Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 6

Naujųjų JK ministrų pirmininkų vyriausybėje pagrindinius postus užims ‘ne baltieji vyrai’

Pranešama, kad naujoji Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė Liz Truss pirmą kartą istorijoje ketina paskirti ministrų kabinetą, kuriame keturiuose svarbiausiuose valstybės postuose nebus baltaodžių vyrų.

Naujoji šalies vadovė ketina paskirti kabinetą, kuriame nebus nė vieno baltojo vyro, rašo "Times".

"Didžiuosiuose valstybės biuruose nebus baltaodžių vyrų", - rašoma antraštėje.

Premjero naujoji tikėtina aukščiausio lygio komanda taip pat apibūdinama kaip dešiniųjų pažiūrų vyriausybė per visą šimtmetį.

Apie tai pranešė "Mail Online": Tikimasi, kad K. Truss kanclere taps ilgametė sąjungininkė Kwasi Kwarteng (Kwasi Kwarteng), Suella Braverman (Suella Braverman) pereis į Vidaus reikalų ministeriją, o James Cleverly (James Cleverly) - į Užsienio reikalų ministeriją.

Jei K. Kwartengas bus išrinktas, jis bus ketvirtas iš eilės kancleris ne baltosios rasės, iš karto po Sajido Javido (Sajid Javid), Rishi Sunako (Rishi Sunak) ir Nadhimo Zahawi (Nadhim Zahawi).

O M. Braverman taptų trečiąja vidaus reikalų ministre iš mažumų po Priti Patel ir J. Javido. 

P. Cleverly, šiuo metu einantis švietimo sekretoriaus pareigas, taptų pirmuoju užsienio reikalų sekretoriumi ne baltuoju.

Tačiau ne mažiau įdomu, kas bus naujojoje vyriausybėje, yra tai, kas joje nebus. 

Tikimasi, kad Riši Sunakas ir jo šalininkai pasitrauks po įnirtingos kampanijos "mėlyna prieš mėlyną", kurioje jis, atrodo, beveik neabejotinai pralaimės.

Į politinę dykumą išeis ir Michaelas Gove'as, dirbęs prie trijų ankstesnių premjerų. Tikimasi, kad pirmasis valstybės sekretorius Dominicas Raabas (Dominic Raab) ir pats Borisas Johnsonas (Boris Johnson) grįš į užnugario suolus. Abiem kyla abejonių, ar jie sugebės išsilaikyti savo vietose per kitus rinkimus.

Taip pat tikimasi, kad bus išvalyti politiniai patarėjai iš 10-ojo biuro. Laikraštis "The Times" šiandien rašo, kad bus palikta tik keletas ilgamečių patarėjų, nes Truss siekia sumažinti veiklos apimtis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau