Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 3

Paprastas ženklas - jus greitai paliks

Tikrai įspūdingas signalas, bet jis lieka nepastebėtas...

Mandagus santūrumas yra tikrai puikus signalas...

Tai paprastas ženklas: žmogus tampa vis santūresnis. Tai gerai! Galiausiai jis nustojo šaukti, ginčytis, atsakinėti į barnius, keiktis. Galima sakyti, kad ginčai baigėsi. Tai reiškia, kad dabar galite ginčytis "vienu veidu": vieni keiktis ir vadinti, ginčytis ir pulti. Jūs pasipiktinate ir pasakote viską, ką sukaupėte. Kitas asmuo atsako ramiai arba tyli. Nors jis mėgdavo šaukti, ginčytis, kažką įrodinėti. Tačiau dabar jis yra perauklėtas. Tik tai verčia jus jaustis nejaukiai, ar ne?

Viena moteris su vyru vakare ėjo kurortinio miestelio gatve. Anksčiau jie dažnai kivirčydavosi, bet pastaruoju metu beveik nebesutaria. Moteris nesulaukė jokio pasipriešinimo ir negirdėjo jokių prieštaravimų, kaip anksčiau. Ir ji, pati to nepastebėdama, spaudė vis stipriau ir stipriau. Jie ėjo, ji kažką pasakė vyrui, tada suklupo ir skaudžiai nukrito. Ji susižeidė koją ir beveik negalėjo vaikščioti. Ji šūktelėjo vyrui: "Dėl tavęs aš nukritau, dėl tavęs mes einame šia bjauria gatve! Šį vakarą nuvesite mane į aklavietę!". Ji ištarė blogesnius žodžius, bet tokia buvo jų prasmė.

Vyras paėmė ją ant rankų, kaip ir dera vyrui. Nuvežė ją į viešbutį. Paskambino gydytojui. Jie nenustatė nieko rimto, tik nedidelį patempimą. Kitą dieną jie išskrido namo. Ten vyras atsisveikino su savo širdies dama ir daugiau niekada nepaskambino ir neparašė. Jis ignoravo jos skambučius ir laiškus. Koks žiaurus žmogus jis pasirodė esąs! Taip staiga palikti mylimą moterį!

Nieko netikėto. Iš pradžių jis kovojo ir ginčijosi. Tada jis daug kartų rimtai ir aiškiai paprašė manęs nevadinti savęs "idiotu", "keistuoliu", "kretinu" ir kitais žodžiais. Jis paprašė manęs laikyti rankas prie savęs. Porą kartų jis išėjo, kai moteris jį įžeidė. Kurį laiką buvo užmegzti normalūs santykiai, o paskui vėl viskas prasidėjo iš naujo.

Labiausiai moterį skaudino tai, kad jis nešė ją ant rankų! Jis iškvietė gydytoją! Jie kartu skrido namo ir ramiai kalbėjosi! Noriu pasakyti, kad ji kalbėjo ramiai, o jis atsakė mandagiai. Nebuvo jokio ginčo. Jau seniai jų nebuvo; abipusiai ginčai. Ilgą laiką ji kovojo viena, bet manė, kad kivirčas yra abipusis. Jai atrodė, kad vyras šiek tiek persiauklėjo ir pagerino savo elgesį. Todėl skandalai liovėsi. Jis nereaguoja, nes žino, kad tai jo kaltė!

Tai paskutinis ženklas, kad vyras ruošiasi išeiti. Pirmasis požymis - nuolatinės, nenutrūkstamos kovos. Ir paskutinis ženklas - kovos pabaiga ir nebandymas apsiginti ar ką nors įrodyti. Keistuolis yra keistas. Tupuolis yra tupuolis. Neverta prašyti ir reikalauti liautis. Turite nešti šią naštą iki kelionės tikslo, palydėti juos, atsisveikinti ir daugiau niekada nebegrįžti prie šių santykių. Viskas baigta.

Bet kodėl jis nepasakė...? Šimtą kartų, štai kodėl. Šimtą kartų galite sakyti: "nerėk ant manęs", "neateik girtas", "nevadink manęs negražiais žodžiais". Jei tai nesuprantama, beprasmiška kartoti, skandinti, reikalauti. Asmuo elgiasi mandagiai ir santūriai, nereaguoja į įžeidinėjimus ir pykčio priepuolius, atlieka savo pareigas ir susikrauna lagaminą. Ir vieną dieną išeina iš santykių. Tai pasakytina apie meilę, draugystę, partnerystę ir darbą. Šis mandagus santūrumas yra išties puikus ženklas.

Tačiau į šį signalą nekreipiama dėmesio...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau