Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 31

Asmenybės tipai pagal elgesį su pinigais

Pinigai kiekvieno žmogaus gyvenime užima svarbią vietą. Kol kas be jų išsiverti neįmanoma. Vieniems jų amžinai trūksta, kiti sugeba užsidirbti daug, tretieji pasitenkina savo minimaliomis ar vidutinėmis pajamomis.

Pagal tai, kaip žmonės elgiasi su pinigais, galima išskirti keturis pagrindinius asmenybės tipus. Kuo geriau suprasite, kuriam tipui priklausote, tuo lengviau bus galima koreguoti savo įpročius ir pagerinti materialinę padėtį.

Prisitaikantis

Pagrindinis prisitaikančio bruožas yra jo lankstumas. Jis atviras naujoms idėjoms ir pasirengęs bet kada koreguoti savo veiklos kryptį. Prisitaikėliai yra linkę priimti spontaniškus sprendimus, pavyzdžiui, netikėtai pakviesti draugus į restoraną ar paskutinę akimirką nusipirkti turistinę kelionę į kitą šalį.

Jiems gali būti sunku kontroliuoti savo kasdienes išlaidas ir laikytis biudžeto, nes jie visada nori, kad visos galimybės būtų atviros . Dėl to jie dažnai turi problemų su einamosiomis išlaidomis.

Kaip prisitaikančiam pagerinti savo padėtį?

Nustatykite išorines ribas, kurios padės susivaldyt nuo neplanuotų išlaidų, laikytis biudžeto ir siekti savo tikslų. Stiprinkite savo gerus įpročius – pavyzdžiui, taupydami pinigus terminuotų indėlių būdu ir naudodami automatinio mokėjimo sistemą.

Laikykitės laikinos grynųjų pinigų dietos. Jei esate įpratę gyventi šia diena, ribotas grynųjų pinigų kiekis piniginėje bus natūrali kliūtis išlaidauti.

Lojalusis

Lojalieji yra tvirti, stabilūs ir patikimi žmonės, kurie laikosi biudžeto ir nesiskolina. Tačiau jų griežtumas ir inercija finansiniuose reikaluose gali atsigręžti prieš juos. Jie linkę būti per daug užsispyrę, todėl laikosi turto, kuris nebėra pelningas, pavyzdžiui, gali tvarkyti reikalus su neefektyviu konsultantu ar brokeriu tik iš lojalumo.

Lojalieji taip pat linkę peržengti ribą tarp taupumo ir šykštumo. Atsisakydami sau pagrįstų malonumų, jie ne tik blogina savo gyvenimo kokybę, bet ir sukelia konfliktus santykiuose.

Kaip pagerinti savo padėtį?

Atlikite metinę finansinę apžvalgą. Priverskite save peržiūrėti dabartinį finansinį planą, kad pamatytumėte, ar jis vis dar atitinka jūsų interesus, ar tiesiog laikotės senų įpročių, nes visada tai darydavote.

Duokite sau leidimą kartais išleisti šiek tiek pinigų. Kiekvieną mėnesį suplanuokite pinigų pramogoms. Tokiu būdu galėsite daryti, ką norite, ir jaustis saugūs.

Lyderis

Šiam tipui priskiriami į veiksmą orientuoti asmenys, skatinami ambicijų – pavyzdžiui, užsibrėžę anksti išeiti į pensiją arba turėti kelis namus. Šie žmonės nestokoja motyvacijos siekti savo tikslų.

Jie yra gerai informuoti ir logiški, todėl mano, kad visada yra teisūs ir gali neatsižvelgti į kitų žmonių poreikius ar nuomones, nesvarbu, ar tai būtų jų partneris, ar finansų patarėjas. Per didelis pasitikėjimas savimi kenkia ne tik piniginei, bet ir asmeniniam gyvenimui.

Į ateitį orientuoti lyderiai dažnai patenka į bėdą, kai tenka tvarkyti kasdienius piniginius reikalus . Jie turi užsibrėžę tikslus, bet nežino, kaip juos pasiekti. Iš tiesų tyrimai rodo, kad ambicingi, energingi žmonės dažnai turi daugiau skolų ir mažiau finansinio turto.

Kaip pagerinti savo padėtį?

Norėdami paversti savo svajones realybe, pabandykite užsirašyti savo veiksmus ir suskirstyti juos į konkrečius žingsnius . Stenkitės aktyviai dalyvauti savo taupymo programose. Tai padės jums išlikti entuziastingiems ir motyvuotiems. Taip pat naudinga konsultuotis su patikimais finansų specialistais.

Ryšininkai

Ryšių kūrėjai valdo savo emocijas, naudojasi intuicija ir teikia didelę reikšmę santykiams su kitais žmonėmis. Tačiau jei leisite savo jausmams valdyti savo finansinį laivą, tai jis gali galite iššvaistyti pinigus i ir investuoti juos į žalingus įpročius, pavyzdžiui, azartinius lošimus.

Ryšininkai gali gyventi ne pagal savo išgales, nes jiems rūpi, ką kiti galvoja apie juos Jiems gresia didelė emocinių išlaidų rizika . Investuodami ryšininkai būna pernelyg patiklūs, todėl patenka sukčiams į rankas. Jų idealizmas daro juos pažeidžiamus. Jie lengvai tampa finansinių apgavikų aukomis.

Kaip pagerinti savo padėtį?

Treniruokitės daryti pertraukas prieš priimdami reikšmingus finansinius sprendimus. Leiskite sau atvėsti ir įsijungti racionaliam protui, kad galėtumėte teisingai įvertinti situaciją. Pasinaudokite savo sugebėjimu bendrauti su žmonėmis, kad sukurtumėte tvirtą finansinį pagrindą. Aptarkite situaciją su patikimu draugu ar finansų patarėju, kad galėtumėte vertinti objektyviau.

Buhalterijos tvarkymas šiam tipui nepadeda. Ryšininkai gali jaustis pernelyg suvaržyti išlaidų plano, todėl valdykite savo išlaidas atsižvelgdami į jums svarbiausią tikslą.

Pavyzdžiui, savo svajonių namo nuotrauką naudokite kaip išmaniojo telefono foną, kad ji nuolat primintų jums apie tikslą įsigyti naują namą. Ši emocinio poveikio taktika bus geras motyvacijos šaltinis ir padės įveikti pagundas per daug išleisti pinigų.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau