Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 7

"Moderna" vadovas ir "AstraZeneca" pareigūnas atskleidė šokiruojančias COVID vakcinų paslaptis

Pirmadienį Europos Parlamento narys iš Rumunijos Cristian Terheș apklausė "Moderna" generalinį direktorių Stéphane'ą Bancelį (Stéphane Bance) ir "AstraZeneca" vykdomąją viceprezidentę Iskrą Reic (Iskra Reic) dėl vakcinų saugumo ir veiksmingumo bei pernelyg slaptų sutarčių.

Europarlamentaras Terhešas (Terhes) vadovams uždavė keletą klausimų, pavyzdžiui, ar jie iššifravo COVID viruso DNR, kodėl neprisiėmė atsakomybės už šalutinį vakcinų poveikį ir kada paskelbs neskelbtinas sutartis su Europos Komisija.

PRIVALOMA ŽIŪRĖTI: "Ar manote, kad tai sąžininga?" - "Moderna" vadovas ir "AstraZeneca" pareigūnas atskleidė šokiruojančias COVID vakcinų paslaptis po to, kai juos apklausė Europos Parlamento narys iš Rumunijos Cristian Terheș

Pirmasis klausimų rinkinys buvo skirtas ir "AstraZeneca", ir "Moderna". Toliau pateikiami Terhes užduoti klausimai:

Pirmasis klausimas: Norėčiau sužinoti datą, jei įmanoma, kada iššifravote visą šio viruso DNR seką, ar rėmėtės tik Kinijos vyriausybės pateikta seka?

Antrasis klausimas: Ar ištyrėte, ar vakcina stabdo viruso plitimą, ar ne? Nes duomenys aiškiai rodo, kad jūsų produktai nesustabdo šio viruso plitimo.

Trečias klausimas: Ar bandymų su žmonėmis metu mirė žmonės, ir jei taip, nuo kokios ligos jie mirė?

Antrasis klausimų rinkinys buvo skirtas "Moderna" generaliniam direktoriui Bancel, toliau pateikiama ištrauka:

Jūs teigėte, kad kurdami vakciną rėmėtės Kinijos vyriausybės jums pateikta seka. Čia turiu EMA atsakymą, kuriame nurodyta, kokie tyrimai buvo atlikti su kiekviena vakcina. Taigi, pavyzdžiui, "Moderna" atveju pateikėte duomenis, rodančius, kad šias vakcinas testavote nuo 2017, 2018 ir 2019 m. Taigi kaip jūs sugebėjote ištirti šias vakcinas tada, kai apie šį virusą sužinojome 2019 m. gruodžio mėn.

Čia minėjote, kad šiose sutartyse yra tam tikrų paslapčių arba tam tikros konfidencialios informacijos, kuri turėtų apsaugoti jūsų interesus. Dabar mano jums užduotas klausimas yra toks: o kaip su mūsų ir Europos piliečių interesais?

Nes štai kaip atrodo kai kurie "Moderna" ir Europos Komisijos sutarties puslapiai. Todėl klausiu jūsų, ar manote, kad tai sąžininga mūsų visų atžvilgiu kalbėti apie šias vakcinas, kalbėti apie stiprinamuosius vaistus, kalbėti apie medicinos produktus, kai nežinome šių sutarčių punktų? Taigi tiesioginis klausimas jums, pone Bonsel, yra toks: kada ketinate visiškai paskelbti sutartis, kurias turite tiek su Europos Komisija, tiek su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis?

Kitas klausimas - įsipareigojimų klausimas. Mūsų kolegos jūsų klausė apie įsipareigojimus, o jūs vengėte atsakyti į šį klausimą. Taigi, mano klausimas, kodėl jūs užkraunate įsipareigojimus valstybei ir žmonėms, kurie gauna šias vakcinas? Manau, kad galiu turėti neigiamą poveikį, kodėl jūs gaunate visą pelną?

Nepaisant to, dvivalentės stiprinamosios vakcinos. Tai paskutinis klausimas. Jūs ką tik čia pareiškėte, kad šių stiprintuvų pareikalavo JAV vyriausybė, kuri taip pat patvirtino šiuos stiprintuvus be bandymų su žmonėmis. Taigi klausiu jūsų, ar manote, kad tai sąžininga? Ar manote, kad galime eiti ir prašyti, kad Europos piliečiai būtų skiepijami tam tikrais medicininiais produktais, kurie nebuvo tinkamai išbandyti arba apskritai nebuvo išbandyti su žmonėmis?

Savo atsakymuose dėl atsakomybės "Moderna" ir "AstraZeneca" vadovai teigė, kad vakcinas gamino valstybių ir vyriausybių prašymu, kurios prašė jų greitai pagaminti vakcinas, todėl prašė jų apsaugos dėl galimų nuostolių ir kompensacijų išmokėjimo, rašoma europarlamentaro "Facebook" įraše.

"Dėl atsakomybės už nepageidaujamą poveikį, kaip ir visi gamintojai, mes norėjome, vyriausybės norėjo greito vakcinos patvirtinimo. Ir todėl dėl sąlyginio patvirtinimo buvo svarbu suteikti mums tam tikras garantijas dėl [kompensacijų ir (arba) žalos atlyginimo], nes mes negalime turėti savo pyrago ir jį valgyti. Jie norėjo greito vakcinos priėmimo. Dėl pandemijos pobūdžio jie nedavė gamintojams laiko atlikti ilgalaikius tyrimus", - į europarlamentaro Cristian Terheș klausimą atsakė Moderna generalinis direktorius Stéphane Bancel.

"Atsakomybės ir žalos atlyginimo sąlyga buvo aptarta ir suderinta su daugelio pasaulio šalių vyriausybėmis, nes visi norėjo sužinoti, kaip galėtume paspartinti vakcinų gamybą ir tiekimą. Ir vėlgi, kaip minėjau anksčiau, tai laikoma standartine praktika ekstremaliose situacijose ir lygiai taip pat [praktika], kuri apsaugo ir palaiko visus, kad jie kuo greičiau judėtų į priekį ir darytų viską, ką gali, kalbant apie [vakcinų] gamybą ir gamybą", - į tą patį klausimą atsakė "AstraZeneca" vykdomoji viceprezidentė Iskra Reic.

Bancel taip pat pripažino, kad "Moderna", kurdama vakciną, naudojosi Kinijos vyriausybės internete paskelbta seka, kurią išbandė daugybė mokslininkų akademinėse ir valstybinėse laboratorijose.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Kovo mėn. "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla), duodamas interviu "WaPo", pripažino, kad "mRNA vakcinos" technologija nebuvo pakankamai įrodyta, kai ji buvo pradėta naudoti. Jis sakė, kad ekspertai jį "įtikino", bet jis nebuvo tikras. Jis sakė, kad jie dirba dėl mRNA nuo 2018 m.

"Buvau nustebęs, kai jie man pasiūlė, kad tai yra tinkamas būdas. Aš suabejojau ir paprašiau jų pagrįsti, kaip galima taip sakyti? Bet jie atėjo ir buvo labai, labai įsitikinę, kad tai teisingas kelias. Jie manė, kad dvejų metų darbas su mRNA nuo 2018 m. kartu su "BioNTech" kuriant vakciną nuo gripo leidžia jiems tikėti, kad technologija yra subrendusi ir mes esame ties produkto pateikimo riba. Taigi jie mane įtikino, aš vadovavausi savo nuojauta, kad jie žino, ką sako. Jie yra labai geri. Ir mes priėmėme šį labai sunkų sprendimą", - paaiškino Bourla.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau