Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Spalio » 20

Steve'as Bassettas: Jei NSO duomenys bus atskleisti, žlugs visa pasaulio ekonomika

Paradigmos tyrimų grupės (PRG) vadovas Stivas Basetas (Steve Bassett) yra vienintelis lobistas, pasisakantis už "ateivių bylos" ir NSO Žemėje atvirumą. Pasak Basseto, daugelis tyrėjų mano, kad ateiviai pasidalijo "antigravitacinėmis technologijomis" su JAV vyriausybe. Todėl jei šis faktas bus paviešintas, ateis iškastinio kuro ekonomikos pabaiga.

Bassetas įsitikinęs, kad JAV vyriausybė su šiomis technologijomis slapta dirbo jau nuo praėjusio amžiaus vidurio, tačiau giliausioje paslaptyje. Toks požiūris susijęs su susirūpinimu dėl religijos, teisinės valstybės ir naudingųjų iškasenų ekonomikos.

Politico.com duomenimis, Bassetas yra vienintelis Vašingtone registruotas lobistas, spaudžiantis federalinę vyriausybę pripažinti "nežemišką buvimą, įtraukiantį žmoniją", kaip rašoma jo informacijos atskleidimo dokumentuose. Jis atvyko į Vašingtoną 1990-aisiais, tačiau netrukus suprato, kad nėra lengva įtikinti įstatymų leidėjus ar net Kongreso darbuotojus dalyvauti susitikimuose ir aptarti NSO.

Taigi Bassetas ėmėsi strategijos, kurią per pastarąjį dešimtmetį ar du pasirinko ir įprastesni lobistai. "Pasakiau, kad nesiruošiu leisti laiko kalbėdamas su kažkokiais stažuotojais kažkokiame biure ant kalvos, - sakė Basetas. "Ketinu užsiimti lobizmu žiniasklaidoje".

PRG tyrėjai teigia žinantys priežastis, kodėl JAV valdžia slepia informaciją apie NSO. Jei duomenys apie NSO bus atskleisti, žlugs visa pasaulio ekonomika, sakė jie.

Basetas pridūrė, kad visos vadinamosios "skraidančios lėkštės" nenaudoja naftos, benzino, dujų ar anglies. "Jos turi kitokią energijos sistemą. Be jokios abejonės, daug sudėtingesnę ir gilesnę sistemą, pagrįstą antigravitacija", - sakė jis.

"Kai kurios programos buvo pašalintos iš Baltųjų rūmų ir Kongreso jurisdikcijos ir veikia kažkur labai, labai giliai, "juoduoju būdu", - pabrėžė mokslininkas.

"Galiu jus patikinti, kad kai valstybės vadovas pagaliau oficialiai pripažins šį faktą ir pateiks įrodymų, žmonės pradės nerimauti ir norės sužinoti daugiau."

Tačiau net jei ekonomika nustos vystytis dabartiniu būdu, ji turės naujų galimybių, mano ekspertas.

Taigi Bassetas ir daugelis kitų teigia, kad NSO egzistavimo įrodymai yra absoliučiai teisingi ir įtikinami.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau