu.

"Darbuotojams, kuriems taikomos drausminės procedūros, buvo individualiai apsvarstytos jų aplinkybės ir priimti sprendimai dėl atitinkamų drausminių nuobaudų."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau