Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 1

Atogrąžų ciklonas "Noru" Vietname ir Tailande nusinešė keturių žmonių gyvybes, tūkstančiai žmonių buvo priversti palikti namus

Pietryčių Azijos gelbėjimo tarnybų duomenimis, atogrąžų ciklono "Noru" sukeltos smarkios liūtys sukėlė didelius potvynius ir nuošliaužas tam tikrose Vietnamo ir Tailando dalyse, prieš tai sukėlusios didelius nuostolius ir potvynius Filipinuose.

Vietnamas

Prieš uraganui užklumpant Vietnamą, iš Thua Thien Hue, Da Nang, Quang Nam, Quang Ngai ir Binh provincijų buvo laikinai evakuoti 327 937 žmonės.

Vietnamo nelaimių valdymo tarnyba (VDMA) pranešė apie vėjo padarytą žalą Thua Thien Hue, Da Nang, Quang Nam, Quang Ngai, Binh Dinh, Con Tum ir Gia Lai provincijose ir miestuose nuo rugsėjo 28 d. Namų stogai buvo nuplėšti, o vietovės liko be elektros.

Rugsėjo 26 d. pabaigoje - 28 d. pradžioje Thua Thien Hue, Da Nang, Quang Nam ir Quang Ngai provincijų teritorijose per 35 valandas iškrito nuo 300 mm iki daugiau nei 400 mm smarkios liūtys. Nam Džongo (Nam Đông) Thua Thien Hue provincijoje per šį laikotarpį iškrito 468 mm kritulių. Vėliau smarkios liūtys užklupo Ha Tinh ir Nghe An provincijas. Thanh Thuy Nghe An provincijoje per 24 valandas iki rugsėjo 29 d. iškrito 428 mm kritulių. Keletas upių Nam Džongo ir Thua Thien Hue provincijose tebėra pilnos.

Rugsėjo 29 d. VDMA pranešė apie potvynius Thanh Hoa, Nghe An ir Ha Tinh provincijose. Dėl potvynio Nghe An mieste žuvo trys žmonės ir trys dingo be žinios. Nukentėjusiose provincijose užlieti 8139 namai, devyni iš jų sugriauti. Buvo evakuotos apie 88 šeimos. Nukentėjo daugiau kaip 6 000 hektarų pasėlių, žuvo arba buvo nušluota daugiau kaip 200 gyvulių ir 34 423 naminiai paukščiai.

Tailandas

Tailando nepaprastųjų situacijų institucijos pranešė, kad 2022 m. rugsėjo 28 d. vakare Ubon Ratchathani provincijos Khong Chiam rajoną užklupo audra "Noru", kuri sukėlė smarkias liūtis ir stiprų vėją.

Tailando meteorologijos departamento duomenimis, per 24 valandas iki rugsėjo 28 d. Ubon Ratchathani mieste iškrito 200,3 mm kritulių.

Nelaimių prevencijos ir padarinių švelninimo departamentas (DDPM) pranešė, kad rugsėjo 30 d. duomenimis, nuo atogrąžų ciklono "Noru" sukelto stipraus vėjo ir potvynių nukentėjo 3121 namų ūkis 35 rajonuose Phetchaboon, Amnath Charoen, Sisaket, Yasoton, Ubon Ratchathani, Khon Kaen, Chaiaphum, Mukdahan, Saraburi, Chinat ir Sa Kaeo provincijose.

DDPM taip pat pranešė, kad 1 žmogus žuvo ir 2 buvo sužeisti dėl vėjo Phetchaboon mieste, kur iš viso nukentėjo 1301 namų ūkis. Jasotonas taip pat buvo vienas iš labiausiai nukentėjusių - jame nukentėjo 1026 namų ūkiai.

Filipinai

Prieš tai, 2022 m. rugsėjo 25 d., "Noru" nusileido Filipinų šiaurinėje Kesono provincijoje. Smarkios liūtys sukėlė potvynius Bulakan, Camarines Sur, Zambales ir Quezon provincijose. Bulakano provincijoje žuvo penki gelbėtojai.

Rugsėjo 28 d. duomenimis, nuo audros nukentėjo 121 307 namų ūkiai arba 429 794 žmonės, aštuoni žuvo, penki dingo be žinios. Rugsėjo 29 d. duomenimis, daugiau kaip 3 000 namų buvo apgadinti, 631 - sugriautas, o daugiau kaip 50 000 žmonių buvo priversti palikti namus.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau