Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 16

Popiežius ragina sukurti naują ekonominę sistemą, kuri užtikrintų "maistą, sveikatą, ekonomines ir socialines teises"

Pasak popiežiaus Pranciškaus, pasauliui ir jo institucijoms reikia esminių pokyčių, kad būtų sukurta nauja ekonominė sistema

Pasak popiežiaus, tai turi būti ekonominė sistema, kuri sukurtų maisto, sveikatos, ekonomines ir socialines teises visiems.

Atrodo, kad jis kviečia į tai, kas atrodo kaip socializmas visame pasaulyje. (Įdomu, ką jis čia turi omenyje? Gal padės pasaulio ekonomikos forumas?) Jau prasidėjo..., kai žmonės nebegalės, nebenorės kentėti, kas čia vyksta, o tai daroma tam, kad pereitume į mums pažadėtą "rojų", su nauja soc. sistema. Pirmasis kuris mums formuoja ir atidaro langą... pasirodo Vatikanas.

Apie tai praneša News Max: Popiežius Pranciškus sekmadienį paskelbtoje savo naujos knygos ištraukoje teigė, kad būtinybė reformuoti Jungtines Tautas yra "daugiau nei akivaizdi" po to, kai Kovid-19 pandemija ir karas Ukrainoje atskleidė jos ribotumą.

Argentinos pontifikas sakė, kad vasario mėnesį Rusijos įvykdyta invazija į Ukrainą išryškino būtinybę užtikrinti, kad dabartinė daugiašalė struktūra - ypač JT Saugumo Taryba - rastų "judresnius ir veiksmingesnius konfliktų sprendimo būdus".

"Karo metu būtina patvirtinti, kad mums reikia daugiau daugiašališkumo ir geresnio daugiašališkumo", tačiau JT nebetinka "naujoms realijoms", - pridūrė jis ištraukoje, kurią paskelbė dienraštis "La Stampa".

Organizacija buvo įkurta siekiant užkirsti kelią dviejų pasaulinių karų baisumams pasikartoti, tačiau nors šių konfliktų keliama grėsmė tebėra gyva, "šiandienos pasaulis nebėra toks pat", - sakė Pranciškus (Francis).

"Šių reformų būtinybė tapo daugiau nei akivaizdi po pandemijos", kai dabartinė daugiašalė sistema "parodė visas savo ribas", pridūrė jis.

Pranciškus pasmerkė netolygų vakcinų paskirstymą kaip "akivaizdų pavyzdį", kai stipresniojo teisė ima viršų prieš solidarumą.

85 metų Pranciškus pasisakė už "organiškas reformas", kuriomis siekiama, kad tarptautinės organizacijos iš naujo atrastų savo esminį tikslą - "tarnauti žmonių šeimai", ir sakė, kad tarptautinės institucijos turi būti "kuo platesnio sutarimo" rezultatas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau