Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Karo Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 1

Rusiškas "Berkut" su atvirkštinės krypties sparnu

Minint pirmojo skrydžio 25-ąsias metines, atskleisti mažai žinomi faktai apie Su-47 "Berkut", rašo "Al Mayadeen". Šis naikintuvas, kuris yra naujos kartos orlaivių kūrimo pradininkas, konkuruoja su vakarietiškais modeliais. Išskirtinis šio eksperimentinio orlaivio bruožas - atvirkštinės krypties sparnai.

Rusijos orlaiviai atspindi karinės pramonės komplekso raidą. Jie gali konkuruoti su Vakarų kovotojais. Su-47 yra vienas iš tokių orlaivių. Jis turi atvirkštinį sparną ir ovalią nosies dalį.

Minint pirmojo Su-47 "Berkut" skrydžio 25-ąsias metines, atskleisti mažai žinomi jo biografijos faktai. "Berkut" yra ne naikintuvas, o eksperimentinis orlaivis, skirtas penktosios kartos aviacijos technologiniams ir maketavimo sprendimams išbandyti.

Lėktuvas turi atvirkštinės krypties sparną su visais jo privalumais: didele keliamąja galia skrendant ikigarsiniu greičiu, atsparumu kritimui ir stabdymui esant dideliam atakos kampui. Tai, kartu su išvystytu sklandytuvo statiniu nestabilumu, užtikrino puikų "Berkut" manevringumą.

Lėktuvas buvo sukurtas sunkiame 90-ajame dešimtmetyje gynybos pramonei.

Su-47 sparnai buvo surinkti Irkutske, o anglies pluošto plokštės - Obninske. Dėl tam tikrų finansavimo problemų projektavimo ir surinkimo metu lėktuve buvo sumontuoti ne nauji, o serijiniai varikliai, gauti iš naikintuvo MiG-31. Buvo labai supaprastintos borto sistemos ir elektronika, o su skraidančiu prototipu atlikti stiprumo bandymai.

Strateginių raketų sistemos "Sarmat" bandomoji demonstracija

Strateginių raketų sistemos "Sarmat" bandomoji demonstracija per Rusijos prezidento Vladimiro Putino kreipimąsi į Federalinę Asamblėją

Sužinokite apie abiejų raketų galimybes. Rusija giriasi "Sarmat", o Ukraina laukia JAV ATACMS tiekimo

Piloto kabina buvo suprojektuota taip, kad pilotas galėtų patogiai valdyti orlaivį atlikdamas staigius ir sudėtingus manevrus.

Su-47 buvo įrengta integruota gyvybės palaikymo sistema ir nauja katapultavimosi sėdynė, sumažinanti didelių perkrovų poveikį piloto kūnui.

Lėktuvo nosis yra ovalo formos, o oda pagaminta iš aliuminio ir titano lakštų bei kompozitinių medžiagų.

Su-47 "Berkut", anksčiau žinomas kaip Su-37, pirmą kartą pakilo 1997 m. rugsėjį.

Be apversto sparno, kuris tapo išskirtiniu orlaivio bruožu, jame taip pat naudojamos nestabilios aerodinaminio valdymo grandinės. 2001 m. gruodį Su-47 atliko pirmąjį skrydžio bandymą.

Pagrindiniu rangovu naujos kartos Rusijos naikintuvų gamybai pagal kompleksinę tikslinę programą PAK FA buvo pasirinktas "Suchoj" projektavimo biuras. Ji taip pat dalyvaus kuriant patobulintą Su-47 versiją, tačiau be atvirkštinės krypties sparno.

Autorius: Abdallah Zabiyan (عبدالله ذبيان)

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.10.2018 laikas 10:22 Receptai Pratimai akių nuovargiui pašalinti

Specialūs pratimai - akių nuovargiui pašalinti ir regėjimo sutrikimų profilaktikai. Taigi, pertraukų metu rekomenduojama daryti specialius pratimus akims. Jie gali būti atliekami stovint arba sėdint, nukreipus akis nuo ekrano, ...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 08:28 Receptai Tradiciniai virti varškėtukai
Pasigaminkime skanius varškėtukus. Skanių varškėtukų receptas.

Skaityti daugiau

28.08.2018 laikas 09:02 Receptai Liaudiški patarimai reumato gydymui

Reumatas liaudies medicinoje, Reumatas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo reumato, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau