Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 24

Visi, kurie mylėjo, sugrįžta

Toks yra visatos dėsnis...

Gyvenimas yra nuostabus dalykas...

Situacija, kai vienas asmuo inicijuoja išsiskyrimą, nėra nauja, paprastai asmuo, kuris buvo paliktas pradžioje, nepraranda pastangų suprasti, kodėl būtent taip atsitiko, tačiau kaip paaiškinti nesveiką norą susigrąžinti buvusį partnerį?

Atsakymas slypi asmens suvokime. Partneris suvokia savo mylimąjį iš kelių perspektyvų: sveikos, idealizuotos ir nuvertintos.

Sveikas požiūris į partnerį yra tada, kai į jį žvelgiate žinodami, kad jis turi ir minusų, ir pliusų. Pripratote prie jo charakterio bruožų ir žmogiškai susidorojate su jo trūkumais.

Jei visais atžvilgiais vyrautų protingas suvokimas, galbūt nekiltų jokių problemų dėl skyrybų.

Idealizuotas partnerio suvokimas pasireiškia ankstyvuoju santykių etapu, kai nematote jokių trūkumų ir dievini savo partnerį. Taip atsitinka todėl, kad ką tik pradėjote santykius ir į bendrą gyvenimą žiūrite pro rožinius akinius. Esate įsimylėjusi vyrą ir viską jam atleidžiate.

Tai nėra sveika istorija, nes matote ne tikrą žmogų, o savo partnerio įvaizdį, kurį patys susikūrėte.

Sutrikęs antrosios pusės suvokimas atsiranda prieš pat išsiskyrimą. Partneris tampa ne asmeniu, o klaida: matote tik neigiamus jo asmenybės aspektus ir nekreipiate dėmesio į tai, kas jame yra gero.

Kodėl jūsų antroji pusė nusprendžia jus susigrąžinti?

Prieš išsiskyrimą jūsų įvaizdis buvo nuvertintas, todėl jus siejo tik su neigiamais asmenimis. Kai atleisite santykius ir pradėsite gyventi be partnerio ir niekaip su juo nebendrausite, visa agresija, kurią sukėlė jūsų nuvertintas įvaizdis, išnyks. Jūsų partneris yra pasiruošęs vėl suvokti jus kaip asmenybę ir labiau linkęs idealizuoti jūsų santykius.

Dėl pasikeitusio dėmesio jūsų antrajai pusei jūs vėl atrodote geidžiamas, tačiau iš tikrųjų yra kita priežastis, dėl kurios ji nori jus susigrąžinti.

Kai su kuo nors artimai bendraujate, sugebate vienas kitam nuobodžiauti, nes dažnai laikui bėgant santykiuose prarandama tam tikra laisvė. Tai laisvė, kuri tampa geidžiama jūsų partneriui, ir šis troškimas nusveria visus gerus dalykus, kurie buvo ir yra jūsų santykiuose. Jūsų partneris renkasi "pasivaikščioti", užuot dirbęs su santykiais ir juos įveikęs, o tai labai liūdina.

Jei jūsų santykiuose taip nutiko, pagalvokite, ar turėtumėte pradėti šią istoriją nuo pradžių, jei vyras jus aukoja dėl laisvės, kuri iš tikrųjų yra visuose harmoninguose santykiuose?

Taigi, grįžkime prie priežasčių, dėl kurių "grįžome". Jūsų partneris nustojo jus sieti su negatyvumu ir vis labiau ėmė jausti senąjį prisirišimą. Tampa svarbu išgirsti jūsų nuomonę, pasikalbėti su jumis, bet tik tol, kol jūsų santykiuose vėl kyla konfliktų. Tokiu atveju lengva daryti išvadą, kad asmuo yra prisirišęs prie jūsų, prie jūsų įvaizdžio, bet jūsų nebemyli.

Visi, kurie rašo buvusiajam, daro didelę klaidą - jie mano, kad prisirišimas nėra tai, kas tuo metu juos skatina. Tačiau ar nutrauktumėte santykius su žmogumi, jei tikrai jį mylėtumėte? Tikriausiai ne.

  • Jei jūsų santykius ištiko krizė, tai nebūtinai reiškia, kad jūs ar jūsų santykiai iširo. Labiau tikėtina, kad jūs pavargote vienas nuo kito ir pradėjote nuvertinti vienas kitą kito akyse.

Sprendimas: skirkite vienas kitam laiko pabūti dviese ir tada pasinerkite į prisiminimus: pakartokite pasimatymus nuo pradžių, nustebinkite ir pradžiuginkite vienas kitą, o svarbiausia - pasikalbėkite apie iškilusią problemą.

  • Jei negalite atsikratyti minties, kad pasiilgstate partnerio, nes jį mylite, neskubėkite grįžti. Prisiminkite priežastį, dėl kurios nusprendėte nutraukti santykius.

Sprendimas: viską gerai apgalvokite ir apsilankykite pas terapeutą, kad aptartumėte savo prisirišimą (apie tai galite paskaityti mūsų straipsnyje).

Po išsiskyrimo neturėkite iliuzijų ir nepamirškite savigarbos. Santykiai - tai dviejų žmonių darbas, o ne Disnėjaus pasaka apie "ilgai ir laimingai".

Atminkite, kad kartais geriau nusiimti rožinius akinius ir išsakyti savo nuomonę, nei laikyti ją savyje, puoselėjant apmaudą ir prisirišimą sieloje.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau