Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Sausio » 22

Ar nežemiški stebėtojai tyrinėja senovinius Žemės orientyrus?

Ar nežemiški stebėtojai tyrinėja senovinius Žemės orientyrus?

Žurnalo "Acta Astronautica" apžvalgoje paskelbtame novatoriškame tyrime teigiama, kad aukštai išsivysčiusios nežemiškos būtybės gali lankytis Žemėje, kad stebėtų reikšmingus jos orientyrus. Tyrimo duomenimis, šios nežemiškos būtybės per nemažą atstumą potencialiai galėtų atpažinti pastatus, tačiau tik tuos, kurie buvo pastatyti maždaug prieš 3000 metų. Šį apribojimą lemia laikas, per kurį šviesa įveikia visatos platybes.

Tyrimo autorius Z. N. Osmanovas, Nežemiškojo intelekto paieškos (SETI) instituto tyrėjas, mano, kad, remiantis fizikos dėsnių universalumu, didžiausias galimo aptikimo atstumas yra apie 3 000 šviesmečių. Tai reiškia, kad nežemiškos kilmės stebėtojai šiuolaikiniais teleskopais galėtų tyrinėti didžiųjų praeities civilizacijų, pavyzdžiui, romėnų, graikų ir egiptiečių, architektūros stebuklus.

Klasifikuodami ateivių civilizacijos technologinio išsivystymo lygį, tyrimo autoriai siūlo tris pagrindinius tipus: I tipo, kuris sunaudoja visą energiją, krintančią ant planetos iš ją priimančios žvaigždės; II tipo, kuris sunaudoja visą žvaigždės energiją; ir III tipo - pažangi ateivių visuomenė, kuri sunaudoja visą galaktikos energiją.

Tyrime keliamas klausimas, ar mūsų technologiniai artefaktai gali būti matomi ir aptinkami nežemiškais teleskopais. Daugiausia dėmesio skiriama didelėms struktūroms, pavyzdžiui, pastatams, kosminiams palydovams ir net dideliems laivams. Tyrime teigiama, kad optiniai teleskopai bus geriausia priemonė žmogaus sukurtoms struktūroms nustatyti stebint nuo šių objektų atsispindinčią regimąją šviesą.

Siekiant pagerinti stebėjimo efektyvumą, tyrime siūloma naudoti kelis kartu veikiančius teleskopus arba taikyti itin pažangius skaičiavimus. Užuot naudojus didelius teleskopus, galima taikyti ilgosios bazės optinę interferometriją, naudojant bent du teleskopus, kuriuos skiria nemažas atstumas. Be to, tyrime teigiama, kad pažangios ateivių visuomenės gali naudoti kvantinius kompiuterius, pagrįstus dirbtinėmis juodosiomis skylėmis, kad įrašytų šių artefaktų signalus.

Šio tyrimo pasekmės yra labai svarbios. Kyla klausimas, ar senoviniai Žemės orientyrai patraukė nežemiškų civilizacijų dėmesį.

Ar jos gali per atstumą tyrinėti mūsų istoriją ir kultūrą? Ar jie stebi mus, kaip mes stebime senovinius griuvėsius kitose planetose?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.11.2019 laikas 19:27 Receptai Gardūs Plikytos Tešlos Tradiciniai Eklerai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

07.06.2019 laikas 11:50 Receptai Gardžių čeburekų receptas

Gaminame. Čeburekai Kiaušinių trynius dedame į didesnį dubenį, išplakame, beriame druską, pilame šiltą vandenį ir išmaišome. Į tą patį dubenį dalimis sijojame miltus ir užminkome tešlą Ji gali atrodyti kietoka, bet aliejus turė...

Skaityti daugiau

14.09.2018 laikas 07:59 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo kraujavimo iš nosies

Kraujavimas iš nosies liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo kraujavimo iš nosies, kraujavimas, nosis, vaistažoles, receptai kraujavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau