Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 5

Jungtinėje Karalystėje gresia istorinis sukilimas prieš ‘naująją pasaulio tvarką’

Policija įspėjo, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė ruošiasi "plataus masto pilietiniams neramumams", kuriuose dalyvaus milijonai gyventojų, protestuojančių prieš "naująją pasaulio tvarką".

Sparčiai kylant energijos kainoms ir gyventojams skurstant dėl blokadų, daugelis britų pasiryžo atsisakyti mokėti sąskaitas ir taip masiškai nepaklusti elitui, o kai kas tai lygina su rinkimų mokesčio riaušėmis.

Summit.news praneša: 1990 m. Londone kilo smurtinės riaušės, reaguojant į vyriausybės pastangas įvesti rinkimų mokestį, ir galiausiai naujojo mokesčio buvo atsisakyta po to, kai darbininkų klasės ir viduriniosios klasės interesų grupių koalicija susivienijo, kad jį sužlugdytų.

Panašus judėjimas, kurį globoja organizacija "Don't Pay", dabar ragina žmones spalio mėn. atšaukti savo tiesioginio debeto mokėjimus, jei energijos kainos ir toliau didės.

Tikimasi, kad iki 2023 m. sausio mėn. vidutinės sąskaitos už energiją Jungtinėje Karalystėje už dvigubą kurą padidės iki 3615 svarų sterlingų, t. y. 283 proc. daugiau nei kovo mėn.

"Šią žiemą milijonai mūsų negalės įpirkti maisto ir sąskaitų", - teigiama manifeste "Don't Pay". "Negalime sau leisti, kad taip nutiktų. Reikalaujame sumažinti sąskaitas iki prieinamo lygio. Jei būsime ignoruojami, nuo spalio 1 d. nutrauksime tiesioginio debeto mokėjimus."

Tačiau kiti įspėjo, kad masinis atsisakymas mokėti sąskaitas tik dar labiau padidins energijos kainas, nes iš rinkos pasitrauks daugiau bendrovių, todėl mažiau korporacijų galės sukurti kainų monopolijas.

Infliacija kitais metais taip pat turėtų pasiekti 15 proc. lygį, nes ekonomiką žlugdančių blokadų ir Europos paramos "dabartiniam dalykui" - karo Ukrainoje pratęsimui - sūkurys smarkiai smogs žmonėms.

Tuo tarpu energetikos milžinė BP ką tik paskelbė didžiausią ketvirčio pelną per 14 metų.

Kampanijos dalyvis Tomas Skotas (Tom Scott) sakė, kad jis neragina rengti riaušių, tačiau jei padėtis nesikeis, jos beveik neabejotinai įvyks.

"Londone [1990 m.] įvyko didelės riaušės, - sakė T. Skotas laikraščiui "Telegraph". "To nenorėčiau matyti, bet manau, kad beveik neišvengiama, jog jei vyriausybė nesiims daug veiksmingesnių veiksmų, kad padėtų žmonėms, kils plataus masto pilietiniai neramumai."

Nauja apklausa taip pat parodė, kad nedidelė dauguma britų (51 proc.) mano, kad dar šiais metais kils riaušės dėl pragyvenimo išlaidų.

Tuo tarpu Jungtinės Karalystės vyriausybė ir toliau tiesia raudoną kilimą, nemokamai apgyvendina, maitina ir skiria pinigų rekordiniam skaičiui nelegalių migrantų su "iPhone" telefonais, kurie atplaukia laivais iš Prancūzijos.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau