Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 5

Baisiausia vienatvės rūšis: tokia, apie kurią niekas nekalba

Jie susituokę. Bet jie vieniši! Ar yra toks dalykas kaip santuoka? - klausiate. Santuokoje būna ir kitokių dalykų...

Baisiausia vienatvės rūšis: tokia, apie kurią niekas nekalba

Poroje yra vienatvė. O tai daug blogiau.

Išoriškai jos niekuo nesiskiria nuo tūkstančių ištekėjusių moterų. Dažo lūpas lūpų dažais, dėvi juodas tampres, pavargusios bėga šlapiais šaligatviais. Jos lanko sporto salę ir jogą, skutasi bikinio sritį, palikdamos siaurą plaukų takelį ant mados, trina užpakaliuką anticeliulitinėmis pirštinėmis. Bauginanti tiesa atsiskleidžia pasitikėjimo kupiname asmeniniame dialoge.

Kas su jomis negerai?

Jos vienišos!

Ar yra toks dalykas kaip santuoka? - klausiate jūs. Deja, santuokoje būna daug kitų dalykų.

Susituokę viengungiai vėlai grįžta namo iš darbo, darbe visada yra ką veikti. Ypač po šeštos valandos. Tarp vienišų ištekėjusių moterų pilna priverstinių darboholikų.

Jos randa daugybę priežasčių: kad viršininkas - kvailys, kad pavaldiniai - kvailiai. Bijo sau prisipažinti, kad bijo realybės. Dūzgianti namų tuštuma. Neskani vakarienė. Pareigos "kaip gyveni" ir vyras, įsistebeilijęs į monitoriaus ekraną. Kai kurie vyrai ir į "kaip reikalai nesubrendę", o tik į "valgykime". Taip irgi pasitaiko. Vedę viengungiai siaubingai bijo savaitgalių.

Kaip būna, kad kadaise brangus ir geidžiamas virsta svetimu ir tolimu? Ar tai įvyksta palaipsniui, ar per vieną dieną? Ar galima to išvengti? Tai visai nesvarbu.

Žmonės keičiasi, ir tai viskas, ką reikia apie juos žinoti. Upės teka, filmai visada baigiasi, maistas genda, o žmonės keičiasi, kartais nepataisomai. Jie keičiasi tokiais būdais, su kuriais mes negalime susieti.

Mėgstami puodeliai sudūžta, ir kartais nėra priežasties juos vėl suklijuoti. Sugenda elektriniai virduliai. Laidai perdega. Rudeniniai kailiniai suplyšta. Senoji kosmetika genda. Taip nutinka. Kai taip nutinka, mes tiesiog išmetame šiukšles į šiukšliadėžę.

Niekas mums nesako: reikėjo geriau rinktis kosmetiką, tada ji nebūtų sugedusi. Reikėjo atsargiau elgtis su puodeliu, tada jis nebūtų sudužęs... Tai kodėl dažnai sakoma apie santuoką? Kodėl tas nuosprendis? Kodėl ta vienatvės grėsmė?

Suprantame, kad viskas turi galiojimo laiką ir pabaigą. Nedarysime iš to tragedijos. Nenorime to žinoti apie santykius. Stengiamės save įtikinti, kad jie amžini. Sėdime ant išdžiūvusios santykių mumijos ir įtikinėjame visus, kad ji gyva.

Ar galite įsivaizduoti tą siaubą, kai skubate namo, o ten kažkoks nepažįstamas vyras. Peiliu pjausto tavo duoną. Nusiprausia jūsų tualetą. Palieka šlapius pėdsakus, išeinančius iš jūsų dušo. Keičia tavo televizoriaus kanalus, kad tyla skambėtų taip, kaip jis nori. Ir jis niekur neišeina!

Dar daugiau, vyras turi teisę reikalauti ataskaitos, kur jūs buvote! Šis vyras gali reikalauti, kad jam seksualiai patarnautum, turi teisę į jo seilėtą apkabinimą. Šis vyras turi teisę apriboti jūsų gyvenimą, atbaidyti jūsų sužadėtinius, neleisti jums atostogauti ir lankytis pažinčių svetainėse. Šis vyras trukdo jums gyventi savo gyvenimą ir linksmintis.

Vienišos ištekėjusios, jei įmanoma, nueina su draugėmis apsipirkti, kavinėje arba slapta skubėkite pas meilužį. Slapčia, slapčia įkvėpkite gaivaus svetimavimo oro ant suglamžytos viešbučio paklodės. Visada žiūri į telefono ekraną, nes skuba namo. Ir negali paaiškinti, kodėl karštą apkabinimą iškeitė į šaltus barščius ir 1349 serialo "Pėdsakas" serijas. Jie negali paaiškinti, kodėl tai daro, bet aš galiu. Jie bijo. Bijo likti vieni.

Jie dažosi lūpas lūpų dažais, dėvi juodas tampres, pavargę bėga šlapiais šaligatviais ir nesuvokia vieno dalyko - jie jau yra vieniši. Jų baisiausias košmaras jau seniai tapo realybe.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.06.2019 laikas 21:49 Receptai Gardus šokoladinis pyragas

Paprastai pagaminamas, drėgnas ir gardus šokoladinis pyragas. Šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

08.09.2019 laikas 10:16 Receptai Apverstas karamelinis obuolių pyragas
Kepamus obuolius ištraukite iš orkaitės, apibarstykite cinamonu ir ant viršaus supilkite tešlą. Pyragą dėkite atgal į orkaitę ir kepkite 25 – 30 minučių, kol gražiai apskrus.

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 21:32 Receptai Liaudiški patarimai skrandžio negalavimams gydyti
Skrandžio negalavimai liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai Skrandžio negalavimams gydyti, receptai nuo skrandžio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau