Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 1

Pasaulio bankas paskelbė apie naują 530 mln. dolerių finansavimą Ukrainai

Pasaulio bankas paskelbė apie 530 mln. dolerių papildomą finansavimą Ukrainai, kad ji galėtų "patenkinti neatidėliotinus poreikius, atsiradusius dėl Rusijos invazijos".

Šią paramą, kaip naują paskolą iš Tarptautinio rekonstrukcijos ir plėtros banko, garantuoja Didžioji Britanija 500 mln. dolerių, o Danija - likusius 30 mln. dolerių, sakoma penktadienį paskelbtame Pasaulio banko pranešime.

"Sugriovimų, nuostolių ir dislokacijos Ukrainoje aukos yra stulbinančios ir toliau auga", - pareiškime sakė banko Europos ir Centrinės Azijos regiono viceprezidentė Anna Bjerde.

"Ukrainos žmonių laukia ilgas atsigavimo kelias, o vystymosi partneriai turės ir toliau sutelkti jėgas, kad paremtų Ukrainos atkūrimą."

Bjerde pridūrė, kad Pasaulio banko skaičiavimais, per ateinančius trejus metus Ukrainos atstatymo ir atsigavimo išlaidos sieks 100 mlrd. dolerių, "ir tikimasi, kad ši suma didės, nes karas tęsiasi".

Bankas sakė, kad jau sutelkė beveik 13 mlrd. dolerių neatidėliotinų lėšų Ukrainai, iš kurių 11 mlrd. dolerių jau išmokėta.

Taip pat penktadienį JAV Kongresas patvirtino naują 12,3 mlrd. dolerių pagalbos Ukrainai paketą, įskaitant 3,7 mlrd. dolerių karinei įrangai.

Naujasis finansavimas skirtas tą pačią dieną, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) oficialiai paskelbė apie keturių Maskvos valdomų Ukrainos teritorijų aneksiją.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau