Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 5

Visatos signalas, kad žmogus jums netinka

Niekas nevyksta atsitiktinai. Ieškokite savojo, klausykite Visatos.

Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išspręstų problemą...

Ar norite būti toks? Tačiau žmonės kažkodėl tampa "tolerantiški". Kartais jie to net nepastebi. Kad to išvengtumėte, turite atmesti tuos, kurie jums netinka. Aprašysiu pavyzdžių.

Turiu draugą. Atrodo, kad jis yra geras, bet pasitikėti juo negali. Ketina su kompanija eiti į kepsninę, turi nusipirkti mėsos, bet paskutinę akimirką sako, kad negali.

Arba jis nieko neranda parduotuvėse. O artimiausioje sriuboje jis gali gauti tiek, kiek nori. Pinigų skolinimasis, bet jų negrąžinimas. Gali tariamai atsitiktinai atskleisti kitiems kieno nors kito paslaptį.

Ar turėtume jį toleruoti? Žinoma, ne. Jau pirmas skambutis, kai žmogui nepavyksta - priežastis pagalvoti, ar verta jį laikyti šalia savęs.

Arba kita situacija.

Vaikinas pakviečia merginą į pasimatymą. Ji pasirodo su aukštakulniais, vakarine suknele, 100 % sutvarkyta. Jis nusiveda ją į parką, nors mato, kad jai sunku vaikščioti šaligatviu su pasakiškais bateliais.

Arba jis nusiveža ją tiesiai į savo namus.

Ar turėtume tęsti santykius? Ne, žinoma, ne. Kai kartą pasirodysite esąs pigus ar godus žmogus, toks ir liksite.

Žmonės nesikeičia, turėtumėte tai visada prisiminti.

Tačiau tai yra labiausiai suprantami pavyzdžiai. Kartais visata nesako "nėra rungtynių" taip tiesiai. Tiesiog turite įsiklausyti, kaip jaučiatės. "Nujautimas iš vidaus" yra senas posakis, tačiau jis puikiai apibūdina šią situaciją. Atrodo, kad nėra dėl ko skųstis, jis nesukčiauja, nėra pigus, jūsų nenuvylė. Tik kol kas. Jaučiamas tam tikras puvėsis.

Jis gadina gyvenimą aplinkiniams dėl smulkmenų. Eina gatve ir išmuša katę. Iškeikė padavėją kavinėje ir net nepaliko arbatpinigių. Jis su jumis šypsosi, elgiasi mielai ir maloniai.

Tačiau prieš jus stovi nelaimingas katinas. Ir nusivylęs padavėjas, kuris stengėsi, bet vietoj arbatpinigių gavo tik neigiamą nuomonę.

Ilgai apie tai galvoti nereikia. Visata jums pirmiausia pasako mažus dalykus: nenorite susipykti su žmogumi. Pastebėjo elgesį, kad jūs asmeniškai per gerklę - tai viskas, stop. Jūroje yra daug žuvų. Homosapience Žemės planetoje yra dar daugiau.

Nereikia apsišarvuoti kantrybe ir teisintis: "Na, gal jis tiesiog nemėgsta kačių? Buvau blogos nuotaikos. Atsitiktinai užkliuvo už padavėjo."

Niekas nevyksta atsitiktinai. Ne jūsų žmogus, išveskite jį.

Ieškokite savojo, klausykite visatos.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau