Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Lapkričio » 2

Atrodo, kad nuotraukos rodo ant Bideno rankos žaizdos ir ne pirmą kartą

Naujausioje Džo Baideno rankos nuotraukoje matyti žaizdos, kurios atrodo kaip intraveninės punkcijos.

Kai buvo padaryta ši nuotrauka, J. Bidenas sakė kalbą demokratų kandidato į Floridos gubernatorius Čarlio Kristo rinkimų kampanijos renginyje.

Gydytoja medicinos daktarė Nan Haivort (Nan Hayworth) socialiniame tinkle "Twitter" pakomentavo nuotrauką ir pareiškė: "Diagnozės nenustatinėju, bet tos žymės ant J. Baideno rankos tikrai panašios į punkcijų likučius. Paprastai kraujas imamas iš antekubitalinės (vidinės alkūnės pusės) venos. Į rankas dažnai įvedamos intraveninės linijos."

ŽIŪRĖKITE:

The Gateway Pundit pažymi, kad daktarės Hayworth medicininės nuomonės nereikėtų vertinti lengvabūdiškai, turint omenyje, kad 1981 m. Prinstono universitete ji įgijo biologės diplomą, o 1985 m. Kornelio universitete įgijo medicinos mokslų daktarės diplomą.

Tai ne pirmas kartas, kai pastebima žaizda - prieš kelias dienas Niujorko gubernatorės Kathy Hochul rinkimų kampanijos renginyje J. Bideno rankos vėl buvo paženklintos ta pačia žaizda.

Tai ne pirmas kartas, kai Džo Baidenas viešumoje pasirodo su IV žymėmis ant rankų.

Atrodo, kad nuotraukos rodo ant Bideno rankos žaizdos

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau