Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Liepos » 6

Vyrų juodais drabužiais dalyvavimas atskleistas Kalvino NSO byloje, liudininkų pranešimai

Vyrų juodais drabužiais dalyvavimas atskleistas Kalvino NSO byloje, liudininkų pranešimai

Tamsią ir audringą naktį Pitlochry, mažame miestelyje Škotijos aukštikalnėse, rugpjūčio karštis pagaliau užleido vietą stulbinančiai perkūnijai. Lauke, prie miestelio centre esančio viešbučio galinių durų, po sunkios dienos virtuvėje atsigaivinti susirinko grupė jaunų virėjų. Šis vakaras skyrėsi nuo kitų, nes du iš jų akivaizdžiai susijaudinę ginčijosi dėl neseniai įvykusio incidento.

Liudininko teigimu, tai, kas buvo matoma tą 1990 m. dieną, buvo visiškai slapta Jungtinių Valstijų technologija.

Neįprastas Kalvino NSO stebėjimas

Keliomis dienomis anksčiau, vaikščiodami po aukštus Calvine slėnius netoli Cairngorms, šefai tapo liudininkais to, kas juos privertė išsigąsti: virš galvos tyliai plūduriavo didžiulis maždaug 30 metrų ilgio rombų formos objektas. Laimei, jie su savimi turėjo fotoaparatą ir pasislėpę krūmuose sugebėjo užfiksuoti keletą vaizdų. Su šiomis nuotraukomis jie kreipėsi į didžiausią tiražą turintį Škotijos laikraštį " Daily Record", tikėdamiesi galimo NSO atskleidimo.

Originalioje Calvine'o nuotraukoje matyti rombų formos laivas ir lėktuvas

Originalioje Calvine'o nuotraukoje matyti rombų formos laivas ir lėktuvas "Harrier". Kreditas: Sheffield Hallam/Craig Lindsay.

Jaudulys ir baimė susimaišė tarp jaunuolių, kurie svarstė, ar jie taps garsūs, ar netrukus į planetą bus įsiveržta. Viduryje jų pokalbio prie viešbučio sustojo tamsus automobilis, iš kurio išlipo dvi paslaptingos figūros, apsirengusios juodais kostiumais, ir pašaukė virėjus vardu. Po trumpo pokalbio jie buvo nuvežti kažkur "pasikalbėti".

Vyrai juodais drabužiais apsilankė po Kalvino NSO nuotraukos

Kitą dieną virėjai, kurie buvo susidūrę su vyrais juodais drabužiais, elgėsi visai kitaip. Ričardas Grivas (Richard Grieve), tuo metu su jais dirbęs į pensiją išėjęs virėjas, prisimena, kad jie buvo akivaizdžiai sutrikę ir, nors nenorėjo pateikti konkrečių detalių, paminėjo, kad tie vyrai "buvo iš Karališkojo laivyno". Vėliau abu virėjai ėmė keistai elgtis, nustojo rodytis darbe ir galiausiai paliko viešbutį. Ričardas daugiau jų nematė.

Grivas, kuris neseniai davė parodymus tyrėjui ir žurnalistui Deividui Klarkui (David Clarke), tvirtai įsitikinęs, kad virėjai matė kažką, ko neturėjo matyti, o vieno iš jų mįslingas komentaras: "Tai buvo amerikiečiai", rodo ryšį su Jungtinėmis Valstijomis.

Kalvino NSO incidentas ir tiesos paieškos

Kalvino incidentas ir tą naktį darytų nuotraukų paieškos jau daugiau kaip 15 metų žavi žurnalistus ir ufologus. Tyrimas atskleidė paslapčių kelią nuo Škotijos aukštikalnių iki aukščiausių ir slapčiausių Pentagono sferų Jungtinėse Valstijose.

Klarkas rado nukopijuotą nuotrauką Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos (MO) archyve ir po įtemptų paieškų atsekė nuotraukos originalą pas Craigą Lindsay, į pensiją išėjusį RAF spaudos darbuotoją, kuris nuotrauką saugojo 32 metus.

Šiame Andrew Robinsono parengtame grafike lyginama originali Kalvino nuotrauka (kairėje) su fotokopija, 1990 m. faksu atsiųsta iš RAF Pitreavie į Didžiosios Britanijos gynybos ministeriją (centre), ir 2009 m. kovo mėn. nacionalinio archyvo paskelbta Kalvino stebėjimo fotokopija (dešinėje). Raudonais langeliais pažymėti visose trijose nuotraukose esantys identifikaciniai požymiai. Perkėlus juos visus, abu lėktuvai visuose trijuose vaizduose tiksliai sutampa.

Šiame Andrew Robinsono parengtame grafike lyginama originali Kalvino nuotrauka (kairėje) su fotokopija, 1990 m. faksu atsiųsta iš RAF Pitreavie į Didžiosios Britanijos gynybos ministeriją (centre), ir 2009 m. kovo mėn. nacionalinio archyvo paskelbta Kalvino stebėjimo fotokopija (dešinėje). Raudonais langeliais pažymėti visose trijose nuotraukose esantys identifikaciniai požymiai. Perkėlus juos visus, abu lėktuvai visuose trijuose vaizduose tiksliai sutampa.

2022 m. rugpjūtį nuotrauka buvo paskelbta laikraštyje "Daily Mail" ir tapo vienu labiausiai aptarinėjamų ir mįslingiausių NSO vaizdų pasaulyje. Ji buvo plačiai paskleista internete, atsirado įvairių teorijų apie rombų formos objekto kilmę: nuo skeptiškiausių, kad tai tėra salos atspindys vandenyje, iki manančių, kad tai buvo RAF lėktuvų perimtas nežemiškas laivas. -kurie taip pat matomi nuotraukoje.

Rombo formos NSO mįslė

Nors kai kurie kariškiai teigia, kad tai gali būti JAV sukurta slapta technologija, pavyzdžiui, projektai " Hopeless Diamond" ir " Aurora", kiti žmonės mano, kad nuotrauka yra apgaulė. Nepaisant to, ekspertai, atlikę nuotraukos analizę, nerado jokių klastojimo požymių, o tai dar labiau padidina paslaptį.

Praėjus 34 metams Ričardas Grivas (Richard Grieve), kuriam dabar 55 metai, išskirtinai kalbėjosi su daktaru Deividu Klarku (dešinėje) ir papasakojo, kas nutiko tą paslaptingą 1990 m. naktį.

Praėjus 34 metams Ričardas Grivas (Richard Grieve), kuriam dabar 55 metai, išskirtinai kalbėjosi su daktaru Deividu Klarku (dešinėje) ir papasakojo, kas nutiko tą paslaptingą 1990 m. naktį. Kreditas: Graeme Hunter/David Clarke.

Ričardas Grivas aiškiai prisimena virėjus ir jų papasakotą istoriją: jie matė, kaip netoli NSO praskrido karinis lėktuvas, o nufotografavus rombų formos laivas pakilo vertikaliai ir be garso dingo. Tačiau nuotraukų negatyvai taip ir nepasirodė, o visas incidentas buvo laikomas paslaptyje.

Išvada

Nepaisant daugelį metų trukusio tyrimo ir didėjančio visuomenės dėmesio, klausimai apie Kalvino atvejį ir be žinios dingusius šefus išlieka. Klarkas mano, kad tiesa gali būti susijusi su slaptais JAV kariniais eksperimentais, galbūt vykdomais visiškai slaptoje 51-osios zonos bazėje.

Tuo tarpu britų tyrėjas toliau siekia surasti daugiau liudininkų ir žmonių, glaudžiai susijusių su tuo, kas įvyko prieš daugiau nei 30 metų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.06.2019 laikas 21:59 Receptai Šiuo receptu gaminu tik puodais – labai skanūs blynai!
Jie labai švelnūs ir išsipūtę – tirpsta burnoje! Suplakame raugintą pieno produktą su kiaušiniais, druska, cukrumi. Įpilkite miltų su soda ir gerai sumaišykite. Išeis tiršta tešla, kuri lėtai slysta iš šaukšto. Dedame dubenėlį su...

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:21 Receptai Cukinijų blynai
Gardžių cukinijų blynų receptas. Skanaus

Skaityti daugiau

08.07.2019 laikas 16:30 Receptai Pynės receptas

Man tai ne tik šventinė duona, bet ir malonumas pasimėgauti skoniu, medaus aromatu ir visu kepimo procesu. Šia duona mes valgome su arbata ar kava, tepame uoginės, džemo ar sviesto ... ir ant viršaus dar tarkuoto sūrio, labai s...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau