- 05.08.2022
- 1.0 Reitingas
- 1260 Peržiūros
- Komentarai
Policija įspėjo, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė ruošiasi "plataus masto pilietiniams neramumams", kuriuose dalyvaus milijonai gyventojų, protestuojančių prieš "naująją pasaulio tvarką".
Sparčiai kylant energijos kainoms ir gyventojams skurstant dėl blokadų, daugelis britų pasiryžo atsisakyti mokėti sąskaitas ir taip masiškai nepaklusti elitui, o kai kas tai lygina su rinkimų mokesčio riaušėmis.
Summit.news praneša: 1990 m. Londone kilo smurtinės riaušės, reaguojant į vyriausybės pastangas įvesti rinkimų mokestį, ir galiausiai naujojo mokesčio buvo atsisakyta po to, kai darbininkų klasės ir viduriniosios klasės interesų grupių koalicija susivienijo, kad jį sužlugdytų.
Panašus judėjimas, kurį globoja organizacija "Don't Pay", dabar ragina žmones spalio mėn. atšaukti savo tiesioginio debeto mokėjimus, jei energijos kainos ir toliau didės.
Tikimasi, kad iki 2023 m. sausio mėn. vidutinės sąskaitos už energiją Jungtinėje Karalystėje už dvigubą kurą padidės iki 3615 svarų sterlingų, t. y. 283 proc. daugiau nei kovo mėn.
"Šią žiemą milijonai mūsų negalės įpirkti maisto ir sąskaitų", - teigiama manifeste "Don't Pay". "Negalime sau leisti, kad taip nutiktų. Reikalaujame sumažinti sąskaitas iki prieinamo lygio. Jei būsime ignoruojami, nuo spalio 1 d. nutrauksime tiesioginio debeto mokėjimus."
!! 75,000 PEOPLE HAVE PLEDGED TO STRIKE !!
— Don't Pay. (@dontpayuk) August 4, 2022
If 1 MILLION people pledge to strike then we will withhold payment from the energy companies!
We are building a people powered movement to end the #CostOfGreedCrisis
SPREAD THE WORD + SIGN UP:https://t.co/2ZdAhj3aXm
pic.twitter.com/BpMoCG8v7r
Tačiau kiti įspėjo, kad masinis atsisakymas mokėti sąskaitas tik dar labiau padidins energijos kainas, nes iš rinkos pasitrauks daugiau bendrovių, todėl mažiau korporacijų galės sukurti kainų monopolijas.
Infliacija kitais metais taip pat turėtų pasiekti 15 proc. lygį, nes ekonomiką žlugdančių blokadų ir Europos paramos "dabartiniam dalykui" - karo Ukrainoje pratęsimui - sūkurys smarkiai smogs žmonėms.
Tuo tarpu energetikos milžinė BP ką tik paskelbė didžiausią ketvirčio pelną per 14 metų.
Kampanijos dalyvis Tomas Skotas (Tom Scott) sakė, kad jis neragina rengti riaušių, tačiau jei padėtis nesikeis, jos beveik neabejotinai įvyks.
"Londone [1990 m.] įvyko didelės riaušės, - sakė T. Skotas laikraščiui "Telegraph". "To nenorėčiau matyti, bet manau, kad beveik neišvengiama, jog jei vyriausybė nesiims daug veiksmingesnių veiksmų, kad padėtų žmonėms, kils plataus masto pilietiniai neramumai."
Nauja apklausa taip pat parodė, kad nedidelė dauguma britų (51 proc.) mano, kad dar šiais metais kils riaušės dėl pragyvenimo išlaidų.
Tuo tarpu Jungtinės Karalystės vyriausybė ir toliau tiesia raudoną kilimą, nemokamai apgyvendina, maitina ir skiria pinigų rekordiniam skaičiui nelegalių migrantų su "iPhone" telefonais, kurie atplaukia laivais iš Prancūzijos.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau