Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Ką daryti, jei mylimas vyras paliko jus po ilgų santykių metų?

Beveik visos moterys nori amžinai to paties vyro. Kad metai bėga, o laimė nemažėja. Deja, gyvenimas taip nesiklosto. Ir vyras gali išeiti po penkerių, dešimties, penkiolikos metų santykių. Vyrams lengviau susitaikyti su tuo, kai moteris juos palieka. Kita vertus, moters pasaulis paprastai yra paremtas vyru. Ką daryti, kai vyras išėjo?

Pirmasis ir svarbiausias patarimas. Nesistenkite visko susigrąžinti. Yra viena išimtis, kai galite ją susigrąžinti. Kai vyras jūsų atsiprašo, o jūs praeityje nepadarėte tokios didelės klaidos. Jei tai atsitiko pirmą kartą, jei vyras suprato savo klaidą, įmanoma atsigauti.

Tačiau nereikia bėgti paskui žmogų ir jį įtikinėti. Nereikia nieko iš naujo kurti, jei tai atsitiko ne pirmą kartą, nes tai atsitiks vėl ir vėl. Taip, net jei turite vaiką. Vaikui geriau gyventi su vienu iš tėvų nei su dviem, kurie nuolat barasi, ginčijasi ir patiria stresą. Tokioje aplinkoje vaikui labai sunku.

Antras patarimas. Verta išmokti gyventi savarankiškai. Tai tikrai svarbus dalykas. Tai populiari moterų situacija po tokio išsiskyrimo - jos kuo greičiau ieško pakaitalo. Juk ji dar neišmoko gyventi viena. Tai klaida, nes kuo greičiau ieškosime pakaitalo, tuo prastesnis jis bus.

Geriau tapti nepriklausomu, išmokti gyventi vienam. Tada ir aplinkiniai vyrai bus geresni, nes ir jūs tapsite geresniu žmogumi. Be to, kaip jau minėjau, neskubėsite ieškoti kito žmogaus vien dėl to, kad bijote gyventi vieni. Juk kai kurie žmonės iš tėvų namų iš karto persikėlė pas vyrą. Laikas išmokti gyventi vienam, tai svarbus įgūdis.

Ir trečias patarimas. Neišplėškite visų dalykų, kurie jus siejo su vyru. Taip, iš pradžių bus sunku ir geriausia vengti dalykų, kurie jus siejo. Bet, pavyzdžiui, turėjote bendrų draugų, ėjote į tą pačią sporto salę, turėjote mėgstamą restoraną ir pan. Jei esate tikras, kad susitikimas su šiuo asmeniu praeis gerai, galite ir toliau saugoti senuosius jus siejančius dalykus.

Žinoma, jei nesate tikri ir jaučiate, kad galite grįžti į santykius su juo, jei jis jums tai pasiūlys, geriau jo venkite. Priešingu atveju neturėtumėte prarasti draugų ar mėgstamų vietų vien dėl to, kad jūsų santykiai baigėsi.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau