Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 25

"Jab yra biologinis ginklas": Diana West įspėja apie " Blogį" COVID Jab programos pobūdį

Autorė ir žurnalistė Diana West įspėjo, kad programa COVID Jab buvo sukurta siekiant kontroliuoti ir nužudyti didžiulius gyventojų sluoksnius.

"Manau, kad sunku pervertinti šios vakcinų programos blogį", - sakė Diana West interviu JAV fondui RAIR. "Mus valdo tamsaus nusikalstamumo žmonės".

Rairfoundation.com praneša: Vest, plačiai sindikuojanti apžvalgininkė, buvusi CNN bendradarbė, bestselerių autorė ir Jeilio universiteto absolventė, mano, kad kovid-19 vakcinos kampanija buvo tik vienas iš milžiniško rato, vis sparčiau artėjančio prie visiško iki šiol žinomų laisvių praradimo, ratų. "Nemanau, kad istorijoje yra buvęs laikas, kai tiek daug tamsiųjų jėgų spaudė mūsų egzistenciją net mikroskopiniu lygmeniu. Man tai buvo didžiulis mokymas. Buvau priverstas tiek daug sužinoti apie biologiją. Dabar bandau prozelitiškai įteigti, kad vakcina jus nužudys. Vienas dalykas, kai priešas bando tave nužudyti, kitas - kai šalia tavęs stovi žmonės, kurie to net nepastebi ar nekelia klausimo ir neklausia, ar yra problema."

Nors duomenys parodė, kad 2022 m. visoje Europoje įvyko didžiulis mirčių pertekliaus šuolis, Westas remiasi "BlackRock" informatoriumi Edwardu Dowdu (Edward Dowd), kuris paskelbė 2021 m. antrosios pusės mirčių JAV analizę. E. Dowdas nustatė, kad tūkstantmečio kohortos, t. y. 25-45 metų amžiaus žmonių, mirčių buvo 68 000 daugiau, nei tikėtasi. Bumo kartos atstovų, vyresnių nei 65 metų, šis skaičius siekė 300 000. "Per tuos dešimt mėnesių tūkstantmečio kartai tai buvo Vietnamo karo įvykis", - sako West. "Bumo kartos atstovams tai buvo 11-ojo pasaulinio karo masto įvykis." 

West pripažįsta, kad ne visi šie mirties atvejai gali būti susiję su skiepais - tai gali būti savižudybės, narkotikų perdozavimas ar bloga medicininė priežiūra, tačiau matome didelio masto mirtį, panašią į didelį karą. "Ir žmonės tiesiog nenori to pripažinti", - sako ji. "Mane į neviltį varo tai, kaip sunku priversti mūsų artimuosius tuo suabejoti. Dažniausiai, kalbant apie politinį diskursą ir pagrindinius žiniasklaidos pranešimus viešojoje erdvėje, tvyro tyla. Bet aš pažįstu daug žmonių, kurie sužinojo sunkiu būdu, t. y. kad šūvis jiems pakenkė." 

Tiems, kurie abejoja ne tik eksperimentinėmis vakcinomis, bet ir visa covid-19 istorija, West mato keletą paaiškinimų. Kai kurie vis dar mano, kad tai istorija apie pandemiją, kilusią laboratorijoje Vuchane, "tačiau tai ne taip svarbu, kaip tai, ką darė mūsų valdininkai, mūsų vietos valdžios institucijos ir visuomenės sveikata, kiek tai susiję su mūsų gyvybių naikinimu. Vuchanas to nedarė, mes tai darėme iš vidaus", - pažymi West. Yra ir tokių, kurie nekreipia dėmesio į kovidą, bet vis dėlto supranta ją kaip kažką itin pavojingo. "Biologinis ginklas yra šūvis. Ir tai, kad jis vis dar propaguojamas mūsų vaikams, yra nepaprastai tamsu". 

Vestas taip pat daro prielaidą, kad visas žaidimas su kovidu buvo gudrybė, kuria siekiama sunaikinti nacionalinę valstybę. "Tai būdas pašalinti nepriklausomai mąstančius žmones, tuos, kurie nenori priimti šūvio, todėl jie pašalinami iš kariuomenės ir teisėsaugos institucijų. Tai užtikrins, kad turėsite paklusnias ir vakcinuotas pajėgas". 

Ispanijos mokslinių tyrimų grupės "La Quinta Columna" mokslininkai sutelkė dėmesį į grafeno buvimą vakcinų mikstūrose. "Jie mano, kad skiepai yra priemonė sukurti grandines organizme, kaip būdas prijungti organizmą prie interneto, kad jį galėtų aktyvuoti 5G sistemos, - aiškina West. "Vakcinos įrankių rinkinyje yra įvairiausių dalykų, kuriais galima jus nužudyti arba kontroliuoti." 

Vieną netolimos mūsų istorijos akimirką buvo vilties. Pasak West, kai prezidentas D. Trumpas pradėjo eiti pareigas, jis ketino įsteigti vakcinų saugumo komisiją, kuriai vadovautų Robertas F. Kenedis jaunesnysis, nenuilstantis vakcinų skeptikas. "Jo noras buvo atverti Amerikos įrašus NŽT apie vakcinų veikimą. Tačiau tai išgąsdino administraciją, farmacijos atstovus; į šį reikalą įsitraukė Bilas Geitsas, kad užkirstų kelią bet kokiai vakcinų saugumo komisijai", - sako ji. "Tai būtų buvęs kertinis akmuo, padedantis įveikti, mano manymu, pandemiją." 

Šis anekdotas rodo D. Trumpo norą eiti prieš srovę ir farmacijos institucijas ir ką nors daryti visuomenės labui. Tačiau iniciatyva buvo užgniaužta. "Manau, kad vienas didžiausių Trampo šalininkų nusivylimų yra jo džiūgavimas dėl šios kovidinės vakcinos programos. Tai verčia susimąstyti, kokią įtaką jie turi jam". 

D. Trumpo kapituliacija kartu su beveik visų Vakarų pasaulio šalių lyderiais, kurie visi stojo į vieną gretą su kovidinių vakcinų tironija, yra demaskuojanti. Kaip ir Haičio prezidento mirtis, labai greitai po to, kai jis kartu su daugeliu kitų Afrikos lyderių paskelbė, kad jo šalyje nebus jokios kovidų vakcinos programos. J. Bideno atsakas į prezidento Jovenel Moïse mirtį buvo paskelbimas, kad jau pakeliui yra laivas su vakcinomis.

"Yra labai daug manipuliacijų ir sukčiavimo", - tvirtina West. "Melo, kurį mums sakė, būtų galima pripildyti visas pasaulio bibliotekas. Jei kažkas patenka į pagrindinę žiniasklaidą, iš tikrųjų tai negali būti tiesa, bet jie nori, kad tuo patikėtumėte dėl tam tikros priežasties. Tas pats ir su šia kovidų injekcijų programa. Tiek daug šios išdavystės yra mūsų vyriausybės rankose. Pakeliui patikėjau daugeliu, daugeliu melų - ar tai būtų susiję su CŽV, ar su FTB, ar su rugsėjo 11-ąja, ar su manipuliavimu mūsų patriotizmu. Tiek daug priklausė nuo manipuliavimo mumis per žiniasklaidą, per mūsų baimes ir mūsų geriausias taikos ir gausos viltis. Valdžią pasiekusių žmonių beširdiškumas ir žiaurumas mane nuolat šokiruoja." 

 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau