Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 25

3 dalykai, pagal kuriuos galima spręsti, kad esate išmintinga moteris

Ne kiekviena išmintinga moteris žino apie save, kad yra išmintinga. Tiesiog negalvojo apie tai, gerai, arba pervertino barą. Pavyzdžiui, jie mano, kad išmintingos moterys yra tos, kurios padarė įtaką istorijai, kažką didingo sukūrė. Tačiau manau, kad išmintinga moteris yra ta, kuri nepadarė nieko ypatingo. Ji tiesiog gyvena savo gyvenimą. Tačiau kartu ji gyvena išmintingai. Kartais tai nėra akivaizdu, tačiau yra keletas dalykų, kurie mums bus užuominos.

Išmintinga moteris stengiasi išvengti smulkių konfliktų. Juk kiekviena išmintinga moteris supranta, kad svarbiausia gyvenime yra žmonės. Tai yra, tėvai, vyras, vaikai, draugai ir pan. Visi yra patys artimiausi ir brangiausi. Kuo geresni santykiai su šiais žmonėmis, tuo geresnis gyvenimas. O išmintinga moteris stengiasi išvengti smulkių konfliktų.

Pavyzdžiui, jos vyras pamiršo išmesti šiukšles. Paprastai moterys iš to gali sukurti visą skandalą. Išmintinga moteris tiesiog pasikalbės su vyru, pati jį išmes arba užsimins apie tai. Esmė ta, kad nedidelis konfliktas visada gali peraugti į didelį ir jūs galite prarasti žmogų. Net vaikai. Galite susiginčyti ir jie nustos skambinti ar lankytis. Išmintinga moteris stengiasi palaikyti gerus santykius.

Išmintinga moteris nebijo santykių pabaigos ar skyrybų. Tai yra antrasis punktas. Taip, moteris stengiasi palaikyti gerus santykius su vyru. Bet tol, kol jie gali išlikti. Juk kartais ateina suvokimas, kad santuokos nebeišgelbės niekas. Dauguma moterų laikosi vyro iš visų jėgų.

Išmintinga moteris supranta, kad jei tai ne jos vyras, geriau jį paleisti. Geriau gyventi vienam, nei patirti nuolatinį stresą su svetimu žmogumi. Išmintinga moteris tiki savimi ir žino, kad ras geresnį vyrą. Net jei jai jau nebe trisdešimt.

Išmintinga moteris nenuobodžiauja. Tai trečiasis punktas. Dažnai moterys nuobodžiauja, jos nežino, kur save dėti. Taip, yra namas, vaikai, ir tai jau užima daug laiko. Nepamirškime darbo. Bet ką daryti, jei nėra vaikų? O gal jie užaugo? O gal jau išėjo į pensiją? Bet kuriuo atveju išmintinga moteris ras kuo užsiimti.

Ji supranta, kad sėdėti ir nuobodžiauti negalima. Tokia moteris visada turi keletą užsiėmimų, kurie bus įdomūs ar naudingi. Galbūt moteris skaito knygas. Ji gamina įvairiais būdais. O gal ji turi kokių nors kitų pomėgių. Bet kokiu atveju ji niekada nenuobodžiauja, visada užsiėmusi. Ir ji daro tai, kas jai tikrai patinka.

Patinka jai, parašykite komentarą, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau