Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 23

Noriu susitikinėti tik su turtingu vyru, taškas!

Švelniai tariant, šiam troškimui jau daugiau nei tūkstantis metų. Kas išrado pinigus? Manau, kad liydai. VI a. pr. m. e. moteris pažvelgė į vyrą su sauja auksinių monetų ir jai šovė į galvą mintis, kuri nuo to laiko daugeliui stipriosios lyties atstovų tapo neurotiška:

– Noriu ištekėti už turtingo!

Tačiau čia yra viena problema. Turtingi ir vieniši vyrai – labai reti egzemplioriai. Yra begalė vargšų ir vienišų, tačiau tokių niekas nenori.

Todėl, jei išties nuspręsite įgyvendinti planą „Turtingas vyras“, turėtumėte žvelgti į šį klausimą taip, tartum būtumėte nusprendusi gauti labai, labai, labai prestižinį darbą. Reikia kuriam laikui pamiršti tokius empirizmus kaip meilė ir jausmai. Žvelkite į save kiek galima ciniškiau, tai yra – kaip į prekę.

Jūs gi suprantate, kad pretendenčių yra ištisos minios, ir kiekviena turi savų kozirių. Jūs juk suprantate, kad jums teks įrodyti savo išskirtinumą, efektyvumą, rentabilumą ir visa tai – už palyginti nedidelę kainą. Kiek pamenu, konkursai laimimi būtent šitaip.

turtai, santykiai, vyrai

Nuotrauka: wekewl.com

Kitas klausimas, ką tokio unikalaus galite pasiūlyti jūs pati?

Tik nemanykite, kad krūtys, sėdmenys ar lūpos gali ką nors nustebinti. Šiandien tokiu patobulinimu nieko nenustebinsite ir tikrai nieko nesuviliosite. Manija keisti savo kūną panašiais metodais byloja ne apie žmogaus intelektą, o apie akivaizdžius dismorfofobijos požymius. Žinoma, tokia mergina porą tūkstančių per naktį tikrai galės uždirbti, juk visa jos išvaizda tik apie tai ir signalizuoja: „Aš super sekso mašina. Nupirk mane“.

Tokia mergina-transformerė gali uždirbti labai daug pinigų. Tiesa, kad taip nutiktų, ji turės išmokti naudotis stalo įrankiais, palaikyti įdomų pokalbį, o svarbiausia – demonstruoti nuoširdų susidomėjimą ir šunišką atsidavimą turtingam draugužiui.

Gali būti, kad toks variantas kai kurioms tampa norų, tiksliau – galimybių riba. Ji palaiko savo kūną tinkamoje formoje, neuždavinėja nereikalingų klausimų, o jis – moka pinigus.

Bet juk tai trupiniai nuo šeimininko stalo. Svarbiausias tikslas, vis dėlto – tai visi vyro pinigai. O prisikasti prie jų galima tik vienu būdu: oficiali santuoka ir oficialūs vaikai.

Nejaugi kas nors rimtai galvoja, kad pasiturintis vyras yra idiotas ir viso šito nesupranta?

Tai vargšas žmogelis gali tenkintis bet kokiu variantu, nors, žinoma, gali ir paišsidirbinėti prieš jį priglaudusią moterį (o tai, žinoma, visiška kiaulystė). Atseit, aš vis tiek esu vyras ir aš čia vadas…

Turtingieji viską puikiai supranta, ir visas sąskaitas išrašo iš karto.

Viena iš pasakų, kuria daugelis iki šiol vis dar tiki, byloja, kad turtingam vyrui neduok pavalgyti, tik leisk sutikti vargšę, nuoširdžią, gerą mergaitę. Kaip filmuose…

Sunku susitaikyti su faktu, kad turtingi vyrai renkasi sau į žmonas pasiturinčias merginas. Arba jų žmonos gyvena su jais nuo to momento, kai šis vyras tik pradėjo savo kelią į didelius turtus, t.y. žmona kartu su juo perėjo ugnį ir vandenį. Ir net jei jų intymiuose reikaluose nebėra ugnies ir žmona leidžia jam nukrypti į kairę, pinigai vis tiek lieka jos žinioje.

Tiesa yra ta, kad laimingam šeimos gyvenimui reikia ieškoti savo socialinio lygio žmogaus. Tada ir problemų bus žymiai mažiau. Reikia ieškoti perspektyvaus, ambicingo žmogaus.

Ir svarbiausia, pačiai kažkuo būti, ne vien tuščiu, gražiu įpakavimu. Turint galvoje, kad kūnas 100% susidėvės anksčiau ar vėliau, o štai žmogiškosios savybės, profesionalumas niekada nesensta. O vyrai būtent tai ir vertina.

Atrodytų, elementari aritmetika, elementarus receptas, tik kažkodėl mažai kas į tai kreipia dėmesį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau