Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 4

Kaip vyras sužino, kad ši moteris yra ta vienintelė: trys žingsniai

Jis išskiria ją iš visų kitų moterų, net jei dar to nesupranta.

Kad vyras suprastų, jog esate jo moteris, reikia tik trijų dalykų. Žinodamos juos, moterys gali lengvai tapti tinkamu vyru, kuris joms patinka. Jei jau turite vyrą ir norite pakelti savo vertę jo akyse, šie trys komponentai taip pat padės jums tai padaryti.

1. Emocionalumas.

Kad vyras suprastų, jog tai yra ta moteris, kurios jis nori, jis turi jausti emocijas. Šis jausmas vadinamas įsimylėjimu. Akivaizdu, ar ne? Tai jausmas, kurį moteris gali paveikti naudodama įvairius metodus, kad priverstų vyrą ją įsimylėti. Kai kurios moterys gali prieštarauti ir sakyti, kad net jei vyras myli moterį, jis ne visada sprendžia jos naudai. Žinoma!

Vien įsimylėjimo nepakanka, kad vyras suprastų, jog moteris, kurią jis įsimylėjo, yra ta vienintelė.

2. Racionalumas.

Antrasis komponentas, padedantis vyrui suprasti, kad ši moteris yra ta vienintelė, yra racionalumas, vyro laimėjimas ir jo privalumų bei trūkumų įvertinimas. Būdamas su moterimi vyras nori sulaukti pripažinimo, pakelti savo statusą ir gauti kuo daugiau naudos iš gyvenimo. Vieni jų yra svarbesni už kitus, tačiau niekas nėra visiškai abejingas savo galimybių didinimui! Svarbius gyvenimo sprendimus žmogus priima nesąmoningai, nuolat savęs klausdamas: "Kas man iš to?" Kitaip tariant, ar žmogus, priėmęs galutinį sprendimą, gaus daugiau, ar, priešingai, viską praras.

Taigi vyras supranta, kad ši moteris jam tinka, jei su ja jis daugiau gauna, nei praranda. Čia ne taip svarbu, kaip tiksliai vyras įvertina, kiek moteris jam duoda. Vieni vyrai žiūrės, kaip gerai atrodo moteris, ir kaip į jo pasirinkimą reaguos jo draugai. Jei moteris kelia savo statusą ir verčia draugus pavydėti, ji pakelia savo vertę vyro akyse ir jis supranta, kad tai jam tinkama moteris. Kitam vyrui, pavyzdžiui, rūpi moters auklėjimas ir intelektas. Vieni vyrai vertina patogumą, kiti - moters humoro jausmą. Kai kuriems vyrams rūpi moters pasiekimai ir pan.

Tačiau net jei abu komponentai yra vienodi ir vyras jaučia, kad moteris yra tai, ko jam reikia, viską gali sugadinti trečiasis komponentas. Nes be jo negalite priimti galutinio sprendimo. Kas tai yra?

3. Energijos suvartojimas

Jei moteris suteikia vyrui galimybę supaprastinti savo gyvenimą, tuomet vyrui ši moteris yra tai, ko jam reikia. Jei vyras jaučia, kad gyvenimas su šia moterimi atima daug energijos, jo smegenys sabotuos jų santykius. Vyras bus per daug tingus dirbti, ką nors daryti, jei moteris į jo gyvenimą įneš sunkumų. Jam bus patogiau ją palikti. Kuo mažiau energijos žmogus išeikvoja savo gyvenimo užduotims, tuo geriau jaučiasi. Taigi giliausia priežastis, dėl kurios vyras priima sprendimą dėl moters, yra ta, kad jam būtų lengviau gyventi. Kai moteris atlieka namų ruošos darbus, ruošia vyrui vakarienę, palaiko švarą namuose, rūpinasi vaikais, prižiūri vyro drabužių spintą, vyrui tampa daug lengviau gyventi ir jis sutaupo energijos, kurią gali nukreipti kitiems dalykams.

Kita situacija. Įsimylėjęs vyras, gyvenantis su gražia moterimi, kuriai pavydi jo paties draugai, grįžta namo. Ir ką jis gauna? Vietoj vakarienės, išskalbtų marškinių ir švarių namų jis gauna smegenų plovimą, irzlumą ir apmaudą. Tokioje situacijoje, kad ir kaip stipriai vyras mylėtų moterį, jis išeikvoja per daug energijos, kad išspręstų visus konfliktus. Ir vietoj to, kad palengvintų gyvenimą, jam kartu su moterimi ima skaudėti galvą. Kaina, kurią vyras turi sumokėti už tai, kad įsimylėjo ir įvertino šią moterį, yra per didelė. Tai reikalauja per daug energijos.

Taigi atsakymas į klausimą, kodėl vyrui iš tikrųjų reikia moters, yra trejopas. Vyras pirmiausia sprendžia emociniu lygmeniu. Jis taip pat nori gauti daugiau naudos iš gyvenimo per santykius su moterimi ir nenori eikvoti per daug energijos šiam procesui.

Taigi, jei vyras myli moterį, jei jis iš jos gauna daugiau naudos, nei praranda, ir jei santykiai su ja neverti pernelyg didelių energijos sąnaudų, tuomet vyrui reikia moters. Dėl jo ji išsiskiria iš visų kitų moterų, net jei jis to nesupranta.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau