Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Rugsėjo » 3

Iš moters pilvo pašalintas 45 kilogramus sveriantis auglys

Neseniai į Rio de Žaneiro (Brazilija) ligoninę buvo paguldyta 45 metų moteris su didžiuliu pilvu. Pacientė skundėsi kvėpavimo sutrikimais, o gydytojai stebėjosi jos pilvo vaizdu. Kaip vėliau sakė chirurgas, tai buvo didžiausias kada nors operuotas auglys.

Buvo nuspręsta atlikti skubią operaciją, kuri truko dvi valandas. Išpjautas auglys svėrė 45 kg ir paaiškėjo, kad pacientė su juo gyveno 5 metus, kol jai prasidėjo rimti kvėpavimo sutrikimai.

auglys, operacija, Brazilija, chirurgija, Rio de Žaneiras

Nežinoma, kodėl moteris nebuvo operuota ankstyvose naviko stadijose. Galbūt ji pati neatvyko į ligoninę.

Praėjusį trečiadienį surengtoje operacijoje dalyvavo 14 žmonių. Operacijos išlaidas padengė Brazilijos valstybinė sveikatos apsaugos sistema.

auglys, operacija, Brazilija, chirurgija, Rio de Žaneiras

Gydytojai mano, kad auglys iš pradžių pradėjo augti moters gimdoje, tačiau dar nežino, ar jis buvo piktybinis, ar gerybinis. Biopsijos rezultatai dar nežinomi.

"Visa ligoninė buvo sutelkta šio paciento procedūrai. Dabar ji sveika, stabili, kvėpuoja be prietaisų, kalba ir valgo pati", - sako daugiau nei 20 metų patirtį turintis chirurgas Glauzio Boeschatas.

Iš moters pilvo pašalintas 45 kilogramus sveriantis auglys

auglys, operacija, Brazilija, chirurgija, Rio de Žaneiras

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau