Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 29

Kaip išgyventi vyro išdavystę, jei tau 59, o jis išėjo pas 30-metę

Sveiki! Mano vardas Viktorija, man 59 metai.

Mano vaikai jau užaugo ir išsivažinėjo po skirtingus miestus.

Su vyru mes pragyvenome beveik 35 metus. Suprantama, kad buvusių jausmų ir emocijų neliko nė pėdsako, tačiau gyvenome gerai. Pykomės labai retai ir visada greitai susitaikydavome. Mes pripratome vienas prie kito, ir viskas mūsų gyvenime mus tenkino.

Tačiau prieš metus aš pastebėjau, kad vyras pradėjo iki vėlumos užsilaikyti darbe. Iš pradžių aš to nesureikšminau, galvodama, kad jis paprasčiausiai nori daugiau uždirbti. Bet paskui situacija pablogėjo, vyras pasidarė nervingas ir pastoviai ieškodavo dingsties barniui. Kalta visada likdavau aš.

Netrukus barnio metu jis papasakojo, kad susirado 30-metę meilužę. Tada jis susirinko visus daiktus ir išėjo. Aš visada laikiau save stipria ir ne sentimentalia, tačiau ši situacija išvedė mane iš pusiausvyros. Aš raudojau ištisas naktis.

Atrodžiau siaubingai, todėl net neišeidavau iš namų. Į realybę sugrįžti man padėjo vaikai. Aš nusiraminau ir ėmiau tvarkytis. Nusprendžiau su drauge nueiti į restoraną, kur sutikau nuostabų vyriškį. Jis pirmasis priėjo prie mūsų susipažinti ir paprašė mano telefono numerio.

Sekančią dieną jis paskambino ir pakvietė į pasimatymą. Jo vardas Viktoras ir mes jau pusmetį kartu. Jis padarė mane laiminga moterimi. Neseniai pradėjome kartu gyventi ir planuojame susirašyti. Buvęs vyras dabar pamirštas visam laikui.

Noriu pasakyti, kad niekada nevėlu ieškoti savo antrosios pusės, net jei jus išdavė ar nuvylė. Žinokite, kad kažkur jūsų laukia būtent jūsų žmogus, kuris privers pamiršti visas buvusias nesėkmes.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau