Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (02.03.2018 - 20:39)

Pasirink mandalą: išsiaiškink faktus apie savo asmenybę

Mandala – apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Tikima, kad mandalos gali atskleisti mūsų vidinę psichiką ir asmenybės bruožus.

Pasak psichoanalitiko Karlo Gustavo Jungo, mandalos yra puikiausias mūsų pasąmonės atvaizdas. Norint išsiaiškinti faktus apie savo asmenybę, pasirinkite vieną iš šių pateiktų mandalų.

pinigai, testas, patirtis, asmenybė, spalva, keliautojas, mąstytojas

Jeigu pasirinkote 1 mandalą – ESATE MĄSTYTOJAS. Ši mandala simbolizuoja visą pagrindinį spalvų spektrą, todėl pasirinkdami ją, jūs tarsi šaukiate – noriu žinoti viską. Jūs nesate žmogus, kuris nori sužinoti visus gandus, priešingai – jums įdomiau tyrinėti kasdieninius dalykus. Pavyzdžiui, galėtumėte visą dieną sėdėti ir tyrinėti vieną gėlę. Tokio tipo žmonių mintys neretai yra gana chaotiškos. Todėl dažnai jums reikia nurimti, tyloje pabūti su savimi ir sugrįžti į savo stiprų portą. Atsipalaiduokite, atsikratykite neigiamų minčių, užsiimkite joga ar kita veikla. Gaukite pilnavertį jėgų spalvotąjį spektrą.

Jeigu pasirinkote 2 mandalą – ESATE KELIAUTOJAS. Antroji mandala simbolizuoja kelionę. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo spalvinga, tačiau įdėmiai pasižiūrėjus, galima įžvelgti blizgesį. Pasirinkę šią mandalą labai dažnai norėtų viską mesti ir keliauti aplink pasaulį niekieno netrukdomi. Tačiau sakysite, kas nenorėtų keliauti? Bet keliones jūs suprantate kitaip nei daugelis. Tai jums atrodo geriausia investicija gyvenime. Nieko nelaukite ir pradėkit įgyvendinti savo svajones. Nesvarbu, jūs esate dvidešimties ar aštuoniasdešimt penkerių – padarykite tai!

Jeigu pasirinkote 3 mandalą – ESATE LINKĘS Į PATIRTĮ. Trečioji mandala atspindi patirtį. Tai primena, kad gyvenime norite vis daugiau ir daugiau... Tikriausiai šią mandalą pasirinkote todėl, nes gyvenime jums patirties niekada nebus per daug. Jūs gyvenime norite išbandyti absoliučiai viską. Dažnai tai jums kelia rūpesčių, bet galiausiai suvokiate, kad tai buvo verta. Būkite ypač atsargūs, žaisdami azartinius žaidimus. Tačiau nestabdykite savo vidinės dvasios.

Jei pasirinkote 4 mandalą – ESATE LINKĘS Į PINIGUS. Tikriausiai visi žinome, ką simbolizuoja auksinė spalva – pinigus. Šią mandalą pasirinkote galbūt todėl, nes niekaip negalite apsispręsti, kas gyvenime jums yra svarbiau: pinigai ar vidinė dvasia. Nuolatos jus kamuojantys klausimai: kodėl turiu tiek daug dirbti? Kiek pinigų galiu užsidirbti? Ir kas tada? Pirkti namą? Kas tada? Turėti šeimą? O kas tada? Tokie klausimai jums neduoda ramybės ir jūs nesuprantate, kodėl gyvenime reikia tiek daug dirbti. Turite didžiulę riziką tapti darbaholiku. Saugokitės to.

Jei pasirinkote 5 mandalą – ESATE KOVOTOJAS. Raudona spalva asocijuojasi su krauju ir ugnimi, todėl tiesiogiai siejasi su energija, karu, pavojumi, stiprybe, jėga, aistra, troškimais ir meile. Tikriausiai jau supratote, kodėl pasirinkote būtent šią mandalą. Gyvenime jums svarbiausia yra užkopti į piramidės viršūnę, jūs nebijote pavojų ir išbandymų. Pabandykite užkopti į savo įsivaizduojamas žvaigždes ir visą tokią stiprią vidinę energiją skirkite pagalbai silpnesniems.

Jei pasirinkote 5 mandalą – ESATE KILNIAŠIRDIS. Ši mandala simbolizuoja ramybę ir natūralumą. Jus puikiausiai apibūdinti frazė – aš ir miškas. Rožinė spalva atspindi ramybės kupiną mėlyną ir aistringąją raudoną. Rožinė spalva siejama su kilnumu, jėga, prabanga ir ambicijomis, kūrybiškumu, laisve, aistra, atsidavimu, susitaikymu, nepriklausomybe ir magija. Kiekvieną kartą jūs stengiatės atrasti kažką didingesnio už mūsų žmoniją. Esate idealaus pasaulio kūrėjas, kuris skleidžia stiprią energiją. Jūs stiprus romantikas, bet taip pat ir gilus mąstytojas.

Pasirinkite akmenį: jis atskleis jūsų slaptas savybes ir įsitikinimus


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar