Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 12

Kaip atsitiko, kad sėkmingas ir patrauklus vyras žmona pasirenka niekuo neišsiskiriančią moterį?

Atrodo, kad santykiuose ir santuokose visada reikia pusiausvyros. Tai reiškia, kad vyras ir moteris yra to paties socialinio lygio. Jei vyrui sekasi, žmona yra graži, ir atvirkščiai. Bet kodėl retkarčiais matome situaciją, kai sėkmingas vyras pasirenka paprastą moterį savo žmona. Ar tai reiškia, kad kiekviena moteris turi galimybę ištekėti už sėkmingo ir patrauklaus vyro? Pažvelkime į tai.

Pirmoji priežastis, kodėl taip atsitinka, yra ta, kad vyrai gali nusivilti savo lygio moterimis. Tai reiškia, kad labai patrauklios moterys savo laiku atnešė jam daug rūpesčių ir streso. Ir jis niekada nesusikūrė gerų santykių. Todėl jis nusprendė, kad geriausia išeitis - paprasta moteris.

Ji gali turėti mažiau pretenzijų, mažiau norų, jos vertybės paprastesnės. Juk tiesa, kad jei moteris daug pasiekė pati, atrodo, dešimt balų, ji turės didelių siekių. Ir ji nevertins paprastų dalykų, paprastos laimės, jei galima taip pasakyti.

Štai kodėl paaiškėja, kad vyras nusivilia ir atkreipia dėmesį į tas moteris, su kuriomis tiesiog gera gyventi. Be jokių nereikalingų problemų. Juolab kad joks grožis nebus vertingesnis už nuoširdžią meilę ir rūpestį.

Antroji priežastis. Mes nematome tikrosios moters vertės. Mums atrodo, kad ji yra niekuo neišsiskirianti. Tačiau galime nežinoti viso vaizdo. Pamatę porą gatvėje, darome išvadas. Arba net kalbėtis su žmonėmis ir daryti išvadas. Tačiau tai nėra geriausias būdas išsiaiškinti tiesą.

Nežinome, ką vertina vyras ir kokia yra moteris. Galbūt ji visada sugalvoja nuotykių, kelionių ir pan. Tai reiškia, kad vyras yra atsipalaidavęs, rūpinasi savo reikalais, o moteris padeda pramogauti. Tai gali būti ne iš karto matoma vertė.

Ir akivaizdu, kad vieno tokio moters bruožo nepakanka, jis visada yra kompleksas to, kas yra moteris. Galiu pasakyti, kad vertinu rūpestį ir kad moteris gali mane suprasti. Tai reiškia, kad ji turi būti išsivysčiusi ir protinga. Ir tokios moterys iš pirmo žvilgsnio yra nepastebimos, tačiau su tokiomis moterimis būti įdomiau nei su gražiomis.

Taigi taip, manau, kad kiekviena moteris turi galimybę ištekėti už sėkmingo vyro. Tereikia rasti žmogų, kurio vertybės būtų panašios į moters vertybes. Taip atsiranda tvirta ir laiminga santuoka.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau