Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 6

Mintys, padedančios atsikratyti pavydo

Potraukis kitiems žmonėms yra normalus

Pavydas dažnai provokuoja įsitikinimą, kad mūsų partneriai turi domėtis tik mumis ir daugiau niekuo kitu. Visos kitos moterys jiems automatiškai tampa nesimpatiškos ir netgi pasibjaurėtinos. Tai visiškai absurdiški lūkesčiai, kurių atitikti negali nė vienas žmogus šioje planetoje. Neneigti, kad jums patinka graži mergina, yra absoliučiai normalu ir tai nė kiek nesumenkina jūsų santykių.

Vyrai ir moterys išties gali būti draugais

Ir tuo pat metu niekada nepermiegoti vienas su kitu. Anaiptol ne visada geri santykiai tarp vaikino ir merginos reiškia, kad tarp jų esama seksualinės traukos, ar kad jie kada nors bandė užmegzti santykius. Jei jus glumina konkrečios tokios draugystės apraiškos, aptarkite tai su savo partneriu, bet nesistenkite jo izoliuoti nuo moteriškos draugijos.

Elgesys internete ne visada reiškia ką nors svarbaus

Jei jis bakstelėjo patiktuką po gražios merginos nuotrauka, reiškia, ji jam patinka? Perpublikavo jos įrašą, reiškia, ji protingesnė už tave? 90% atvejų tai reiškia vien tai, kad absoliučiai tuščiai švaistote savo laiką ir energiją. Nors vėlgi, čia viskas priklauso nuo partnerio aktyvumo pobūdžio. Bet kuriuo atveju svarbu nepamiršti, kad visi tie patiktukai ne visada turi kokią nors paslėptą reikšmę.

Sekimas sukelia tik skausmingus jausmus

Kai jūsų partneris palieka savo telefoną ar kompiuterį be priežiūros, atsispirkite norui peržiūrėti jo žinutes. Apskritai net tokios minties neįsileiskite į galvą. Tai ne tik pasibjaurėtinas įsibrovimas į privačią erdvę. Egzistuoja galimybė, kad rasite ten kažką tokio, kuo tikrai neapsidžiaugsite. Net jei tai bus ne išdavystė, o tiesiog tekstukas, kuriame partneris skundžiasi jumis savo draugui. Šito jums išties geriau nežinoti. Kiekvienas žmogus, kuris kenčia nuo šnipinėjimo manijos, žino, kad net jei nieko nerasi, vis tiek reikia tęsti ieškojimą tol, kol visgi bus surasta išdavystės požymių. Prasideda tikra manija. Toks elgesys kenkia jūsų psichinei sveikatai ir santykiams.

Pavydas – gilaus nepasitikėjimo savimi simptomas

Pirmiausia priežasčių būtina ieškoti savyje, o ne partnerio elgesyje. Kodėl staiga nusprendėte, kad jam reikia kažkokio kito žmogaus? Kodėl abejojate savo santykiais? Susikoncentruokite į savo jausmus, o ne į partneriui adresuojamus kaltinimus. Jei pavydą vadinate savo charakterio ypatumu, teks labai rimtai padirbėti su savo saviverte.

Jei žmogus norės išduoti, jis bet kokiu atveju tai padarys

Pavydo atveju geriau būti fatalistu. Prevencinės priemonės čia nesuveikia: partneris yra suaugęs žmogus ir puikiai žino, kaip jus galima būtų apgauti, jeigu jam kils toks noras. Pavydus elgesys tik gadina jūsų santykius, ir visiškai neapsaugo nuo išdavystės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau