Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 15

Slaptoji tarnyba įsikišo, nes baisusis Joe griebia jauną merginą iš už nugaros ir daro provokuojančias pastabas

Atrodo, kad baisusis Džo Baidenas (Joe Biden ) sugriebė už peties jauną merginą, kuriai buvo akivaizdžiai nepatogu, o paskui ją apsikabino ir pasakė "jokių rimtų vaikinų, kol tau nebus 30 metų", kol jo slaptosios tarnybos darbuotojai bandė sutrukdyti žurnalistui nufilmuoti šį bendravimą.

J. Bidenas taip pasielgė penktadienį pozuodamas nuotraukai su paaugle ir jos draugais Irvino slėnio koledže Irvine, Kalifornijoje, kur jis turėjo susitikti su suaugusiaisiais ir propaguoti savo administracijos pastangas mažinti infliaciją.

Tačiau vizitui einant į pabaigą jis įsimaišė į grupę, susirinkusią išklausyti jo pasisakymų, ir priėjo prie jaunos mergaitės.

Prezidentas ne tik aiškino, kaip galėtų pažaboti infliaciją ir sumažinti receptinių vaistų kainas, bet ir manė, kad derėtų duoti patarimų dėl pasimatymų.

Labai svarbus dalykas, kurį sakiau savo dukroms ir anūkėms - jokių rimtų vaikinų iki 30 metų! 

J. Bidenas atsistojo nusifotografuoti su mergaite. Tai darydamas jis, prieš dalydamas patarimus apie santykius, nušniukštinėjo mergaitės plaukus.

Pagal "Daily Mail": Mergaitė, regis, iš tiesų pasijuto nejaukiai ir nervingai nusijuokė atsisukusi į vyriausiąjį vadą, kuris toliau laikė rankas ant jos peties.

Turėsiu tai omenyje!" - atsako ji juokdamasi.

Šią šiurpią akimirką užfiksavo reporteris Kalenas D'Almeida (Kalen D’Almeida), kuris vėliau ją paskelbė savo "Twitter" paskyroje. 

K. D'Almeida pažymėjo, kad pasirodė, jog slaptosios tarnybos agentas bandė sutrukdyti jam filmuoti vykstant nepatogiam susitikimui. 

Kovo mėn. J. Baidenas taip pat ėmėsi teikti lygiai tokius pačius pasimatymų patarimus grupei aštuonerių metų trečios klasės moksleivių: "Vienintelis dalykas, kurį noriu, kad jūs, mergaitės, įsimintumėte - jokių rimtų vaikinų, kol jums sukaks 30 metų". 

Daugeliui "Twitter" naudotojų penktadienį toks prezidento elgesys buvo labai nemalonus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau