Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 16

Vienatvė santuokoje: kodėl su ja taikstomės?

Iš tikrųjų įmanoma gyventi vienam ir netgi labai laimingai. Bet ištekėti nėra tai, ko tikitės, ir jūs taip pat turite teisę į tai...

Nėra blogesnės vienatvės už vienatvę santykiuose...

Ji graži, mėlynakė, su mėlynu maudymosi kostiumėliu, labai pavargusi. Ji jau valandą sėdi baseine su vienerių metų vaiku. Tiksliau, kaip ji sėdi - linksmina kūdikį, kalbina jį, veda už rankų palei vandens parko upės srovę.

Tiesiai virš baseino yra balta plastikinė kavinė. Jos vyras sėdi prie stalo. Čia jis tiesiog sėdi - tikrąja to žodžio prasme, išsitiesęs, nerūpestingu veidu. Priešais jį stovi alaus bokalas ir maišelis džiovintų kalmarų.

- Serioža, - nedrąsiai ir be didelių vilčių ji kreipiasi į vyrą, - gal gali nueiti pasiimti fotoaparatą ir mus nufotografuoti?

- Ne, - trumpai atsako Serioža ir dar stipriau prispaudžia savo masę prie plastikinės kėdės. - Palikite mane ramybėje.

Jie atvyko į kurortą, kaip sakoma, su visa šeima. Jie taip pat kartu atėjo į vandens parką. Tačiau iš tiesų ši moteris yra vienišiausias žmogus vandens parke. Kartais su ja kalbasi net vaikinas, saugantis sugedusį kalnelį. Tačiau Serioža su ja nekalba.

Kiek daug vienišų ištekėjusių moterų yra tokios.

"Merginos, pateikite man gerų siaubo filmų sąrašą", - rašo viena iš jų forume. "Kokią rūšį mėgstate, - klausia ji, - kaip Hičkokas ar kaip Fredis Kruegeris?" "Man nepatinka nė vienas, aš jų bijau", - atsako ji. - "Noriu žiūrėti filmą su vyru, tik dviese. O jei nesudarysiu programos, jis grįš iš darbo ir susisuks į savo muilo operą. Beje, pataria ir geri raminamieji vaistai.

Parengsiu programą! Tai reiškia, kad norint pareikalauti savo vyro dėmesio (na, bent iš dalies - pagrindinis atitraukti ekrane monstras su išpjaustymo), jums reikia aiškaus plano, filmo ir raminamųjų vaistų. Nuostabus vakaras, tiesiog svajonė.

Ir ne todėl žmonės tuokiasi. Ne prašyti, maldauti ir išsireikalauti vienas kito laiko ir dėmesio. Žmonės tuokiasi, kad būtų kartu. Su kuo nors. Ne vienas. Štai kodėl vienatvė yra liūdniausia ir skaudžiausia iš visų vienatvių.

Iš tikrųjų įmanoma gyventi vienam ir netgi labai laimingai. Tačiau tai įmanoma, jei žinote žaidimo taisykles ir iš esmės su jomis sutinkate.

Jei, pavyzdžiui, sakote: "Esu nepriklausomas suaugęs žmogus, šiuo metu mano prioritetas yra karjera, savęs ieškojimas, skiautiniai, baletas ir aitvarai, bet mano asmeninis gyvenimas nėra prioritetas, kur man užsiregistruoti? Arba - esu nepriklausomas suaugęs žmogus, ką tik išsiskyręs, dar nepasirengęs naujiems santykiams, nes neturiu ką į juos įdėti ir nesu įpratęs ateiti tuščiomis rankomis. Arba net - esu vienišas vilkas, nežinau žodžių meilė, noriu sekso ir miegu savo lovoje medūzos poza. Viskas gerai, viskas gerai, turite teisę.

Bet kai susituoki, to nesitiki, ir tu taip pat turi teisę į tai. Bet kuri santuoka iš esmės yra fiktyvi santuoka, nes žmogus, susiedamas savo gyvenimą su kuo nors, kažko tikisi. Kartais dėl leidimo gyventi ir palikimo, bet dažniausiai dėl meilės, paramos ir dėmesio. Už šiltą, energingą žmogų šalia jūsų. Apie tai, kad buvote išrinktas ir būsite tvirtai laikomas už rankos turtuose ir skurde, ligose ir sveikatoje, banke ir būsto biure. Tam tikra prasme santuoka yra didžiausias pasitikėjimas. Jūs patikite vyrui savo gyvybę, o jis jums - savo.

- Esu toks pavargęs, - skundžiasi kolega, ką tik grįžęs iš ligoninės. - Namuose netvarka, vaikai lipa man ant rankų, o po operacijos man neleidžiama nešioti sunkių daiktų. Jie verkia ir dejuoja, aš keikiuosi ir keikiuosi, o man tenka gaminti vakarienę ir valyti vonią...

Vonia?

- O jūsų vyras? - Paklausiu.

- Mano vyras išvyko į kaimą pailsėti. Jis buvo su vaikais visą laiką, kol gulėjau ligoninėje, - sako ji nustebusiomis akimis. - Jis labai padėjo!

Padėjo kartu auginti vaikus visą savaitę, manau, bet nieko nesakau. Nenorėdama didinti jos vienatvės, pasisiūlau padėti išplauti vonią.

Kitos kolegės vyras paskolino pinigų draugui ir šis dingo. Jis nekelia telefono ragelio, yra ištrynęs save iš socialinės žiniasklaidos ir, kaip sklando gandai, paliko mūsų planetą ir persikėlė į Marsą. O vyras ką tik buvo atleistas. Jie turi paskolą automobiliui ir nuomojamą butą. Apskritai tokios žemiškos problemos, o ne kaip Marse.

- Kaip sekasi? - Jie nerimauja darbe. - Kuo galiu jums padėti?

- Man viskas gerai, - knarkia ji. - Automobilis registruotas vyro vardu, tegul jis jį tvarko. Jo problema.

- O butas, maistas? - bendradarbiai apstulbę.

- Už butą moku iš savo pinigų, o jis sumokės vėliau, kai susiras darbą. O maistui - na, vyras pats užsidirbs pinigų maistui. Vakar jis iš skardinės iškepė įdarytų kopūstų suktinukų.

Nežinau, ar jos vyras mėgsta kopūstų suktinukus, bet žinau, kad nenorėčiau iš artimo žmogaus sunkiu metu išgirsti "Tai tavo problema". Taip, vienišos yra ne tik ištekėjusios moterys, bet ir vedę vyrai.

Čia yra visiška lygybė.

Vyras ar žmona yra vieninteliai giminaičiai, kuriuos patys pasirenkame. Juos renkamės tam, kad galėtume dalytis viskuo gyvenime - problemomis, sąskaitomis, vaikais, šunimis, prisiminimais. Kad nereikėtų vieniems nešti blogio ir galėtume dalytis džiaugsmu dėl gėrio. Kad visada būtų kam pliaukštelėti ar patrinti kaktą į petį.

Neprivalote susilieti į vieną visumą - tegul bus asmeninių draugų, jūsų planų ir pomėgių, taip bus dar įdomiau. Tačiau labai svarbu jausti, kad kažkas yra šalia jūsų ir su jumis. Be to lieka tik vienatvė. Ir tokioje santuokoje nėra daugiau gyvybės nei džiovintų kalmarų maiše.

- Išsiskyriau su vyru dėl to, kad jis ėjo per kelią, - kartą pasakiau draugei.

- Ką turite omenyje? - Nesupratau. - Ar jis kirto kelią netinkamoje vietoje?

- Ne, jis kirto reikiamą vietą. Jis atidžiai žvilgtelėjo į šviesoforus, paskui į šonus - ir plačiu žingsniu kirto zebrą. Puikus pėsčiasis. Stengiausi nuo jo neatsilikti. Šokinėjau iš paskos. Vis tikėjausi, kad jis bent atsisuks, prisimins mane, paims už rankos. Tačiau jis niekada to nepadarė. Ir man nusibodo žiūrėti į jo nugarą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau