Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 15

Ko nereikia klausti vyrų?

"Kodėl taip sunku kalbėtis su vyru?" - Manau, kad kiekviena moteris dėl to skundėsi. Galite užduoti nekaltą klausimą, bet atsakymas bus arba nejauki tyla, arba bendras susierzinimas.

Santuokoje sutuoktiniams nuolat reikia vienas kito paramos ir dažnai tikimasi, kad ši parama atsiras tada, kai tik jos prireiks. Tuo pačiu metu kai kurie lūkesčiai yra per dideli, kaip ir tai, ko reikalaujate iš savo išrinktojo. Nubrėžkime ribą tarp to, kas priimtina, ir ko niekada neturėtumėte prašyti savo vyro:

1. RINKTIS TARP JŪSŲ IR JO ŠEIMOS

Dažniausiai kalba eina apie jo mamą. Galbūt kartais jis ją iškelia aukščiau už jus, arba jūs tiesiog su ja nesutariate. Tačiau būtent jos dėka egzistuoja jūsų vyras, ir dėl santykių išlaikymo galite ir pakentėti. Nereikėtų ant jo pečių perkelti visų jūsų nesusipratimų su anyta ir nekalti pleišto tarp mamos ir sūnaus.

2. IŠKLAUSYTI VISŲ JŪSŲ PROBLEMŲ

Žinoma, jūsų vyras turėtų suvokti jūsų sunkumus, tačiau jis neturėtų tapti visų jūsų problemų ir naujausių paskalų, kurios jus palietė, filtru. Vyrų ir moterų požiūris į problemų aptarimą skiriasi. Vyrai sutelkia dėmesį į jų sprendimą, o moterims dažnai reikia tiesiog emociškai išsikalbėti. Jūsų lūkestis, kad jis aktyviai išklausys visas apkalbas, privers jį jaudintis, o jūs, savo ruožtu, nerimaujate, kad jis negali „tinkamai“ susidoroti su klausytojo vaidmeniu.

3. NIEKADA NEŽIŪRĖTI Į KITAS MOTERIS

Vyrai – kaip ir moterys – bet kokiu atveju negali nepastebėti  patrauklaus priešingos lyties atstovo. Beprasmiška prašyti net nežiūrėti į pro šalį einančios gražios moters pusę. Žiūrėti į ką nors yra normalu, tai yra mūsų prigimtyje, ir nėra nieko pavojingo, kol tai tik žvilgsnis. Tačiau, jei jūsų sutuoktinis yra nusiteikęs flirtuoti su kita moterimi (patrauklia ar nelabai), tuomet galite pasipiktinti jo elgesiu.

4. PAKEISTI SAVO INTERESUS (TIEK ASMENINIUS, TIEK PROFESINIUS)

Jūsų vyras turėjo savo pomėgius dar prieš su jumis susituokdamas, ir galbūt jis tuo jus ir sužavėjo, todėl negaiškite laiko ir jėgų versdami jį po vestuvių juos pakeisti. Vyras atsiduoda pomėgiui ar darbui ne todėl, kad norėtų pabėgti nuo šeimos, pomėgiai jį tiesiog daro laimingesnį. Neverta jo prašyti visam laikui palikti savo pomėgius, jei jiems skiriamas laikas nenusveria laiko, praleisto su šeima.

5. NEBENDRAUTI SU DRAUGAIS

Jūsų vyrui reikia tos pačios lyties draugų, kaip ir jums merginų. Jei nutrauksite jo galimybę bendrauti su draugais, jis bus mažiau laimingas, o tai gali net sugadinti jo sveikatą. Bet svarbiausia, kad jis jus matys kaip šių bėdų priežastį.

Tačiau jo draugės gali jus neraminti, ypač elgdamosi pernelyg viliojančiai. Turite teisę jam priminti, kad jis jau vedęs, o jei nesutinka neperžengti ribų, paprašykite jo su jomis atsisveikinti.

6. BŪTI KITU ŽMOGUMI

Būna, kad po daugelio santuokos metų užduodame sau klausimą „Kodėl aš už jo ištekėjau?“ Tačiau pagalvokite, ką daryti, jei jūsų sutuoktinio bruožai, kurie jus erzina, yra atvirkštinė pusė tų, dėl kurių jį mylite, ir neturėtumėte versti jo visiškai pasikeisti.

Galbūt jūsų vyras mėgsta spontaniškumą ir nemoka laikytis grafiko, pavyzdžiui, jam sunku laiku nuvesti vaikus į darželį. Paaiškinkite jam, kur jums tikrai reikia jo pagalbos per dieną, tada pasakykite apie savo galimybes ir pareigas. Taip jis pajaus didesnę atsakomybę (ypač už tuos pačius vaikus) ir negalvos, kad jūs jį tik pjaunate.

7. ATSIMINTI KIEKVIENĄ SANTYKIŲ MOMENTĄ, KURĮ JŪS LAIKOTE YPATINGU

Moterys, kaip taisyklė, išlaiko emocijas geriau nei vyrai – tiesiog taip veikia moteriškos ir vyriškos smegenys. Jei jūs nepamiršite tikslios pirmojo pasimatymo datos ir laiko, tai jūsų vyras gali to ir nebeprisiminti.

Jei koks nors įvykis jums tikrai svarbus, iš anksto pasakykite apie tai savo sutuoktiniui. Jei jis vis tiek apie jį pamiršta, ramiai paaiškinkite jam, kad tai jus liūdina. Nepykite ant jo tylėdama ir nesitikėkite, kad jis telepatiškai atspės, dėl ko esate nepatenkinta. Tuo labiau nerealu tikėtis, kad iš jūsų gilių atodūsių jis iškart viską prisimins.

8. DALINTIS VISAIS JŪSŲ  INTERESAIS

Neprašykite jo dažnai užsiimti tais dalykais, kurie jums patinka, o jam – ne. Tiesą sakant, laisvalaikio praleidimo atskirai vienas nuo kito akimirkos taip pat gali sustiprinti jūsų santuoką. Taigi, periodiškai suteikite jam galimybę pajusti jūsų nebuvimą. Į jūsų sugrįžimą jis atsakys savo elgesiu, kuris parodys jums, kaip jis jus vertina. Ir tada jūs galite daryti tai, kas jums abiem patinka.

9. VISADA PIRMAM PRIEITI PRIE JŪSŲ, KAI ĮSIŽEIDUSI TYLITE

Visiškai nepriimtina tylėjimo taktika arba kūniško ryšio ribojimas (ypač sekso draudimas), siekiant įrodyti, kad esate teisi. Užuot siekęs jūsų atleidimo, jūsų vyras greičiausiai atsitrauks ir lauks. Jūsų elgesys yra viena destruktyviausių santykių palaikymo formų – jis sukuria tik neigiamą grįžtamąjį ryšį, sukelia tik apmaudą ir net pyktį.

Jei manote, kad jūsų vyras turėtų atsiprašyti, nereikškite savo emocijų taip pasyviai arba, kitu kraštutinumu, nepulkite jo. Verčiau ramiai paaiškinkite: „Man skaudu, kai ignoruoji mano jausmus. Manau, kad nusipelniau atsiprašymo už tai, kaip elgeisi vakarienės metu. Prašau, kitą kartą to nedaryk“.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau