Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 20

Kodėl gyvenime niekas nesikeičia į gera?

Jaučiatės nepatenkinti savo padėtimi, norėtumėte gyventi geriau, turtingiau, lengviau, įdomiau, bet niekas nesikeičia? Psichologai nurodo vienintelę priežastį ir dar 10 požymių, pagal kuriuos galite nustatyti, kad tai yra tikra tiesa jūsų atveju.

Gana dažnai mes girdime ir skaitome patarimus, kaip reikia mylėti save. Psichologai tikina, kad kai tik pamilsite save, jūsų gyvenimas iškart ims keistis į gerą. Tačiau kaip sužinoti, ar žmogus iš tikrųjų myli save, ar ne? Kartais mes manome, kad mylime save, bet geriau pasigilinus paaiškėja, kad taip nėra. Egzistuoja dešimt požymių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Tipiški požymiai, kad nemylite savęs

1. Kaltės jausmas

Dažnai jaučiatės dėl kažko kalti. Net tada, kai tam nėra jokios objektyvios priežasties. Kaltės jausmas gali apimti vien nuo suvokimo, kad jums geriau sekasi už kolegas ar pažįstamus.

2. Gaila leisti lėšas sau

Jaučiate nepasitenkinimą, išleidę pinigų savo naujam drabužiui, grožio salonui ar tiesiog patikusiam daiktui. Barate save už tokias išlaidas. Mintyse skaičiuojate, kam galima buvo naudingiau išleisti tuos pinigus.

3. Jus persekioja ligos

Atrodo, kad jos kyla iš nieko. Jūs nuolat jaučiatės pavargę, išsekę ar sugniuždyti.

4. Jūs nesirūpinate savo mityba

Dažnai persivalgote, bandydami tokiu būdu nuslopinti savo problemas. Arba maitinatės nereguliariai, dažniausiai greito maisto produktais.

5.Jums sunku paprašyti kitų pagalbos ir pasakyti „ne“

Jūs negalite niekam atsakyti neigiamai, net jei prašymo vykdymas labai jus vargina.

6. Jūs priklausomi nuo svetimos nuomonės

Sunkiai pakeliate, kai sužinote, kad kažkas kalba apie jus nemalonius dalykus. Jūs visą laiką stengiatės būti geri visiems.

7. Kai jums sako komplimentą, jūs jaučiatės nejaukiai

Norite prasmegti skradžiai žemę, kai jums atrodo, kad nesate nusipelnę tokių pagyrimų ar komplimentų.

8. Jūs nemėgstate žiūrėti į save veidrodyje

Jūsų atvaizdas sukelia jums nepasitenkinimą, o kartais net pasibodėjimą.

9. Patiriate nesėkmes asmeniniame gyvenime

Negalite surasti sau tinkamo gyvenimo palydovo. Jeigu jau sukūrėte šeimą, tai joje kyla įvairūs konfliktai, pasitaiko neištikimybė.

10. Jūs nesirūpinate savo išvaizda

Jūs prastai ir nestilingai rengiatės, nesilaikote higienos taisyklių ir pan.

Kiek punktų jums tinka? Jeigu jų suskaičiavote gana daug, nenusiminkite. Savo problemų suvokimas – jau kelio link jų sprendimo pradžia. Dirbkite su savimi, taisykite situaciją. Tada tikrai ateis diena, kai jūs neabejotinai galėsite sau pasakyti, kad mylite save. Ir gyvenimas pradės pamažu keistis į gerąją pusę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau