Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 10

Kodėl jūs santykiuose jaučiatės kaip "vyras"?

Yra moterų, kurios būtent taip apie save ir galvoja: „susikaupk, suimk save į rankas, nebūk mazgotė“ – ir dirba iš paskutinių jėgų, nes pasikliauti galima tik savimi – būtent taip jos mąsto ir būtent pagal šį principą gyvena. O mintys ir žodžiai, kaip žinia, yra energija, kuri mus labai stipriai įtakoja.

Paskui, laikui bėgant, tokios moterys netgi pradeda atrodyti ir rengtis labiau kaip vyrai, nei moterys. O dar gali kūprintis, tartum slėpdama savo krūtinę, visa tai darydama pasąmonės lygmenyje, kadangi šiame lygmenyje ji save labiau suvokia „kietu vyruku“, nei moterimi.

Kodėl jūs santykiuose jaučiatės kaip "vyras"?

Žinoma, tai atsispindi ir santykiuose. Iš pradžių ji bandys perlaužti, sugniuždyti vyrą, priversti jį paklusti, pasikiš po padu, o paskui, jei viskas gausis, moteris jau su palengvėjimu toliau aimanuos, kad viskas laikosi ant jos, kad iš tokio vyro – jokios naudos, tokiu elgesiu dar labiau gniuždydama ir žlugdydama vyrą ir artindama šių santykių krachą, kad paskui galėtų ramia širdimi pasakyti: „aš taip ir žinojau, kad viskas tuo baigsis, juk normalių ir stiprių vyrų šiandien ir dieną su ugnimi nesurasi…“

Jeigu pasitaikys vyras, kuris jos bandymams jį sulaužyti nepasiduos, toliau galimi du variantai: arba moteris pati jį paliks, pavyzdžiui, dėl to, kad „jis pernelyg man vadovauja, neleidžia būti savarankiška ir negerbia kaip asmenybės“, arba jai pagaliau pavyksta atsipalaiduoti, pasikliauti vyru ir pagaliau leisti sau prabangą būti moterimi. Ir tai, beje, visiškai nereiškia, kad ji nustos būti savarankiška, anaiptol.

Kodėl jūs santykiuose jaučiatės kaip "vyras"?

Dabar moteris paprasčiausiai žino, kad ji daugiau nebe viena, o štai santykiuose dabar yra tik vienas vyras, ir jis – jos partneris, o ne ji pati sau partnerė, štai ir viskas. Meilė – tai kai esama saugumo ir nėra baimės, nėra grėsmės iš partnerio pusės pojūčio. Kai nebėra baimės būti nemaloniai, pernelyg silpnai, pažeidžiamai ar nesuprastai ir dėl viso to – atstumtai.

Meilė – tai kada vaidmenys nesusimaišo tarpusavyje, kai kiekvienas žino, kas jis yra ir nenori tapti kuo nors kitu ar susikeisti vaidmenimis. Kai jums komfortiška ir ramu būti drauge, ir lygiai taip pat koja kojon žengia aistra, drauge su pagarba vienas kitam.

Kodėl jūs santykiuose jaučiatės kaip "vyras"?

O svarbiausia, kai santykiuose jaučiate vienas kito poreikį. Kai galite ir patys, atskirai su viskuo susitvarkyti, išsaugant savo asmenybę, unikalumą, netgi sustiprinant jį, ir tuo pat metu judu abu sąmoningai renkatės vienas kitą ir norite būti drauge. Štai taip viskas ir veikia.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau