Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 1

Kaip bendros atostogos gali baigtis skyrybomis

Atrodytų, kas gali būti geriau - saulė, jūra (kalnai) ir mylimas vyras šalia. Tačiau, pasak šeimos psichologų, ne taip jau retai pasitaiko atvejų, kai bendros atostogos gali baigtis šeimos iširimu.

Ir šis teiginys nėra nepagrįstas. Remiantis statistiniais duomenimis, Vokietijoje po bendrų atostogų pateikiamas kas trečias prašymas dėl skyrybų, o Italijoje - kas antras.

Statistika rodo, kad sutuoktiniai per dieną vidutiniškai bendrauja po dešimt minučių. Na, o atostogaudami jie kartu praleidžia visą dieną, nuo ko jie jau seniausiai atprato. Atostogų metu jiems greitai pritrūksta temų pokalbiams. Iš naujo įsiliepsnoja seni konfliktai, kuriuos prieš tai buvo nuslopinusi kasdienybė. Vėl į paviršių išneria problemos, kurios jau seniai jaudino sutuoktinius.

Bendros atostogos gresia „sprogimais“, visų pirma, vyresnio amžiaus sutuoktiniams. Per ilgą bendrą gyvenimą jie yra sukaupę daugiau abipusių pretenzijų.

Po nesėkmingų atostogų skyrybų iniciatorėmis dažniausiai tampa moterys. Galbūt taip yra dėl to, kad atostogaujant vyrai dažnai pradeda komanduoti ir tuo pačiu kištis į moteriškos veiklos sritį.

Galbūt ginčų priežasčių bus mažiau, jei užuot nieko neveikę atostogaujant, sutuoktiniai pasirinks kokią nors aktyvią poilsio formą, pavyzdžiui, žygius pėsčiomis, žvejybą, plaukimą plaustais ir pan.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau