Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 19

Įsimylėti lengva, bet išsaugoti meilę - kiekvieno pasirinkimas

Lengva įsimylėti žmogų dėl jo gerų savybių - išminties, dosnumo, humoro jausmo ir pan. Visa tai verčia iškart įsimylėti. Sunkiausia išlaikyti meilę...

Meilės užgimimas nuo mūsų nepriklauso. Įsimylėjimas yra nesustabdoma, jokiai logikai nepavaldi įvykių seka. Jis gali vystytis ir lėtai, ir palaipsniui, ir akies mirksniu. Tik vienas žvilgsnis… Vienas prisilietimas… Vienas 8 valandų trukmės pokalbis telefonu… Ir viskas…

 

Tačiau įsimylėti – pati lengviausia dalis, kai žmogų apima jaudulys, pažinus kito žmogaus vidinį pasaulį ir baimė jam atsiverti. Tai įdomi, sunkiai nusakoma patirtis. Ir tai niekada nepasikartoja du kartus.

O štai išsaugoti meilę – tai jau pasirinkimo reikalas. Tai sprendimo priėmimo procesas, reikalaujantis pastangų ir pasiaukojimo.

Lengva pamilti žmogų dėl jo gerųjų savybių – išminties, seksualumo, humoro jausmo ir pan. Visi šie dalykai iš karto krinta į širdį.

Pats sudėtingiausias dalykas – išsaugoti šią meilę.

 

Netrukus laikas vėl sulėtėja ir lieka tik du neidealūs žmonės, kurie stengiasi sugalvoti vis naujų būdų, kaip iš naujo pamilti vienas kitą.

Pradeda stigti temų pokalbiams ir vis dažniau pagaunate save galvojant, kad savo partneriui vėl ir vėl pasakojate tas pačias istorijas. Be to, dabar nuo jūsų akių nukrenta rožiniai akiniai, neleidžiantys pamatyti visų savo antrosios pusės trūkumų.

Galbūt tai kokia nors smulkmena. Pavyzdžiui, jis visada pamiršta svarbias datas arba dabar tapo ne toks dėmesingas, kaip tais laikais, kai bandė užkariauti tavo širdį. O gal tai kažkas rimtesnio – kivirčo metu jis drebia tokius žodžius, kurių paskui jau nebesugrąžinsi.

Galų gale, niekas nėra idealus. Kiekvienas iš mūsų turi savo unikalų trūkumų ir savybių rinkinį.

Kiekviena diena – tai pasirinkimas.

Netrukus pradėsite suprasti, kad žmogus, kurį įsimylėjote, yra netobulas. O tikroji meilės apraiška, tikras meilės kitam žmogui apibrėžimas yra meilė visiems šiems trūkumams.

Mylėti – reiškia pasakyti savo partneriui, kad matote jį visą, matote jį tokį, koks jis yra – visas jo gerąsias ir blogąsias savybes, ir kad nenorite, kad jo vietą užimtų kas nors kitas.

Jūs matote, ko jis gėdinasi ir ko nenorėtumėte matyti. Jeigu jūs šiam žmogui neabejingi, turite pasakyti, kad visa tai matote, bet vis tiek jį mylite. Toks jūsų pasirinkimas.

Ir jūs tikitės, kad ir jis mainais padarytų tą patį. Tikitės, kad jis taip pat pamils jūsų trūkumus. Kad jis pamatys jus pačiais blogiausiais laikais ir padės jums juos išgyventi. Kad jis bus šalia, kai bus nepakeliamai sunku ir painu. Kad jis jus pasirinks, padarys tokį sprendimą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau